Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum03.08.2022
Název501
RozhodčíMikluš Martin
Počet hráčů23
Typ turnajeKlubový Open MSK - jednotlivci
MístoJestřábi, Ostrava
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Fukala Přemysl [CZE068174]
Koreczki Petr [CZE000583]
Krupa Tomáš [CZE043255]
Kubánek Josef [CZE000822]
Levák Jindrich [CZE063856]
Leváková Andrea [CZE070342]
Michenková Eva [CZE035734]
Mikluš Martin [CZE059853]
Nagelová Denisa [CZE050389]
Nezhoda Petr [CZE002682]
Niesner Lukáš [CZE064414]
Palát Milan [CZE013400]
Pekariková Hana [CZE071964]
Perutková Radka [CZE064748]
Plonka Jan [CZE069317]
Puman Pavel [CZE062152]
Sedláčik Patrik [CZE064936]
Schaier Pavel [CZE071190]
Schneider Petr [CZE006040]
Schrom René [CZE000881]
Šmíd Pavel [CZE056797]
Válek Ivan [CZE000263]
Vykydal Petr [CZE067379]
1501--:--
Žádné utkání
2501--:--
Žádné utkání
3501--:--
Žádné utkání
4501--:--
Žádné utkání
  •  Nagelová Denisa0
  • Nagelová Denisa1
    Válek Ivan0
  •  
  • Šmíd Pavel0
    Nagelová Denisa1
  •  
  • Krupa Tomáš0
    Šmíd Pavel1
  •  
  • Schrom René0
    Nagelová Denisa1
  •  
  • Krupa Tomáš1
    Niesner Lukáš0
  •  
  • Schaier Pavel0
    Schrom René1
  •  
  • Krupa Tomáš1
    Puman Pavel0
  •  
  • Niesner Lukáš1
    Levák Jindrich0
  •  
  • Schaier Pavel1
    Leváková Andrea0
  •  
  • Schrom René1
    Kubánek Josef0
  •  
  • Krupa Tomáš1
    Vykydal Petr0
  •  
  • Niesner Lukáš1
    Koreczki Petr0
  •  
  • Michenková Eva0
    Schaier Pavel1
  •  
  • Schrom René1
    Plonka Jan0
  •  
  • Krupa Tomáš1
    Fukala Přemysl0
  •  
  • Volný_los0
    Vykydal Petr1
  •  
  • Niesner Lukáš1
    Palát Milan0
  •  
  • Sedláčik Patrik0
    Koreczki Petr1
  •  
  • Perutková Radka0
    Michenková Eva1
  •  
  • Nezhoda Petr0
    Schaier Pavel1
  •  
  • Pekariková Hana0
    Schrom René1
  •  
  • Plonka Jan1
    Mikluš Martin0
  •  
  • Volný_los0
    Krupa Tomáš1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Niesner Lukáš1
  •  
  • Sedláčik Patrik1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Perutková Radka1
  •  
  • Nezhoda Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Pekariková Hana1
  •  
  • Plonka Jan1
    Volný_los0
  •  
  • Levák Jindrich1
    Volný_los0
  •  
  • Mikluš Martin1
    Krupa Tomáš0
  •  
  • Nagelová Denisa1
    Volný_los0
  •  
  • Schrom René1
    Volný_los0
  •  
  • Schaier Pavel1
    Volný_los0
  •  
  • Puman Pavel1
    Niesner Lukáš0
  •  
  • Sedláčik Patrik0
    Schneider Petr1
  •  
  • Michenková Eva1
    Volný_los0
  •  
  • Kubánek Josef1
    Volný_los0
  •  
  • Koreczki Petr1
    Perutková Radka0
  •  
  • Válek Ivan1
    Nezhoda Petr0
  •  
  • Palát Milan1
    Volný_los0
  •  
  • Leváková Andrea1
    Volný_los0
  •  
  • Vykydal Petr1
    Pekariková Hana0
  •  
  • Šmíd Pavel1
    Plonka Jan0
  •  
  • Fukala Přemysl1
    Volný_los0
  •  
  • Levák Jindrich1
    Mikluš Martin0
  •  
  • Nagelová Denisa1
    Schrom René0
  •  
  • Schaier Pavel0
    Puman Pavel1
  •  
  • Schneider Petr1
    Michenková Eva0
  •  
  • Kubánek Josef1
    Koreczki Petr0
  •  
  • Válek Ivan1
    Palát Milan0
  •  
  • Leváková Andrea1
    Vykydal Petr0
  •  
  • Šmíd Pavel1
    Fukala Přemysl0
  •  
  • Levák Jindrich0
    Nagelová Denisa1
  •  
  • Puman Pavel0
    Schneider Petr1
  •  
  • Kubánek Josef0
    Válek Ivan1
  •  
  • Leváková Andrea0
    Šmíd Pavel1
  •  
  • Nagelová Denisa0
    Schneider Petr1
  •  
  • Válek Ivan1
    Šmíd Pavel0
  •  
  • Schneider Petr1
    Válek Ivan0
  •  
  • Schneider Petr1
    Nagelová Denisa0
  •  
  •  Schneider Petr0
#Hráč nebo pár
1.Schneider Petr [CZE006040]
2.Nagelová Denisa [CZE050389]
3.Válek Ivan [CZE000263]
4.Šmíd Pavel [CZE056797]
5.Krupa Tomáš [CZE043255]
5.Schrom René [CZE000881]
7.Niesner Lukáš [CZE064414]
7.Schaier Pavel [CZE071190]
9.Kubánek Josef [CZE000822]
9.Leváková Andrea [CZE070342]
9.Levák Jindrich [CZE063856]
9.Puman Pavel [CZE062152]
13.Vykydal Petr [CZE067379]
13.Koreczki Petr [CZE000583]
13.Michenková Eva [CZE035734]
13.Plonka Jan [CZE069317]
17.Fukala Přemysl [CZE068174]
17.Mikluš Martin [CZE059853]
17.Pekariková Hana [CZE071964]
17.Nezhoda Petr [CZE002682]
17.Perutková Radka [CZE064748]
17.Sedláčik Patrik [CZE064936]
17.Palát Milan [CZE013400]
#Hráč nebo pár
1.Schneider Petr [CZE006040]
2.Nagelová Denisa [CZE050389]
3.Válek Ivan [CZE000263]
4.Šmíd Pavel [CZE056797]
5.Krupa Tomáš [CZE043255]
5.Schrom René [CZE000881]
7.Niesner Lukáš [CZE064414]
7.Schaier Pavel [CZE071190]
9.Kubánek Josef [CZE000822]
9.Leváková Andrea [CZE070342]
9.Levák Jindrich [CZE063856]
9.Puman Pavel [CZE062152]
13.Vykydal Petr [CZE067379]
13.Koreczki Petr [CZE000583]
13.Michenková Eva [CZE035734]
13.Plonka Jan [CZE069317]
17.Fukala Přemysl [CZE068174]
17.Mikluš Martin [CZE059853]
17.Pekariková Hana [CZE071964]
17.Nezhoda Petr [CZE002682]
17.Perutková Radka [CZE064748]
17.Sedláčik Patrik [CZE064936]
17.Palát Milan [CZE013400]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2022 Insion.cz