Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum15.08.2022
Název32.kolo, DKO/501DO
RozhodčíGoláň Radek
Počet hráčů19
Typ turnajePP Tour
MístoBowling Dubina, Pardubice
PlánDouble KO
PropozicePropozice
Hráči
Černý Josef [CZE037530]
Dobřanský Filip [CZE070703]
Felkl Tomáš [CZE058317]
Goláň Radek [CZE038318]
Hamrník Lukáš [CZE026290]
Hamrníková Ivana [CZE046013]
Hanovcová Karolína [CZE070078]
Jindra Michal [CZE021837]
Kašpar Michal [CZE061431]
Langr Ondřej [CZE060443]
Maturová Šárka [CZE032521]
Musálek Šimon [CZE069059]
Novotná Iva [CZE046685]
Novotný Tomáš [CZE000359]
Pátek Martin [CZE067401]
Suchý Jan [CZE047728]
Tamchyna David [CZE021786]
Tesař Jan [CZE056154]
Voříšek Karel [CZE026719]
132.kolo, DKO/501DO--:--
Žádné utkání
232.kolo, DKO/501DO--:--
Žádné utkání
332.kolo, DKO/501DO--:--
Žádné utkání
432.kolo, DKO/501DO--:--
Žádné utkání
  •  Tesař Jan0
  • Tesař Jan2
    Pátek Martin0
  •  
  • Tamchyna David0
    Tesař Jan2
  •  
  • Langr Ondřej1
    Tamchyna David2
  •  
  • Tesař Jan2
    Suchý Jan0
  •  
  • Langr Ondřej2
    Jindra Michal1
  •  
  • Tesař Jan2
    Voříšek Karel0
  •  
  • Langr Ondřej2
    Dobřanský Filip0
  •  
  • Hamrník Lukáš0
    Jindra Michal2
  •  
  • Tesař Jan2
    Goláň Radek1
  •  
  • Felkl Tomáš0
    Voříšek Karel2
  •  
  • Langr Ondřej2
    Hamrníková Ivana0
  •  
  • Kašpar Michal0
    Hamrník Lukáš2
  •  
  • Tesař Jan2
    Černý Josef0
  •  
  • Novotná Iva0
    Felkl Tomáš2
  •  
  • Langr Ondřej2
    Hanovcová Karolína1
  •  
  • Volný_los0
    Hamrníková Ivana1
  •  
  • Volný_los0
    Kašpar Michal1
  •  
  • Volný_los0
    Hamrník Lukáš1
  •  
  • Maturová Šárka0
    Tesař Jan2
  •  
  • Volný_los0
    Černý Josef1
  •  
  • Volný_los0
    Novotná Iva1
  •  
  • Felkl Tomáš2
    Musálek Šimon1
  •  
  • Volný_los0
    Langr Ondřej1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Maturová Šárka1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Felkl Tomáš1
    Volný_los0
  •  
  • Suchý Jan1
    Volný_los0
  •  
  • Musálek Šimon2
    Langr Ondřej1
  •  
  • Novotná Iva1
    Volný_los0
  •  
  • Jindra Michal1
    Volný_los0
  •  
  • Pátek Martin1
    Volný_los0
  •  
  • Černý Josef1
    Volný_los0
  •  
  • Dobřanský Filip1
    Volný_los0
  •  
  • Tesař Jan1
    Volný_los0
  •  
  • Novotný Tomáš1
    Volný_los0
  •  
  • Maturová Šárka0
    Hamrník Lukáš2
  •  
  • Kašpar Michal1
    Volný_los0
  •  
  • Voříšek Karel1
    Volný_los0
  •  
  • Hamrníková Ivana1
    Volný_los0
  •  
  • Tamchyna David1
    Volný_los0
  •  
  • Goláň Radek2
    Felkl Tomáš0
  •  
  • Hanovcová Karolína1
    Volný_los0
  •  
  • Suchý Jan2
    Musálek Šimon1
  •  
  • Novotná Iva1
    Jindra Michal2
  •  
  • Pátek Martin2
    Černý Josef0
  •  
  • Dobřanský Filip2
    Tesař Jan0
  •  
  • Novotný Tomáš2
    Hamrník Lukáš0
  •  
  • Kašpar Michal0
    Voříšek Karel2
  •  
  • Hamrníková Ivana0
    Tamchyna David2
  •  
  • Goláň Radek2
    Hanovcová Karolína0
  •  
  • Suchý Jan2
    Jindra Michal1
  •  
  • Pátek Martin2
    Dobřanský Filip0
  •  
  • Novotný Tomáš2
    Voříšek Karel0
  •  
  • Tamchyna David2
    Goláň Radek1
  •  
  • Suchý Jan0
    Pátek Martin2
  •  
  • Novotný Tomáš2
    Tamchyna David0
  •  
  • Pátek Martin0
    Novotný Tomáš2
  •  
  • Novotný Tomáš0
    Tesař Jan2
  •  
  • Novotný Tomáš2
    Tesař Jan0
  •  
  •  Novotný Tomáš0
#Hráč nebo pár
1.Novotný Tomáš [CZE000359]
2.Tesař Jan [CZE056154]
3.Pátek Martin [CZE067401]
4.Tamchyna David [CZE021786]
5.Langr Ondřej [CZE060443]
5.Suchý Jan [CZE047728]
7.Jindra Michal [CZE021837]
7.Voříšek Karel [CZE026719]
9.Felkl Tomáš [CZE058317]
9.Goláň Radek [CZE038318]
9.Hamrník Lukáš [CZE026290]
9.Dobřanský Filip [CZE070703]
13.Novotná Iva [CZE046685]
13.Černý Josef [CZE037530]
13.Kašpar Michal [CZE061431]
13.Hamrníková Ivana [CZE046013]
17.Musálek Šimon [CZE069059]
17.Maturová Šárka [CZE032521]
17.Hanovcová Karolína [CZE070078]
#Hráč nebo pár
1.Novotný Tomáš [CZE000359]
2.Tesař Jan [CZE056154]
3.Pátek Martin [CZE067401]
4.Tamchyna David [CZE021786]
5.Langr Ondřej [CZE060443]
5.Suchý Jan [CZE047728]
7.Jindra Michal [CZE021837]
7.Voříšek Karel [CZE026719]
9.Felkl Tomáš [CZE058317]
9.Goláň Radek [CZE038318]
9.Hamrník Lukáš [CZE026290]
9.Dobřanský Filip [CZE070703]
13.Novotná Iva [CZE046685]
13.Černý Josef [CZE037530]
13.Kašpar Michal [CZE061431]
13.Hamrníková Ivana [CZE046013]
17.Musálek Šimon [CZE069059]
17.Maturová Šárka [CZE032521]
17.Hanovcová Karolína [CZE070078]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2022 Insion.cz