Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum05.08.2022
Název501 DO
RozhodčíKučera Jiří
Počet hráčů21
Typ turnajeA Pracovní Varan muži
MístoSladovnická, Plzeň
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Beranová Michaela [CZE070717]
Čonka René [CZE069847]
Doubrava Miloslav [CZE046092]
Filip Václav [CZE006477]
Hemerka Matěj [CZE069102]
Jandík Vladimír [CZE057511]
Koňařík Petr [CZE036991]
Kučera Jiří [CZE042759]
Louda Petr [CZE006905]
Merjavčík Petr [CZE068357]
Mička Jiří [CZE064727]
Mráz Dominik [CZE072981]
Mráz Václav [CZE054196]
Pelan Jiří [CZE068381]
Rusnák Štefan [WRD067582]
Rybka Václav [CZE054769]
Slovák Roman [CZE069151]
Szüllö David [CZE068046]
Šlechta Ivan [CZE036663]
Uldrich Jiří [CZE068965]
Vlčák Radoslav [CZE052156]
1--:--
Žádné utkání
2--:--
Žádné utkání
3--:--
Žádné utkání
4501 DO--:--
Žádné utkání
  •  Hemerka Matěj0
  • Hemerka Matěj2
    Jandík Vladimír0
  •  
  • Louda Petr1
    Hemerka Matěj2
  •  
  • Louda Petr2
    Mička Jiří0
  •  
  • Hemerka Matěj2
    Pelan Jiří0
  •  
  • Filip Václav1
    Louda Petr2
  •  
  • Hemerka Matěj2
    Čonka René1
  •  
  • Filip Václav2
    Merjavčík Petr1
  •  
  • Louda Petr2
    Doubrava Miloslav1
  •  
  • Uldrich Jiří0
    Hemerka Matěj2
  •  
  • Slovák Roman0
    Čonka René2
  •  
  • Filip Václav2
    Mráz Václav0
  •  
  • Rybka Václav0
    Louda Petr2
  •  
  • Uldrich Jiří2
    Šlechta Ivan0
  •  
  • Slovák Roman2
    Kučera Jiří1
  •  
  • Beranová Michaela0
    Filip Václav2
  •  
  • Volný_los0
    Mráz Václav1
  •  
  • Rybka Václav2
    Mráz Dominik1
  •  
  • Szüllö David0
    Louda Petr2
  •  
  • Vlčák Radoslav0
    Uldrich Jiří2
  •  
  • Volný_los0
    Šlechta Ivan1
  •  
  • Volný_los0
    Slovák Roman1
  •  
  • Kučera Jiří2
    Rusnák Štefan1
  •  
  • Volný_los0
    Beranová Michaela1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Rybka Václav1
  •  
  • Szüllö David1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Vlčák Radoslav1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Kučera Jiří1
    Volný_los0
  •  
  • Doubrava Miloslav1
    Volný_los0
  •  
  • Beranová Michaela1
    Rusnák Štefan2
  •  
  • Slovák Roman1
    Volný_los0
  •  
  • Jandík Vladimír1
    Volný_los0
  •  
  • Šlechta Ivan1
    Volný_los0
  •  
  • Rybka Václav0
    Pelan Jiří2
  •  
  • Szüllö David0
    Uldrich Jiří2
  •  
  • Merjavčík Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Čonka René1
    Volný_los0
  •  
  • Louda Petr2
    Vlčák Radoslav1
  •  
  • Mráz Dominik1
    Volný_los0
  •  
  • Mička Jiří1
    Volný_los0
  •  
  • Hemerka Matěj1
    Volný_los0
  •  
  • Mráz Václav1
    Volný_los0
  •  
  • Kučera Jiří1
    Filip Václav2
  •  
  • Koňařík Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Doubrava Miloslav2
    Rusnák Štefan0
  •  
  • Slovák Roman0
    Jandík Vladimír2
  •  
  • Šlechta Ivan1
    Pelan Jiří2
  •  
  • Uldrich Jiří1
    Merjavčík Petr2
  •  
  • Čonka René2
    Louda Petr0
  •  
  • Mráz Dominik0
    Mička Jiří2
  •  
  • Hemerka Matěj2
    Mráz Václav1
  •  
  • Filip Václav1
    Koňařík Petr2
  •  
  • Doubrava Miloslav1
    Jandík Vladimír2
  •  
  • Pelan Jiří2
    Merjavčík Petr0
  •  
  • Čonka René0
    Mička Jiří2
  •  
  • Hemerka Matěj0
    Koňařík Petr2
  •  
  • Jandík Vladimír2
    Pelan Jiří1
  •  
  • Mička Jiří0
    Koňařík Petr2
  •  
  • Jandík Vladimír0
    Koňařík Petr2
  •  
  • Koňařík Petr2
    Hemerka Matěj0
  •  
  •  Koňařík Petr0
#Hráč nebo pár
1.Koňařík Petr [CZE036991]
2.Hemerka Matěj [CZE069102]
3.Jandík Vladimír [CZE057511]
4.Louda Petr [CZE006905]
5.Mička Jiří [CZE064727]
5.Pelan Jiří [CZE068381]
7.Filip Václav [CZE006477]
7.Čonka René [CZE069847]
9.Slovák Roman [CZE069151]
9.Uldrich Jiří [CZE068965]
9.Doubrava Miloslav [CZE046092]
9.Merjavčík Petr [CZE068357]
13.Kučera Jiří [CZE042759]
13.Šlechta Ivan [CZE036663]
13.Rybka Václav [CZE054769]
13.Mráz Václav [CZE054196]
17.Rusnák Štefan [WRD067582]
17.Vlčák Radoslav [CZE052156]
17.Szüllö David [CZE068046]
17.Mráz Dominik [CZE072981]
17.Beranová Michaela [CZE070717]
#Hráč nebo pár
1.Koňařík Petr [CZE036991]
2.Hemerka Matěj [CZE069102]
3.Jandík Vladimír [CZE057511]
4.Louda Petr [CZE006905]
5.Mička Jiří [CZE064727]
5.Pelan Jiří [CZE068381]
7.Filip Václav [CZE006477]
7.Čonka René [CZE069847]
9.Slovák Roman [CZE069151]
9.Uldrich Jiří [CZE068965]
9.Doubrava Miloslav [CZE046092]
9.Merjavčík Petr [CZE068357]
13.Kučera Jiří [CZE042759]
13.Šlechta Ivan [CZE036663]
13.Rybka Václav [CZE054769]
13.Mráz Václav [CZE054196]
17.Rusnák Štefan [WRD067582]
17.Vlčák Radoslav [CZE052156]
17.Szüllö David [CZE068046]
17.Mráz Dominik [CZE072981]
17.Beranová Michaela [CZE070717]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2022 Insion.cz