Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum05.08.2022
NázevMiapr 11/14
RozhodčíSchneider Petr
Počet hráčů25
Typ turnajeKlubový Open MSK - jednotlivci
MístoMiapr, Ostrava
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Andrlová Barbora [CZE044247]
Babčová Martina [CZE050467]
Bartoš Václav [CZE070019]
Bocko Petr [CZE023664]
Cingel Martin [CZE057344]
Folta Jiří [CZE016698]
Gehry Jan [CZE068755]
Grygar Lukáš [CZE043971]
Harviš Dalibor [CZE036308]
Herda Tomáš [CZE056177]
Holek Kamil [CZE000407]
Jamrož Jiří [CZE040386]
Kamrád Jan [CZE036727]
Koller Štefan [CZE067344]
Kozubjaková Kristýna [CZE067380]
Mík Jiří [CZE021522]
Nagelová Denisa [CZE050389]
Pavliska Vladimír [CZE069442]
Rohoň Róbert [CZE050107]
Siňár Michal [CZE070396]
Surma Stanislav [CZE001546]
Szabó Šandor [CZE033868]
Štěpánek Ondřej [CZE033095]
Trulík Petr [CZE056351]
Urbánek Petr [CZE035690]
1Miapr 11/14--:--
Žádné utkání
2Miapr 11/14--:--
Žádné utkání
3Miapr 11/14--:--
Žádné utkání
4Miapr 11/14--:--
Žádné utkání
5Miapr 11/14--:--
Žádné utkání
6VOLNÝ--:--
Žádné utkání
7VOLNÝ--:--
Žádné utkání
  •  Urbánek Petr0
  • Urbánek Petr1
    Grygar Lukáš0
  •  
  • Štěpánek Ondřej0
    Urbánek Petr1
  •  
  • Štěpánek Ondřej1
    Trulík Petr0
  •  
  • Harviš Dalibor0
    Urbánek Petr1
  •  
  • Štěpánek Ondřej1
    Gehry Jan0
  •  
  • Bocko Petr0
    Harviš Dalibor1
  •  
  • Štěpánek Ondřej1
    Cingel Martin0
  •  
  • Gehry Jan1
    Folta Jiří0
  •  
  • Kozubjaková Kristýna0
    Bocko Petr1
  •  
  • Harviš Dalibor1
    Szabó Šandor0
  •  
  • Pavliska Vladimír0
    Štěpánek Ondřej1
  •  
  • Jamrož Jiří0
    Gehry Jan1
  •  
  • Mík Jiří0
    Kozubjaková Kristýna1
  •  
  • Kamrád Jan0
    Harviš Dalibor1
  •  
  • Pavliska Vladimír1
    Nagelová Denisa0
  •  
  • Štěpánek Ondřej1
    Koller Štefan0
  •  
  • Jamrož Jiří1
    Andrlová Barbora0
  •  
  • Gehry Jan1
    Rohoň Róbert0
  •  
  • Mík Jiří1
    Babčová Martina0
  •  
  • Holek Kamil0
    Kozubjaková Kristýna1
  •  
  • Kamrád Jan1
    Siňár Michal0
  •  
  • Bartoš Václav0
    Harviš Dalibor1
  •  
  • Volný_los0
    Pavliska Vladimír1
  •  
  • Štěpánek Ondřej1
    Herda Tomáš0
  •  
  • Volný_los0
    Jamrož Jiří1
  •  
  • Gehry Jan1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Mík Jiří1
  •  
  • Holek Kamil1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Kamrád Jan1
  •  
  • Bartoš Václav1
    Volný_los0
  •  
  • Harviš Dalibor1
    Volný_los0
  •  
  • Urbánek Petr1
    Pavliska Vladimír0
  •  
  • Štěpánek Ondřej0
    Siňár Michal1
  •  
  • Herda Tomáš0
    Folta Jiří1
  •  
  • Kozubjaková Kristýna1
    Volný_los0
  •  
  • Grygar Lukáš1
    Jamrož Jiří0
  •  
  • Cingel Martin1
    Gehry Jan0
  •  
  • Babčová Martina1
    Volný_los0
  •  
  • Szabó Šandor1
    Volný_los0
  •  
  • Mík Jiří0
    Rohoň Róbert1
  •  
  • Trulík Petr1
    Holek Kamil0
  •  
  • Andrlová Barbora1
    Volný_los0
  •  
  • Bocko Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Kamrád Jan0
    Koller Štefan1
  •  
  • Bartoš Václav0
    Surma Stanislav1
  •  
  • Nagelová Denisa1
    Volný_los0
  •  
  • Harviš Dalibor0
    Urbánek Petr1
  •  
  • Siňár Michal0
    Folta Jiří1
  •  
  • Kozubjaková Kristýna0
    Grygar Lukáš1
  •  
  • Cingel Martin1
    Babčová Martina0
  •  
  • Szabó Šandor1
    Rohoň Róbert0
  •  
  • Trulík Petr1
    Andrlová Barbora0
  •  
  • Bocko Petr1
    Koller Štefan0
  •  
  • Surma Stanislav1
    Nagelová Denisa0
  •  
  • Urbánek Petr1
    Folta Jiří0
  •  
  • Grygar Lukáš1
    Cingel Martin0
  •  
  • Szabó Šandor0
    Trulík Petr1
  •  
  • Bocko Petr0
    Surma Stanislav1
  •  
  • Urbánek Petr0
    Grygar Lukáš1
  •  
  • Trulík Petr0
    Surma Stanislav1
  •  
  • Grygar Lukáš0
    Surma Stanislav1
  •  
  • Surma Stanislav1
    Urbánek Petr0
  •  
  •  Surma Stanislav0
#Hráč nebo pár
1.Surma Stanislav [CZE001546]
2.Urbánek Petr [CZE035690]
3.Grygar Lukáš [CZE043971]
4.Štěpánek Ondřej [CZE033095]
5.Trulík Petr [CZE056351]
5.Harviš Dalibor [CZE036308]
7.Gehry Jan [CZE068755]
7.Bocko Petr [CZE023664]
9.Szabó Šandor [CZE033868]
9.Kozubjaková Kristýna [CZE067380]
9.Folta Jiří [CZE016698]
9.Cingel Martin [CZE057344]
13.Kamrád Jan [CZE036727]
13.Mík Jiří [CZE021522]
13.Jamrož Jiří [CZE040386]
13.Pavliska Vladimír [CZE069442]
17.Bartoš Václav [CZE070019]
17.Siňár Michal [CZE070396]
17.Holek Kamil [CZE000407]
17.Babčová Martina [CZE050467]
17.Rohoň Róbert [CZE050107]
17.Andrlová Barbora [CZE044247]
17.Koller Štefan [CZE067344]
17.Nagelová Denisa [CZE050389]
25.Herda Tomáš [CZE056177]
#Hráč nebo pár
1.Surma Stanislav [CZE001546]
2.Urbánek Petr [CZE035690]
3.Grygar Lukáš [CZE043971]
4.Štěpánek Ondřej [CZE033095]
5.Trulík Petr [CZE056351]
5.Harviš Dalibor [CZE036308]
7.Gehry Jan [CZE068755]
7.Bocko Petr [CZE023664]
9.Szabó Šandor [CZE033868]
9.Kozubjaková Kristýna [CZE067380]
9.Folta Jiří [CZE016698]
9.Cingel Martin [CZE057344]
13.Kamrád Jan [CZE036727]
13.Mík Jiří [CZE021522]
13.Jamrož Jiří [CZE040386]
13.Pavliska Vladimír [CZE069442]
17.Bartoš Václav [CZE070019]
17.Siňár Michal [CZE070396]
17.Holek Kamil [CZE000407]
17.Babčová Martina [CZE050467]
17.Rohoň Róbert [CZE050107]
17.Andrlová Barbora [CZE044247]
17.Koller Štefan [CZE067344]
17.Nagelová Denisa [CZE050389]
25.Herda Tomáš [CZE056177]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2022 Insion.cz