Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum09.08.2022
NázevOpen
RozhodčíSobotková Eva
Počet hráčů13
Typ turnajeBobr Cup
MístoPivnice Knihovna, Olomouc
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Benda Lukáš [CZE043587]
Březík Jan [CZE059919]
Domaniková Lenka [CZE034107]
Dostál Milan [CZE059260]
Holub Juraj [CZE026733]
Kohoutek Vojtěch [CZE072684]
Novák Jakub [CZE072607]
Skýba Erik [CZE067492]
Sobotková Alena [CZE068632]
Sobotková Eva [CZE035591]
Tomík Marek [CZE060482]
Trilč Patrik [CZE066862]
Vatrt Miroslav [CZE062970]
1Open--:--
Žádné utkání
2Open--:--
Žádné utkání
3Open--:--
Žádné utkání
  •  Trilč Patrik0
  • Sobotková Eva0
    Trilč Patrik1
  •  
  • Benda Lukáš0
    Sobotková Eva1
  •  
  • Dostál Milan0
    Benda Lukáš1
  •  
  • Sobotková Alena0
    Sobotková Eva1
  •  
  • Dostál Milan1
    Tomík Marek0
  •  
  • Domaniková Lenka0
    Sobotková Alena1
  •  
  • Novák Jakub0
    Dostál Milan1
  •  
  • Kohoutek Vojtěch0
    Tomík Marek1
  •  
  • Vatrt Miroslav0
    Domaniková Lenka1
  •  
  • Sobotková Alena1
    Březík Jan0
  •  
  • Volný_los0
    Novák Jakub1
  •  
  • Skýba Erik0
    Kohoutek Vojtěch1
  •  
  • Volný_los0
    Vatrt Miroslav1
  •  
  • Sobotková Alena1
    Volný_los0
  •  
  • Březík Jan1
    Volný_los0
  •  
  • Novák Jakub0
    Benda Lukáš1
  •  
  • Trilč Patrik1
    Skýba Erik0
  •  
  • Domaniková Lenka1
    Kohoutek Vojtěch0
  •  
  • Tomík Marek1
    Volný_los0
  •  
  • Vatrt Miroslav0
    Sobotková Eva1
  •  
  • Sobotková Alena0
    Holub Juraj1
  •  
  • Dostál Milan1
    Volný_los0
  •  
  • Březík Jan0
    Benda Lukáš1
  •  
  • Trilč Patrik1
    Domaniková Lenka0
  •  
  • Tomík Marek0
    Sobotková Eva1
  •  
  • Holub Juraj1
    Dostál Milan0
  •  
  • Benda Lukáš0
    Trilč Patrik1
  •  
  • Sobotková Eva0
    Holub Juraj1
  •  
  • Trilč Patrik0
    Holub Juraj1
  •  
  • Holub Juraj1
    Trilč Patrik0
  •  
  •  Holub Juraj0
#Hráč nebo pár
1.Holub Juraj [CZE026733]
2.Trilč Patrik [CZE066862]
3.Sobotková Eva [CZE035591]
4.Benda Lukáš [CZE043587]
5.Dostál Milan [CZE059260]
5.Sobotková Alena [CZE068632]
7.Tomík Marek [CZE060482]
7.Domaniková Lenka [CZE034107]
9.Březík Jan [CZE059919]
9.Vatrt Miroslav [CZE062970]
9.Kohoutek Vojtěch [CZE072684]
9.Novák Jakub [CZE072607]
13.Skýba Erik [CZE067492]
#Hráč nebo pár
1.Holub Juraj [CZE026733]
2.Trilč Patrik [CZE066862]
3.Sobotková Eva [CZE035591]
4.Benda Lukáš [CZE043587]
5.Dostál Milan [CZE059260]
5.Sobotková Alena [CZE068632]
7.Tomík Marek [CZE060482]
7.Domaniková Lenka [CZE034107]
9.Březík Jan [CZE059919]
9.Vatrt Miroslav [CZE062970]
9.Kohoutek Vojtěch [CZE072684]
9.Novák Jakub [CZE072607]
13.Skýba Erik [CZE067492]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2022 Insion.cz