Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum05.07.2022
Název301 MO
RozhodčíŠtěpánek Pavel
Počet hráčů21
Typ turnajeBistro U Štěpánků - základ.
MístoU Štěpánků, Běleč nad Orlicí
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Bajer Filip [CZE055164]
Brandejs Jakub [CZE036229]
Čapek Petr [CZE069144]
Dvořák Jiří [CZE010553]
Hejlek Bohuslav [CZE002755]
Chmelař Víťěslav [CZE064238]
Klapač Petr [CZE051621]
Rygl Luboš [CZE027294]
Stráník Přemysl [CZE007033]
Stráníková Šárka [CZE016104]
Strnad Josef [CZE050453]
Šedivá Kopta Michaela [CZE035423]
Štěpánek Pavel [CZE002409]
Štěpánková Veronika [CZE069268]
Tavali Libor [CZE027328]
Václavková Petra [CZE072053]
Vokoun Leoš [CZE014353]
Vokounová Simona [CZE050770]
Vyleta Michal [CZE064136]
Vyletová Klára [CZE064137]
Zběhlík Petr [CZE001317]
1--:--
Žádné utkání
2--:--
Žádné utkání
3NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
  •  Hejlek Bohuslav0
  • Hejlek Bohuslav2
    Brandejs Jakub0
  •  
  • Vyleta Michal0
    Hejlek Bohuslav2
  •  
  • Vyleta Michal2
    Čapek Petr0
  •  
  • Hejlek Bohuslav2
    Stráníková Šárka0
  •  
  • Vokoun Leoš0
    Vyleta Michal2
  •  
  • Hejlek Bohuslav2
    Tavali Libor0
  •  
  • Štěpánek Pavel1
    Vokoun Leoš2
  •  
  • Štěpánková Veronika1
    Vyleta Michal2
  •  
  • Chmelař Víťěslav0
    Hejlek Bohuslav2
  •  
  • Stráník Přemysl1
    Tavali Libor2
  •  
  • Václavková Petra0
    Štěpánek Pavel2
  •  
  • Štěpánková Veronika2
    Vyletová Klára1
  •  
  • Vokounová Simona1
    Chmelař Víťěslav2
  •  
  • Dvořák Jiří1
    Stráník Přemysl2
  •  
  • Šedivá Kopta Michaela1
    Václavková Petra2
  •  
  • Volný_los0
    Štěpánek Pavel1
  •  
  • Klapač Petr0
    Štěpánková Veronika2
  •  
  • Vyletová Klára2
    Strnad Josef0
  •  
  • Bajer Filip0
    Vokounová Simona2
  •  
  • Volný_los0
    Chmelař Víťěslav1
  •  
  • Volný_los0
    Dvořák Jiří1
  •  
  • Stráník Přemysl2
    Rygl Luboš0
  •  
  • Volný_los0
    Šedivá Kopta Michaela1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Klapač Petr1
  •  
  • Vyletová Klára1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Bajer Filip1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Stráník Přemysl1
    Volný_los0
  •  
  • Rygl Luboš1
    Volný_los0
  •  
  • Šedivá Kopta Michaela0
    Vyleta Michal2
  •  
  • Dvořák Jiří1
    Volný_los0
  •  
  • Stráníková Šárka1
    Volný_los0
  •  
  • Chmelař Víťěslav1
    Volný_los0
  •  
  • Klapač Petr0
    Brandejs Jakub2
  •  
  • Vyletová Klára1
    Vokoun Leoš2
  •  
  • Vokounová Simona1
    Volný_los0
  •  
  • Strnad Josef1
    Volný_los0
  •  
  • Bajer Filip0
    Čapek Petr2
  •  
  • Tavali Libor1
    Volný_los0
  •  
  • Štěpánková Veronika1
    Volný_los0
  •  
  • Štěpánek Pavel1
    Volný_los0
  •  
  • Hejlek Bohuslav1
    Volný_los0
  •  
  • Zběhlík Petr2
    Stráník Přemysl0
  •  
  • Václavková Petra1
    Volný_los0
  •  
  • Rygl Luboš0
    Vyleta Michal2
  •  
  • Dvořák Jiří1
    Stráníková Šárka2
  •  
  • Chmelař Víťěslav0
    Brandejs Jakub2
  •  
  • Vokoun Leoš2
    Vokounová Simona1
  •  
  • Strnad Josef0
    Čapek Petr2
  •  
  • Tavali Libor1
    Štěpánková Veronika0
  •  
  • Štěpánek Pavel0
    Hejlek Bohuslav2
  •  
  • Zběhlík Petr2
    Václavková Petra0
  •  
  • Vyleta Michal0
    Stráníková Šárka2
  •  
  • Brandejs Jakub2
    Vokoun Leoš1
  •  
  • Čapek Petr2
    Tavali Libor0
  •  
  • Hejlek Bohuslav1
    Zběhlík Petr2
  •  
  • Stráníková Šárka1
    Brandejs Jakub2
  •  
  • Čapek Petr0
    Zběhlík Petr2
  •  
  • Brandejs Jakub0
    Zběhlík Petr2
  •  
  • Zběhlík Petr2
    Hejlek Bohuslav1
  •  
  •  Zběhlík Petr0
#Hráč nebo pár
1.Zběhlík Petr [CZE001317]
2.Hejlek Bohuslav [CZE002755]
3.Brandejs Jakub [CZE036229]
4.Vyleta Michal [CZE064136]
5.Čapek Petr [CZE069144]
5.Stráníková Šárka [CZE016104]
7.Vokoun Leoš [CZE014353]
7.Tavali Libor [CZE027328]
9.Stráník Přemysl [CZE007033]
9.Chmelař Víťěslav [CZE064238]
9.Štěpánková Veronika [CZE069268]
9.Štěpánek Pavel [CZE002409]
13.Dvořák Jiří [CZE010553]
13.Vokounová Simona [CZE050770]
13.Vyletová Klára [CZE064137]
13.Václavková Petra [CZE072053]
17.Rygl Luboš [CZE027294]
17.Bajer Filip [CZE055164]
17.Strnad Josef [CZE050453]
17.Klapač Petr [CZE051621]
17.Šedivá Kopta Michaela [CZE035423]
#Hráč nebo pár
1.Zběhlík Petr [CZE001317]
2.Hejlek Bohuslav [CZE002755]
3.Brandejs Jakub [CZE036229]
4.Vyleta Michal [CZE064136]
5.Čapek Petr [CZE069144]
5.Stráníková Šárka [CZE016104]
7.Vokoun Leoš [CZE014353]
7.Tavali Libor [CZE027328]
9.Stráník Přemysl [CZE007033]
9.Chmelař Víťěslav [CZE064238]
9.Štěpánková Veronika [CZE069268]
9.Štěpánek Pavel [CZE002409]
13.Dvořák Jiří [CZE010553]
13.Vokounová Simona [CZE050770]
13.Vyletová Klára [CZE064137]
13.Václavková Petra [CZE072053]
17.Rygl Luboš [CZE027294]
17.Bajer Filip [CZE055164]
17.Strnad Josef [CZE050453]
17.Klapač Petr [CZE051621]
17.Šedivá Kopta Michaela [CZE035423]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2022 Insion.cz