Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 17.08.2019 |
Název | Open Olomoucko smíšený |
Rozhodčí | Špunda Michal |
Počet hráčů | 48 |
Typ turnaje | A Pracovní Varan jednotlivci |
Místo | Kulturní dům, Kožušany - Tážaly |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Baďura Radek [CZE056018] | |
Benda Lukáš [CZE043587] | |
Burek Marek [CZE008253] | |
Crha Ladislav [CZE019965] | |
De Col [CZE019795] | |
Domaniková Lenka [CZE034107] | |
Dostál Jaromír [CZE021065] | |
Duba Marek [CZE002209] | |
Duda Ladislav [CZE064864] | |
Eliáš Libor [CZE040931] | |
Fiala Matěj [CZE060241] | |
Hála Petr [CZE025426] | |
Huličný Milan [CZE003984] | |
Chytil Ctibor [CZE051641] | |
Kohoutek Jiří [CZE041327] | |
Král Zdeněk [CZE005420] | |
Králík Martin [CZE053579] | |
Kulhánek Miroslav [CZE044115] | |
Kupka Petr [CZE063508] | |
Lakomý František [CZE013024] | |
Lihotský Marek [CZE034370] | |
Lindner Hynek [CZE000091] | |
Lipka Aleš [CZE063570] | |
Malíšek Jiří [CZE027350] | |
Mik Richard [CZE027490] | |
Miler Michal [CZE047173] | |
Mück Petr [CZE058666] | |
Nezval Libor [CZE019218] | |
Peřinová Jana [CZE032176] | |
Planička Jan [CZE001034] | |
Polidor Lukáš [CZE049975] | |
Ráža Josef [CZE031975] | |
Rážová Zuzana [CZE050312] | |
Řehák Tomáš [CZE064666] | |
Satora David [CZE018533] | |
Sedláček Jaromír [CZE000129] | |
Smékal Roman [CZE004471] | |
Soldan Rostislav [CZE015591] | |
Šarkőzi Jakub [CZE060355] | |
Špunda Michal [CZE046073] | |
Šroubek Pavel [CZE000047] | |
Tomík Marek [CZE060482] | |
Vaníček Josef [CZE000169] | |
Vatrt Miroslav [CZE062970] | |
Vejmola Jaroslav [CZE019771] | |
Veselý Roman [CZE018416] | |
Vyhlídal Zbyněk [CZE038994] | |
Vyhlídalová Müllerová Dana [CZE035023] |
- 0
- 0
# | Hráč nebo pár |
---|
# | Hráč/i |
---|---|
1. | Šroubek Pavel [CZE000047] |
2. | Duba Marek [CZE002209] |
3. | Lindner Hynek [CZE000091] |
4. | Veselý Roman [CZE018416] |
5. | Špunda Michal [CZE046073] |
6. | Lihotský Marek [CZE034370] |
7. | Šarkőzi Jakub [CZE060355] |
8. | Vyhlídal Zbyněk [CZE038994] |
9. | Král Zdeněk [CZE005420] |
10. | Tomík Marek [CZE060482] |
11. | Lakomý František [CZE013024] |
12. | Polidor Lukáš [CZE049975] |
13. | Planička Jan [CZE001034] |
14. | Huličný Milan [CZE003984] |
15. | Malíšek Jiří [CZE027350] |
16. | Mik Richard [CZE027490] |
17. | Sedláček Jaromír [CZE000129] |
18. | Eliáš Libor [CZE040931] |
19. | Satora David [CZE018533] |
20. | Vyhlídalová Müllerová Dana [CZE035023] |
21. | Dostál Jaromír [CZE021065] |
22. | Crha Ladislav [CZE019965] |
23. | Soldan Rostislav [CZE015591] |
24. | Benda Lukáš [CZE043587] |
25. | Mück Petr [CZE058666] |
26. | Smékal Roman [CZE004471] |
27. | Fiala Matěj [CZE060241] |
28. | Miler Michal [CZE047173] |
29. | Duda Ladislav [CZE064864] |
30. | De Col [CZE019795] |
31. | Králík Martin [CZE053579] |
32. | Chytil Ctibor [CZE051641] |
33. | Kulhánek Miroslav [CZE044115] |
34. | Ráža Josef [CZE031975] |
35. | Vatrt Miroslav [CZE062970] |
36. | Vaníček Josef [CZE000169] |
37. | Burek Marek [CZE008253] |
38. | Lipka Aleš [CZE063570] |
39. | Kohoutek Jiří [CZE041327] |
40. | Nezval Libor [CZE019218] |
41. | Baďura Radek [CZE056018] |
42. | Peřinová Jana [CZE032176] |
43. | Rážová Zuzana [CZE050312] |
44. | Kupka Petr [CZE063508] |
45. | Domaniková Lenka [CZE034107] |
46. | Hála Petr [CZE025426] |
47. | Řehák Tomáš [CZE064666] |
48. | Vejmola Jaroslav [CZE019771] |
Tento turnaj nemá přihlášky online