Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum09.08.2022
NázevBonusový DKO
RozhodčíVylíčil Ondřej
Počet hráčů13
Typ turnajeNáChodka doplňkový
MístoPrajzko, Hronov
PlánDouble KO
PropozicePropozice
Hráči
Daňková Jana [CZE072269]
Dudáček Martin [CZE002030]
Entlich Daniel [CZE071525]
Kábrt Michal [CZE053920]
Machač Václav [CZE071493]
Obst Petr [CZE071415]
Pavlista Zdeněk [CZE040444]
Píč Jakub [CZE054576]
Pozděna Petr [CZE071061]
Rada Pavel [CZE011267]
Škývara Vladimír [CZE052510]
Šusta Bartoloměj [CZE073173]
Vejrek Martin [CZE070602]
1--:--
Žádné utkání
2--:--
Žádné utkání
3--:--
Žádné utkání
  •  Pozděna Petr0
  • Pozděna Petr1
    Kábrt Michal0
  •  
  • Rada Pavel0
    Pozděna Petr1
  •  
  • Rada Pavel1
    Vejrek Martin0
  •  
  • Pozděna Petr1
    Šusta Bartoloměj0
  •  
  • Dudáček Martin0
    Rada Pavel1
  •  
  • Pozděna Petr1
    Daňková Jana0
  •  
  • Dudáček Martin1
    Obst Petr0
  •  
  • Pavlista Zdeněk0
    Rada Pavel1
  •  
  • Machač Václav0
    Pozděna Petr1
  •  
  • Entlich Daniel0
    Daňková Jana1
  •  
  • Volný_los0
    Dudáček Martin1
  •  
  • Pavlista Zdeněk1
    Píč Jakub0
  •  
  • Volný_los0
    Machač Václav1
  •  
  • Entlich Daniel1
    Volný_los0
  •  
  • Daňková Jana1
    Volný_los0
  •  
  • Vejrek Martin1
    Dudáček Martin0
  •  
  • Pavlista Zdeněk0
    Kábrt Michal1
  •  
  • Píč Jakub0
    Pozděna Petr1
  •  
  • Šusta Bartoloměj1
    Volný_los0
  •  
  • Rada Pavel1
    Machač Václav0
  •  
  • Škývara Vladimír1
    Entlich Daniel0
  •  
  • Obst Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Daňková Jana0
    Vejrek Martin1
  •  
  • Kábrt Michal1
    Pozděna Petr0
  •  
  • Šusta Bartoloměj1
    Rada Pavel0
  •  
  • Škývara Vladimír1
    Obst Petr0
  •  
  • Vejrek Martin0
    Kábrt Michal1
  •  
  • Šusta Bartoloměj0
    Škývara Vladimír1
  •  
  • Kábrt Michal0
    Škývara Vladimír1
  •  
  • Škývara Vladimír0
    Pozděna Petr1
  •  
  • Škývara Vladimír0
    Pozděna Petr1
  •  
  •  Pozděna Petr0
#Hráč nebo pár
1.Pozděna Petr [CZE071061]
2.Škývara Vladimír [CZE052510]
3.Kábrt Michal [CZE053920]
4.Rada Pavel [CZE011267]
5.Vejrek Martin [CZE070602]
5.Šusta Bartoloměj [CZE073173]
7.Dudáček Martin [CZE002030]
7.Daňková Jana [CZE072269]
9.Entlich Daniel [CZE071525]
9.Machač Václav [CZE071493]
9.Pavlista Zdeněk [CZE040444]
9.Obst Petr [CZE071415]
13.Píč Jakub [CZE054576]
#Hráč nebo pár
1.Pozděna Petr [CZE071061]
2.Škývara Vladimír [CZE052510]
3.Kábrt Michal [CZE053920]
4.Rada Pavel [CZE011267]
5.Vejrek Martin [CZE070602]
5.Šusta Bartoloměj [CZE073173]
7.Dudáček Martin [CZE002030]
7.Daňková Jana [CZE072269]
9.Entlich Daniel [CZE071525]
9.Machač Václav [CZE071493]
9.Pavlista Zdeněk [CZE040444]
9.Obst Petr [CZE071415]
13.Píč Jakub [CZE054576]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2022 Insion.cz