Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum29.07.2022
Název501 DKO
RozhodčíMrázková Lucie
Počet hráčů20
Typ turnajeMJČ Hexpool ČB
MístoKulečníková herna Hexpool, České Budějovice
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Babic Ivan [CZE000793]
Čech Petr [CZE069891]
Granov Michal [CZE053458]
Granov Radek [CZE001597]
Granovová Eliška [CZE054735]
Chytil Martin [CZE060097]
Koprna Lukáš [CZE069780]
Koptiš Marek [CZE040097]
Mácha Zbyněk [CZE065691]
Martin Petr [CZE036164]
Oškrobaný Eduard [CZE068020]
Paukeje Marek [CZE069195]
Peza Daniel [CZE069349]
Sháněl Dominik [CZE072852]
Staněk Miroslav [CZE035849]
Šaub Jiří [CZE067648]
Tancošová Štěpánka [CZE053580]
Vlásek Michal [CZE072755]
Vlásková Marie [CZE072754]
Vrzalová Eliška [CZE059389]
1501 DKO--:--
Žádné utkání
2501 DKO--:--
Žádné utkání
3501 DKO--:--
Žádné utkání
  •  Mácha Zbyněk0
  • Chytil Martin0
    Mácha Zbyněk1
  •  
  • Chytil Martin1
    Martin Petr0
  •  
  • Chytil Martin1
    Granov Michal0
  •  
  • Martin Petr1
    Vrzalová Eliška0
  •  
  • Babic Ivan0
    Chytil Martin1
  •  
  • Martin Petr1
    Šaub Jiří0
  •  
  • Babic Ivan1
    Sháněl Dominik0
  •  
  • Koptiš Marek0
    Chytil Martin1
  •  
  • Oškrobaný Eduard0
    Martin Petr1
  •  
  • Šaub Jiří1
    Peza Daniel0
  •  
  • Babic Ivan1
    Koprna Lukáš0
  •  
  • Koptiš Marek1
    Granov Radek0
  •  
  • Čech Petr0
    Oškrobaný Eduard1
  •  
  • Paukeje Marek0
    Šaub Jiří1
  •  
  • Granovová Eliška0
    Babic Ivan1
  •  
  • Volný_los0
    Koprna Lukáš1
  •  
  • Volný_los0
    Koptiš Marek1
  •  
  • Vlásek Michal0
    Granov Radek1
  •  
  • Vlásková Marie0
    Čech Petr1
  •  
  • Volný_los0
    Oškrobaný Eduard1
  •  
  • Volný_los0
    Paukeje Marek1
  •  
  • Šaub Jiří1
    Tancošová Štěpánka0
  •  
  • Volný_los0
    Granovová Eliška1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Vlásek Michal1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Vlásková Marie1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Šaub Jiří1
    Volný_los0
  •  
  • Tancošová Štěpánka1
    Volný_los0
  •  
  • Chytil Martin1
    Granovová Eliška0
  •  
  • Vrzalová Eliška1
    Volný_los0
  •  
  • Paukeje Marek1
    Volný_los0
  •  
  • Sháněl Dominik1
    Volný_los0
  •  
  • Oškrobaný Eduard1
    Volný_los0
  •  
  • Vlásek Michal0
    Mácha Zbyněk1
  •  
  • Čech Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Staněk Miroslav1
    Volný_los0
  •  
  • Vlásková Marie0
    Granov Radek1
  •  
  • Peza Daniel1
    Volný_los0
  •  
  • Koptiš Marek1
    Volný_los0
  •  
  • Martin Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Koprna Lukáš1
    Volný_los0
  •  
  • Granov Michal1
    Šaub Jiří0
  •  
  • Babic Ivan1
    Volný_los0
  •  
  • Tancošová Štěpánka0
    Chytil Martin1
  •  
  • Vrzalová Eliška1
    Paukeje Marek0
  •  
  • Sháněl Dominik1
    Oškrobaný Eduard0
  •  
  • Mácha Zbyněk1
    Čech Petr0
  •  
  • Staněk Miroslav1
    Granov Radek0
  •  
  • Peza Daniel1
    Koptiš Marek0
  •  
  • Martin Petr1
    Koprna Lukáš0
  •  
  • Granov Michal1
    Babic Ivan0
  •  
  • Chytil Martin0
    Vrzalová Eliška1
  •  
  • Sháněl Dominik0
    Mácha Zbyněk1
  •  
  • Staněk Miroslav1
    Peza Daniel0
  •  
  • Martin Petr0
    Granov Michal1
  •  
  • Vrzalová Eliška0
    Mácha Zbyněk1
  •  
  • Staněk Miroslav1
    Granov Michal0
  •  
  • Mácha Zbyněk0
    Staněk Miroslav1
  •  
  • Staněk Miroslav1
    Mácha Zbyněk0
  •  
  •  Staněk Miroslav0
#Hráč nebo pár
1.Staněk Miroslav [CZE035849]
2.Mácha Zbyněk [CZE065691]
3.Chytil Martin [CZE060097]
4.Martin Petr [CZE036164]
5.Granov Michal [CZE053458]
5.Vrzalová Eliška [CZE059389]
7.Babic Ivan [CZE000793]
7.Šaub Jiří [CZE067648]
9.Peza Daniel [CZE069349]
9.Oškrobaný Eduard [CZE068020]
9.Koptiš Marek [CZE040097]
9.Sháněl Dominik [CZE072852]
13.Paukeje Marek [CZE069195]
13.Čech Petr [CZE069891]
13.Granov Radek [CZE001597]
13.Koprna Lukáš [CZE069780]
17.Tancošová Štěpánka [CZE053580]
17.Vlásková Marie [CZE072754]
17.Vlásek Michal [CZE072755]
17.Granovová Eliška [CZE054735]
#Hráč nebo pár
1.Staněk Miroslav [CZE035849]
2.Mácha Zbyněk [CZE065691]
3.Chytil Martin [CZE060097]
4.Martin Petr [CZE036164]
5.Granov Michal [CZE053458]
5.Vrzalová Eliška [CZE059389]
7.Babic Ivan [CZE000793]
7.Šaub Jiří [CZE067648]
9.Peza Daniel [CZE069349]
9.Oškrobaný Eduard [CZE068020]
9.Koptiš Marek [CZE040097]
9.Sháněl Dominik [CZE072852]
13.Paukeje Marek [CZE069195]
13.Čech Petr [CZE069891]
13.Granov Radek [CZE001597]
13.Koprna Lukáš [CZE069780]
17.Tancošová Štěpánka [CZE053580]
17.Vlásková Marie [CZE072754]
17.Vlásek Michal [CZE072755]
17.Granovová Eliška [CZE054735]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2022 Insion.cz