Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum03.08.2022
Název501 DO
RozhodčíPodjukl Jakub
Počet hráčů14
Typ turnajeJackpot Cup MSK - sekretariát
MístoAutobar, Havířov
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Čerešňa Jiří [CZE035658]
Doseděl Adam [CZE069563]
Doseděl Ladislav [CZE067463]
Durlák Michal [CZE070770]
Figura David [CZE070358]
Kempa Jan [CZE009960]
Kósová Gabriela [CZE055543]
Koudela Marek [CZE003648]
Merva Petr [CZE052998]
Metz Jan [CZE006425]
Mlatečková Lenka [CZE055332]
Staněk David [CZE056110]
Štěrbová Šárka [CZE024930]
Valchař Radek [CZE055555]
1501 DO--:--
Žádné utkání
2501 DO--:--
Žádné utkání
  •  Štěrbová Šárka0
  • Figura David1
    Štěrbová Šárka2
  •  
  • Čerešňa Jiří1
    Figura David2
  •  
  • Čerešňa Jiří2
    Merva Petr0
  •  
  • Kempa Jan0
    Figura David2
  •  
  • Čerešňa Jiří2
    Koudela Marek0
  •  
  • Staněk David0
    Kempa Jan2
  •  
  • Čerešňa Jiří2
    Doseděl Adam0
  •  
  • Kósová Gabriela1
    Koudela Marek2
  •  
  • Durlák Michal1
    Staněk David2
  •  
  • Kempa Jan2
    Doseděl Ladislav1
  •  
  • Volný_los0
    Čerešňa Jiří1
  •  
  • Kósová Gabriela2
    Mlatečková Lenka1
  •  
  • Valchař Radek0
    Durlák Michal2
  •  
  • Kempa Jan1
    Volný_los0
  •  
  • Štěrbová Šárka1
    Volný_los0
  •  
  • Doseděl Ladislav2
    Čerešňa Jiří0
  •  
  • Kósová Gabriela1
    Staněk David2
  •  
  • Merva Petr2
    Mlatečková Lenka0
  •  
  • Valchař Radek0
    Metz Jan2
  •  
  • Koudela Marek2
    Durlák Michal1
  •  
  • Kempa Jan1
    Doseděl Adam2
  •  
  • Figura David1
    Volný_los0
  •  
  • Štěrbová Šárka2
    Doseděl Ladislav1
  •  
  • Staněk David0
    Merva Petr2
  •  
  • Metz Jan2
    Koudela Marek0
  •  
  • Doseděl Adam0
    Figura David2
  •  
  • Štěrbová Šárka2
    Merva Petr0
  •  
  • Metz Jan2
    Figura David0
  •  
  • Štěrbová Šárka0
    Metz Jan2
  •  
  • Metz Jan0
    Štěrbová Šárka2
  •  
  • Metz Jan0
    Štěrbová Šárka2
  •  
  •  Štěrbová Šárka0
#Hráč nebo pár
1.Štěrbová Šárka [CZE024930]
2.Metz Jan [CZE006425]
3.Figura David [CZE070358]
4.Čerešňa Jiří [CZE035658]
5.Merva Petr [CZE052998]
5.Kempa Jan [CZE009960]
7.Koudela Marek [CZE003648]
7.Staněk David [CZE056110]
9.Doseděl Ladislav [CZE067463]
9.Durlák Michal [CZE070770]
9.Kósová Gabriela [CZE055543]
9.Doseděl Adam [CZE069563]
13.Mlatečková Lenka [CZE055332]
13.Valchař Radek [CZE055555]
#Hráč nebo pár
1.Štěrbová Šárka [CZE024930]
2.Metz Jan [CZE006425]
3.Figura David [CZE070358]
4.Čerešňa Jiří [CZE035658]
5.Merva Petr [CZE052998]
5.Kempa Jan [CZE009960]
7.Koudela Marek [CZE003648]
7.Staněk David [CZE056110]
9.Doseděl Ladislav [CZE067463]
9.Durlák Michal [CZE070770]
9.Kósová Gabriela [CZE055543]
9.Doseděl Adam [CZE069563]
13.Mlatečková Lenka [CZE055332]
13.Valchař Radek [CZE055555]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2022 Insion.cz