Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 16.08.2019 |
Název | Kobra |
Rozhodčí | Matušíková Jana |
Počet hráčů | 21 |
Typ turnaje | A Pracovní Varan jednotlivci |
Místo | Kobra, Praha 9 |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Brož Pavel [CZE055442] | |
Brožová Miloslava [CZE055441] | |
Hanušová Jitka [CZE020926] | |
Ksandr Václav [CZE001344] | |
Makal Miloš [CZE048241] | |
Matušíková Jana [CZE047989] | |
Nádvorník Josef [CZE050840] | |
Paliczka Martin [CZE057950] | |
Paliczková Eva [CZE064292] | |
Planeta Ferdinand [CZE002375] | |
Setikovský Roman [CZE004621] | |
Soustružník Jaroslav [CZE050326] | |
Soustružník Martin [CZE049978] | |
Šámalová Marta [CZE050879] | |
Šmudla Roman [CZE001041] | |
Šmudlová Romana [CZE014036] | |
Šustr Drahoslav [CZE045601] | |
Tischer Jindřich [CZE047833] | |
Tischerová Pavla [CZE049525] | |
Vlček Daniel [CZE060678] | |
Vlček Jiří [CZE004650] |
- Tischer Jindřich0
Tischer Jindřich 2 Paliczka Martin 1
Soustružník Martin 1 Tischer Jindřich 2
Šmudlová Romana 1 Soustružník Martin 2 Planeta Ferdinand 1 Tischer Jindřich 2
Šmudlová Romana 2 Vlček Jiří 0 Ksandr Václav 1 Planeta Ferdinand 2
Šmudla Roman 1 Šmudlová Romana 2 Soustružník Jaroslav 1 Vlček Jiří 2 Hanušová Jitka 0 Ksandr Václav 2 Planeta Ferdinand 2 Nádvorník Josef 0
Tischerová Pavla 0 Šmudla Roman 2 Soustružník Jaroslav 2 Vlček Daniel 1 Brož Pavel 1 Hanušová Jitka 2 Planeta Ferdinand 2 Šámalová Marta 1
Šustr Drahoslav 1 Tischerová Pavla 2 Volný_los 0 Šmudla Roman 1 Brožová Miloslava 1 Soustružník Jaroslav 2 Matušíková Jana 0 Vlček Daniel 2 Brož Pavel 2 Paliczková Eva 0 Volný_los 0 Hanušová Jitka 1 Volný_los 0 Planeta Ferdinand 1 Makal Miloš 0 Šámalová Marta 2
Volný_los 0 Šustr Drahoslav 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Brožová Miloslava 1 Matušíková Jana 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Brož Pavel 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Makal Miloš 1 Volný_los 0
Šámalová Marta 1 Volný_los 0 Šustr Drahoslav 0 Vlček Jiří 1 Planeta Ferdinand 1 Volný_los 0 Setikovský Roman 1 Volný_los 0 Hanušová Jitka 1 Volný_los 0 Tischer Jindřich 2 Brožová Miloslava 0 Šmudlová Romana 2 Matušíková Jana 1 Paliczková Eva 1 Volný_los 0 Vlček Daniel 1 Volný_los 0 Nádvorník Josef 2 Brož Pavel 0 Soustružník Martin 1 Volný_los 0 Soustružník Jaroslav 1 Volný_los 0 Šmudla Roman 1 Volný_los 0 Paliczka Martin 1 Volný_los 0 Tischerová Pavla 2 Makal Miloš 1 Ksandr Václav 1 Volný_los 0
Šámalová Marta 0 Vlček Jiří 1 Planeta Ferdinand 0 Setikovský Roman 1 Hanušová Jitka 1 Tischer Jindřich 2 Šmudlová Romana 2 Paliczková Eva 0 Vlček Daniel 1 Nádvorník Josef 2 Soustružník Martin 2 Soustružník Jaroslav 1 Šmudla Roman 1 Paliczka Martin 2 Tischerová Pavla 0 Ksandr Václav 2
Vlček Jiří 0 Setikovský Roman 2 Tischer Jindřich 2 Šmudlová Romana 1 Nádvorník Josef 0 Soustružník Martin 2 Paliczka Martin 2 Ksandr Václav 0
Setikovský Roman 2 Tischer Jindřich 1 Soustružník Martin 1 Paliczka Martin 2
Setikovský Roman 2 Paliczka Martin 1
Setikovský Roman 2 Tischer Jindřich 1
- Setikovský Roman0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Setikovský Roman [CZE004621] |
2. | Tischer Jindřich [CZE047833] |
3. | Paliczka Martin [CZE057950] |
4. | Soustružník Martin [CZE049978] |
5. | Šmudlová Romana [CZE014036] |
5. | Planeta Ferdinand [CZE002375] |
7. | Vlček Jiří [CZE004650] |
7. | Ksandr Václav [CZE001344] |
9. | Nádvorník Josef [CZE050840] |
9. | Hanušová Jitka [CZE020926] |
9. | Soustružník Jaroslav [CZE050326] |
9. | Šmudla Roman [CZE001041] |
13. | Šámalová Marta [CZE050879] |
13. | Brož Pavel [CZE055442] |
13. | Vlček Daniel [CZE060678] |
13. | Tischerová Pavla [CZE049525] |
17. | Makal Miloš [CZE048241] |
17. | Paliczková Eva [CZE064292] |
17. | Matušíková Jana [CZE047989] |
17. | Brožová Miloslava [CZE055441] |
17. | Šustr Drahoslav [CZE045601] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Setikovský Roman [CZE004621] |
2. | Tischer Jindřich [CZE047833] |
3. | Paliczka Martin [CZE057950] |
4. | Soustružník Martin [CZE049978] |
5. | Šmudlová Romana [CZE014036] |
5. | Planeta Ferdinand [CZE002375] |
7. | Vlček Jiří [CZE004650] |
7. | Ksandr Václav [CZE001344] |
9. | Nádvorník Josef [CZE050840] |
9. | Hanušová Jitka [CZE020926] |
9. | Soustružník Jaroslav [CZE050326] |
9. | Šmudla Roman [CZE001041] |
13. | Šámalová Marta [CZE050879] |
13. | Brož Pavel [CZE055442] |
13. | Vlček Daniel [CZE060678] |
13. | Tischerová Pavla [CZE049525] |
17. | Makal Miloš [CZE048241] |
17. | Paliczková Eva [CZE064292] |
17. | Matušíková Jana [CZE047989] |
17. | Brožová Miloslava [CZE055441] |
17. | Šustr Drahoslav [CZE045601] |
Tento turnaj nemá přihlášky online