Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum07.07.2022
NázevOmega 2
RozhodčíVnenk Rostislav
Počet hráčů12
Typ turnajeJackpot Cup MSK - rozhodčí
Místo Bar Omega, Frýdek-Místek
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Bojda Rudolf [CZE057812]
Gregor Zdenek [CZE053199]
Grendziok Marek [CZE059621]
Kadavý Zdeněk [CZE059585]
Kandl Martin [CZE051797]
Kočner Daniel [CZE007988]
Kollár Jan [CZE001028]
Mer Tomáš [CZE018073]
Mikuš Jozef [CZE018580]
Pokorný Pavel [CZE001035]
Stuchlík Miroslav [CZE062303]
Vnenk Rostislav [CZE061930]
1--:--
Žádné utkání
2--:--
Žádné utkání
3VOLNÝ--:--
Žádné utkání
  •  Kadavý Zdeněk0
  • Vnenk Rostislav0
    Kadavý Zdeněk1
  •  
  • Vnenk Rostislav1
    Mikuš Jozef0
  •  
  • Mer Tomáš0
    Vnenk Rostislav1
  •  
  • Bojda Rudolf0
    Mikuš Jozef1
  •  
  • Pokorný Pavel0
    Mer Tomáš1
  •  
  • Kollár Jan0
    Bojda Rudolf1
  •  
  • Kočner Daniel0
    Pokorný Pavel1
  •  
  • Mer Tomáš1
    Gregor Zdenek0
  •  
  • Kandl Martin0
    Kollár Jan1
  •  
  • Grendziok Marek0
    Bojda Rudolf1
  •  
  • Volný_los0
    Kočner Daniel1
  •  
  • Mer Tomáš1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Kandl Martin1
  •  
  • Grendziok Marek1
    Volný_los0
  •  
  • Bojda Rudolf1
    Volný_los0
  •  
  • Vnenk Rostislav1
    Kočner Daniel0
  •  
  • Mer Tomáš0
    Kadavý Zdeněk1
  •  
  • Kollár Jan1
    Volný_los0
  •  
  • Gregor Zdenek1
    Volný_los0
  •  
  • Kandl Martin0
    Stuchlík Miroslav1
  •  
  • Grendziok Marek0
    Mikuš Jozef1
  •  
  • Pokorný Pavel1
    Volný_los0
  •  
  • Bojda Rudolf0
    Vnenk Rostislav1
  •  
  • Kadavý Zdeněk1
    Kollár Jan0
  •  
  • Gregor Zdenek0
    Stuchlík Miroslav1
  •  
  • Mikuš Jozef1
    Pokorný Pavel0
  •  
  • Vnenk Rostislav0
    Kadavý Zdeněk1
  •  
  • Stuchlík Miroslav1
    Mikuš Jozef0
  •  
  • Kadavý Zdeněk0
    Stuchlík Miroslav1
  •  
  • Stuchlík Miroslav0
    Kadavý Zdeněk1
  •  
  • Stuchlík Miroslav0
    Kadavý Zdeněk1
  •  
  •  Kadavý Zdeněk0
#Hráč nebo pár
1.Kadavý Zdeněk [CZE059585]
2.Stuchlík Miroslav [CZE062303]
3.Vnenk Rostislav [CZE061930]
4.Mikuš Jozef [CZE018580]
5.Mer Tomáš [CZE018073]
5.Bojda Rudolf [CZE057812]
7.Pokorný Pavel [CZE001035]
7.Kollár Jan [CZE001028]
9.Grendziok Marek [CZE059621]
9.Kandl Martin [CZE051797]
9.Gregor Zdenek [CZE053199]
9.Kočner Daniel [CZE007988]
#Hráč nebo pár
1.Kadavý Zdeněk [CZE059585]
2.Stuchlík Miroslav [CZE062303]
3.Vnenk Rostislav [CZE061930]
4.Mikuš Jozef [CZE018580]
5.Mer Tomáš [CZE018073]
5.Bojda Rudolf [CZE057812]
7.Pokorný Pavel [CZE001035]
7.Kollár Jan [CZE001028]
9.Grendziok Marek [CZE059621]
9.Kandl Martin [CZE051797]
9.Gregor Zdenek [CZE053199]
9.Kočner Daniel [CZE007988]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2022 Insion.cz