Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 05.07.2022 |
Název | 301 MO |
Rozhodčí | Štěpánek Pavel |
Počet hráčů | 21 |
Typ turnaje | Bistro U Štěpánků - základ. |
Místo | U Štěpánků, Běleč nad Orlicí |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Bajer Filip [CZE055164] | |
Brandejs Jakub [CZE036229] | |
Čapek Petr [CZE069144] | |
Dvořák Jiří [CZE010553] | |
Hejlek Bohuslav [CZE002755] | |
Chmelař Vítězslav [CZE064238] | |
Klapač Petr [CZE051621] | |
Rygl Luboš [CZE027294] | |
Stráník Přemysl [CZE007033] | |
Stráníková Šárka [CZE016104] | |
Strnad Josef [CZE050453] | |
Šedivá Kopta Michaela [CZE035423] | |
Štěpánek Pavel [CZE002409] | |
Štěpánková Veronika [CZE069268] | |
Tavali Libor [CZE027328] | |
Václavková Petra [CZE072053] | |
Vokoun Leoš [CZE014353] | |
Vokounová Simona [CZE050770] | |
Vyleta Michal [CZE064136] | |
Vyletová Klára [CZE064137] | |
Zběhlík Petr [CZE001317] |
1--:--
Žádné utkání
2--:--
Žádné utkání
3NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
- Hejlek Bohuslav0
Hejlek Bohuslav 2 Brandejs Jakub 0
Vyleta Michal 0 Hejlek Bohuslav 2
Vyleta Michal 2 Čapek Petr 0 Hejlek Bohuslav 2 Stráníková Šárka 0
Vokoun Leoš 0 Vyleta Michal 2 Hejlek Bohuslav 2 Tavali Libor 0
Štěpánek Pavel 1 Vokoun Leoš 2 Štěpánková Veronika 1 Vyleta Michal 2 Chmelař Vítězslav 0 Hejlek Bohuslav 2 Stráník Přemysl 1 Tavali Libor 2
Václavková Petra 0 Štěpánek Pavel 2 Štěpánková Veronika 2 Vyletová Klára 1 Vokounová Simona 1 Chmelař Vítězslav 2 Dvořák Jiří 1 Stráník Přemysl 2
Šedivá Kopta Michaela 1 Václavková Petra 2 Volný_los 0 Štěpánek Pavel 1 Klapač Petr 0 Štěpánková Veronika 2 Vyletová Klára 2 Strnad Josef 0 Bajer Filip 0 Vokounová Simona 2 Volný_los 0 Chmelař Vítězslav 1 Volný_los 0 Dvořák Jiří 1 Stráník Přemysl 2 Rygl Luboš 0
Volný_los 0 Šedivá Kopta Michaela 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Klapač Petr 1 Vyletová Klára 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Bajer Filip 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Stráník Přemysl 1 Volný_los 0
Rygl Luboš 1 Volný_los 0 Šedivá Kopta Michaela 0 Vyleta Michal 2 Dvořák Jiří 1 Volný_los 0 Stráníková Šárka 1 Volný_los 0 Chmelař Vítězslav 1 Volný_los 0 Klapač Petr 0 Brandejs Jakub 2 Vyletová Klára 1 Vokoun Leoš 2 Vokounová Simona 1 Volný_los 0 Strnad Josef 1 Volný_los 0 Bajer Filip 0 Čapek Petr 2 Tavali Libor 1 Volný_los 0 Štěpánková Veronika 1 Volný_los 0 Štěpánek Pavel 1 Volný_los 0 Hejlek Bohuslav 1 Volný_los 0 Zběhlík Petr 2 Stráník Přemysl 0 Václavková Petra 1 Volný_los 0
Rygl Luboš 0 Vyleta Michal 2 Dvořák Jiří 1 Stráníková Šárka 2 Chmelař Vítězslav 0 Brandejs Jakub 2 Vokoun Leoš 2 Vokounová Simona 1 Strnad Josef 0 Čapek Petr 2 Tavali Libor 1 Štěpánková Veronika 0 Štěpánek Pavel 0 Hejlek Bohuslav 2 Zběhlík Petr 2 Václavková Petra 0
Vyleta Michal 0 Stráníková Šárka 2 Brandejs Jakub 2 Vokoun Leoš 1 Čapek Petr 2 Tavali Libor 0 Hejlek Bohuslav 1 Zběhlík Petr 2
Stráníková Šárka 1 Brandejs Jakub 2 Čapek Petr 0 Zběhlík Petr 2
Brandejs Jakub 0 Zběhlík Petr 2
Zběhlík Petr 2 Hejlek Bohuslav 1
- Zběhlík Petr0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Zběhlík Petr [CZE001317] |
2. | Hejlek Bohuslav [CZE002755] |
3. | Brandejs Jakub [CZE036229] |
4. | Vyleta Michal [CZE064136] |
5. | Čapek Petr [CZE069144] |
5. | Stráníková Šárka [CZE016104] |
7. | Vokoun Leoš [CZE014353] |
7. | Tavali Libor [CZE027328] |
9. | Stráník Přemysl [CZE007033] |
9. | Chmelař Vítězslav [CZE064238] |
9. | Štěpánková Veronika [CZE069268] |
9. | Štěpánek Pavel [CZE002409] |
13. | Dvořák Jiří [CZE010553] |
13. | Vokounová Simona [CZE050770] |
13. | Vyletová Klára [CZE064137] |
13. | Václavková Petra [CZE072053] |
17. | Rygl Luboš [CZE027294] |
17. | Bajer Filip [CZE055164] |
17. | Strnad Josef [CZE050453] |
17. | Klapač Petr [CZE051621] |
17. | Šedivá Kopta Michaela [CZE035423] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Zběhlík Petr [CZE001317] |
2. | Hejlek Bohuslav [CZE002755] |
3. | Brandejs Jakub [CZE036229] |
4. | Vyleta Michal [CZE064136] |
5. | Čapek Petr [CZE069144] |
5. | Stráníková Šárka [CZE016104] |
7. | Vokoun Leoš [CZE014353] |
7. | Tavali Libor [CZE027328] |
9. | Stráník Přemysl [CZE007033] |
9. | Chmelař Vítězslav [CZE064238] |
9. | Štěpánková Veronika [CZE069268] |
9. | Štěpánek Pavel [CZE002409] |
13. | Dvořák Jiří [CZE010553] |
13. | Vokounová Simona [CZE050770] |
13. | Vyletová Klára [CZE064137] |
13. | Václavková Petra [CZE072053] |
17. | Rygl Luboš [CZE027294] |
17. | Bajer Filip [CZE055164] |
17. | Strnad Josef [CZE050453] |
17. | Klapač Petr [CZE051621] |
17. | Šedivá Kopta Michaela [CZE035423] |
Tento turnaj nemá přihlášky online