Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum01.08.2022
Názevdvojice
RozhodčíŠulc Petr
Počet hráčů16
Typ turnajeStředočeský pohár dvojice
MístoKlub Ajeto, Praha
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Bártl Michal [CZE056549], Balog Petr [CZE045250]
Benko Zdeněk [CZE023603], Kaněra Zdeněk [CZE010796]
Dvořák Radek [CZE066989], Vadocky Daniel [WRD071252]
Jirák Karel [CZE065624], Pelánek Martin [CZE066370]
Komárek Martin [CZE048166], Ondrašík Roman [CZE003091]
Krátký Karel [CZE004580], Krátký Martin [CZE069592]
Kučerová Ivana [CZE067412], Procházka Filip [CZE050596]
Novák Jakub [CZE068726], Šejirman Robert [CZE054560]
Pitra Jan [CZE056158], Šnejdarová Jitka [CZE060106]
Pulgret Michal [CZE072855], Píša Martin [CZE072854]
Rezek Adam [CZE067958], Solařík David [CZE000634]
Šamko Štefan [CZE052488], Hoffmann Martin [CZE000022]
Teichnerová Kateřina [CZE045221], Dvořáková Šárka [CZE057990]
Wendeling Jakub [CZE072935], Wendeling Kateřina [CZE072972]
Zerzán Miloš [CZE064613], Stiborek David [CZE065829]
Žoha Michal [CZE055450], Jirkal Pavel [CZE000154]
1VOLNÝ--:--
Žádné utkání
2VOLNÝ--:--
Žádné utkání
3VOLNÝ--:--
Žádné utkání
4VOLNÝ--:--
Žádné utkání
5dvojice--:--
Žádné utkání
6VOLNÝ--:--
Žádné utkání
7dvojice--:--
Žádné utkání
8VOLNÝ--:--
Žádné utkání
9VOLNÝ--:--
Žádné utkání
10VOLNÝ--:--
Žádné utkání
11VOLNÝ--:--
Žádné utkání
12VOLNÝ--:--
Žádné utkání
13VOLNÝ--:--
Žádné utkání
  •  Šamko, Hoffmann0
  • Benko, Kaněra0
    Šamko, Hoffmann1
  •  
  • Rezek, Solařík0
    Benko, Kaněra1
  •  
  • Komárek, Ondrašík0
    Rezek, Solařík1
  •  
  • Kučerová, Procházka0
    Benko, Kaněra1
  •  
  • Komárek, Ondrašík1
    Bártl, Balog0
  •  
  • Novák, Šejirman0
    Kučerová, Procházka1
  •  
  • Dvořák, Vadocky0
    Komárek, Ondrašík1
  •  
  • Bártl, Balog1
    Zerzán, Stiborek0
  •  
  • Teichnerová, Dvořáková0
    Novák, Šejirman1
  •  
  • Kučerová, Procházka1
    Pulgret, Píša0
  •  
  • Jirák, Pelánek0
    Dvořák, Vadocky1
  •  
  • Pitra, Šnejdarová0
    Bártl, Balog1
  •  
  • Teichnerová, Dvořáková1
    Krátký, Krátký0
  •  
  • Wendeling, Wendeling0
    Kučerová, Procházka1
  •  
  • Jirák, Pelánek0
    Pulgret, Píša1
  •  
  • Dvořák, Vadocky0
    Žoha, Jirkal1
  •  
  • Pitra, Šnejdarová0
    Novák, Šejirman1
  •  
  • Bártl, Balog0
    Rezek, Solařík1
  •  
  • Teichnerová, Dvořáková0
    Zerzán, Stiborek1
  •  
  • Šamko, Hoffmann1
    Krátký, Krátký0
  •  
  • Komárek, Ondrašík1
    Wendeling, Wendeling0
  •  
  • Benko, Kaněra1
    Kučerová, Procházka0
  •  
  • Pulgret, Píša0
    Žoha, Jirkal1
  •  
  • Novák, Šejirman0
    Rezek, Solařík1
  •  
  • Zerzán, Stiborek0
    Šamko, Hoffmann1
  •  
  • Komárek, Ondrašík0
    Benko, Kaněra1
  •  
  • Žoha, Jirkal1
    Rezek, Solařík0
  •  
  • Šamko, Hoffmann1
    Benko, Kaněra0
  •  
  • Žoha, Jirkal1
    Šamko, Hoffmann0
  •  
  • Žoha, Jirkal1
    Šamko, Hoffmann0
  •  
  •  Žoha, Jirkal0
#Hráč nebo pár
1.Žoha Michal [CZE055450], Jirkal Pavel [CZE000154]
2.Šamko Štefan [CZE052488], Hoffmann Martin [CZE000022]
3.Benko Zdeněk [CZE023603], Kaněra Zdeněk [CZE010796]
4.Rezek Adam [CZE067958], Solařík David [CZE000634]
5.Komárek Martin [CZE048166], Ondrašík Roman [CZE003091]
5.Kučerová Ivana [CZE067412], Procházka Filip [CZE050596]
7.Bártl Michal [CZE056549], Balog Petr [CZE045250]
7.Novák Jakub [CZE068726], Šejirman Robert [CZE054560]
9.Pulgret Michal [CZE072855], Píša Martin [CZE072854]
9.Teichnerová Kateřina [CZE045221], Dvořáková Šárka [CZE057990]
9.Zerzán Miloš [CZE064613], Stiborek David [CZE065829]
9.Dvořák Radek [CZE066989], Vadocky Daniel [WRD071252]
13.Jirák Karel [CZE065624], Pelánek Martin [CZE066370]
13.Pitra Jan [CZE056158], Šnejdarová Jitka [CZE060106]
13.Krátký Karel [CZE004580], Krátký Martin [CZE069592]
13.Wendeling Jakub [CZE072935], Wendeling Kateřina [CZE072972]
#Hráč nebo pár
1.Žoha Michal [CZE055450], Jirkal Pavel [CZE000154]
2.Šamko Štefan [CZE052488], Hoffmann Martin [CZE000022]
3.Benko Zdeněk [CZE023603], Kaněra Zdeněk [CZE010796]
4.Rezek Adam [CZE067958], Solařík David [CZE000634]
5.Komárek Martin [CZE048166], Ondrašík Roman [CZE003091]
5.Kučerová Ivana [CZE067412], Procházka Filip [CZE050596]
7.Bártl Michal [CZE056549], Balog Petr [CZE045250]
7.Novák Jakub [CZE068726], Šejirman Robert [CZE054560]
9.Pulgret Michal [CZE072855], Píša Martin [CZE072854]
9.Teichnerová Kateřina [CZE045221], Dvořáková Šárka [CZE057990]
9.Zerzán Miloš [CZE064613], Stiborek David [CZE065829]
9.Dvořák Radek [CZE066989], Vadocky Daniel [WRD071252]
13.Jirák Karel [CZE065624], Pelánek Martin [CZE066370]
13.Pitra Jan [CZE056158], Šnejdarová Jitka [CZE060106]
13.Krátký Karel [CZE004580], Krátký Martin [CZE069592]
13.Wendeling Jakub [CZE072935], Wendeling Kateřina [CZE072972]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2022 Insion.cz