Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum06.08.2022
NázevPečecká šipka
RozhodčíMikoláš Jindřich
Počet hráčů19
Typ turnajeStředočeský pohár základní
MístoSiňorita, Pečky
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Bulgr Josef [CZE058131]
Földes Michal [CZE046101]
Heřmánek Jiří [CZE034202]
Jeřala Petr [CZE001749]
Kameník Vojtěch [CZE070994]
Kladivo Aleš [CZE027944]
Kobylák Miloš [CZE004177]
Konarzewská Markéta [CZE065909]
Lexa Petr [CZE023169]
Machata Lukáš [CZE010051]
Mikoláš Jindřich [CZE053606]
Moravec Jiří [CZE008407]
Nejedlý Josef [CZE048390]
Pokorný Ladislav [CZE006654]
Rupík Tibor [CZE017662]
Špringerová Zuzana [CZE039648]
Švorc Jaroslav [CZE065631]
Tucker Luke [CZE045636]
Vitoch Martin [CZE043045]
1Pečecká šipka--:--
Žádné utkání
2NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
3Pečecká šipka--:--
Žádné utkání
  •  Heřmánek Jiří0
  • Moravec Jiří0
    Heřmánek Jiří1
  •  
  • Moravec Jiří1
    Lexa Petr0
  •  
  • Nejedlý Josef0
    Moravec Jiří1
  •  
  • Lexa Petr1
    Mikoláš Jindřich0
  •  
  • Nejedlý Josef1
    Rupík Tibor0
  •  
  • Lexa Petr1
    Švorc Jaroslav0
  •  
  • Földes Michal0
    Nejedlý Josef1
  •  
  • Jeřala Petr0
    Rupík Tibor1
  •  
  • Lexa Petr1
    Tucker Luke0
  •  
  • Švorc Jaroslav1
    Kobylák Miloš0
  •  
  • Földes Michal1
    Konarzewská Markéta0
  •  
  • Bulgr Josef0
    Jeřala Petr1
  •  
  • Kameník Vojtěch0
    Lexa Petr1
  •  
  • Machata Lukáš0
    Švorc Jaroslav1
  •  
  • Kladivo Aleš0
    Földes Michal1
  •  
  • Volný_los0
    Konarzewská Markéta1
  •  
  • Volný_los0
    Bulgr Josef1
  •  
  • Volný_los0
    Jeřala Petr1
  •  
  • Kameník Vojtěch1
    Špringerová Zuzana0
  •  
  • Volný_los0
    Lexa Petr1
  •  
  • Volný_los0
    Machata Lukáš1
  •  
  • Švorc Jaroslav1
    Vitoch Martin0
  •  
  • Volný_los0
    Kladivo Aleš1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Kameník Vojtěch1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Švorc Jaroslav1
    Volný_los0
  •  
  • Vitoch Martin1
    Volný_los0
  •  
  • Kladivo Aleš0
    Pokorný Ladislav1
  •  
  • Machata Lukáš1
    Volný_los0
  •  
  • Rupík Tibor1
    Volný_los0
  •  
  • Mikoláš Jindřich1
    Volný_los0
  •  
  • Lexa Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Nejedlý Josef1
    Volný_los0
  •  
  • Špringerová Zuzana1
    Volný_los0
  •  
  • Moravec Jiří1
    Volný_los0
  •  
  • Kameník Vojtěch0
    Jeřala Petr1
  •  
  • Kobylák Miloš1
    Volný_los0
  •  
  • Bulgr Josef1
    Volný_los0
  •  
  • Tucker Luke1
    Volný_los0
  •  
  • Konarzewská Markéta1
    Volný_los0
  •  
  • Heřmánek Jiří1
    Švorc Jaroslav0
  •  
  • Földes Michal1
    Volný_los0
  •  
  • Vitoch Martin0
    Pokorný Ladislav1
  •  
  • Machata Lukáš0
    Rupík Tibor1
  •  
  • Mikoláš Jindřich1
    Lexa Petr0
  •  
  • Nejedlý Josef1
    Špringerová Zuzana0
  •  
  • Moravec Jiří1
    Jeřala Petr0
  •  
  • Kobylák Miloš1
    Bulgr Josef0
  •  
  • Tucker Luke1
    Konarzewská Markéta0
  •  
  • Heřmánek Jiří1
    Földes Michal0
  •  
  • Pokorný Ladislav1
    Rupík Tibor0
  •  
  • Mikoláš Jindřich1
    Nejedlý Josef0
  •  
  • Moravec Jiří1
    Kobylák Miloš0
  •  
  • Tucker Luke0
    Heřmánek Jiří1
  •  
  • Pokorný Ladislav1
    Mikoláš Jindřich0
  •  
  • Moravec Jiří0
    Heřmánek Jiří1
  •  
  • Pokorný Ladislav1
    Heřmánek Jiří0
  •  
  • Pokorný Ladislav1
    Heřmánek Jiří0
  •  
  •  Pokorný Ladislav0
#Hráč nebo pár
1.Pokorný Ladislav [CZE006654]
2.Heřmánek Jiří [CZE034202]
3.Moravec Jiří [CZE008407]
4.Lexa Petr [CZE023169]
5.Nejedlý Josef [CZE048390]
5.Mikoláš Jindřich [CZE053606]
7.Rupík Tibor [CZE017662]
7.Švorc Jaroslav [CZE065631]
9.Kobylák Miloš [CZE004177]
9.Tucker Luke [CZE045636]
9.Jeřala Petr [CZE001749]
9.Földes Michal [CZE046101]
13.Machata Lukáš [CZE010051]
13.Kameník Vojtěch [CZE070994]
13.Bulgr Josef [CZE058131]
13.Konarzewská Markéta [CZE065909]
17.Vitoch Martin [CZE043045]
17.Špringerová Zuzana [CZE039648]
17.Kladivo Aleš [CZE027944]
#Hráč nebo pár
1.Pokorný Ladislav [CZE006654]
2.Heřmánek Jiří [CZE034202]
3.Moravec Jiří [CZE008407]
4.Lexa Petr [CZE023169]
5.Nejedlý Josef [CZE048390]
5.Mikoláš Jindřich [CZE053606]
7.Rupík Tibor [CZE017662]
7.Švorc Jaroslav [CZE065631]
9.Kobylák Miloš [CZE004177]
9.Tucker Luke [CZE045636]
9.Jeřala Petr [CZE001749]
9.Földes Michal [CZE046101]
13.Machata Lukáš [CZE010051]
13.Kameník Vojtěch [CZE070994]
13.Bulgr Josef [CZE058131]
13.Konarzewská Markéta [CZE065909]
17.Vitoch Martin [CZE043045]
17.Špringerová Zuzana [CZE039648]
17.Kladivo Aleš [CZE027944]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2022 Insion.cz