Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum02.07.2022
NázevTurnaj
RozhodčíSobotková Eva
Počet hráčů20
Typ turnajeOpen Olomoucko dvojice
MístoU Zlatęho potoka, Řídeč
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Beutelová Lenka [CZE019261], Milde David [CZE019472]
Hamerníková Lenka [CZE063047], Hamerník Radek [CZE063046]
Hladinec Jiří [CZE029406], Švec Pavel [CZE055989]
Huličný Svatopluk [CZE004924], Krestýn Roman [CZE067003]
Jeřábková Karolína [CZE072262], Dostál Jaromír [CZE021065]
Králík Martin [CZE053579], Uherko Rostislav [CZE031324]
Kuhn Josef [CZE069568], Pravda Vojtěch [CZE051833]
Kyselá Zdena ml. [CZE039512], Vaculová Lenka [CZE000193]
Laníková Hana [CZE064819], Duda Ladislav [CZE064864]
Malošíková Pavlína [CZE057035], Anton Jakub [CZE057034]
Motlíček Pavel [CZE031388], Matoušek Karel [CZE051905]
Sádecký Branislav [CZE053740], Novák Jakub [CZE072607]
Sobotková Eva [CZE035591], Tomík Marek [CZE060482]
Šabršula Josef [CZE064430], Sobotková Alena [CZE068632]
Špička Zdeněk [CZE000017], Lutonský Marek [CZE059062]
Telíšek Michal [CZE000968], Špunda Michal [CZE046073]
Vlha Tomáš [CZE042746], Jurásek Petr [CZE071536]
Všianská Pavlína [CZE045768], Kyselá Zdena [CZE035162]
Vybíral Matěj [CZE066944], Vybíral Ondřej [CZE069100]
Vybíralová Irena [CZE066777], Markovský Jaroslav [CZE042518]
1Turnaj--:--
Žádné utkání
2Turnaj--:--
Žádné utkání
3Turnaj--:--
Žádné utkání
4Turnaj--:--
Žádné utkání
5VOLNÝ--:--
Žádné utkání
6VOLNÝ--:--
Žádné utkání
  •  Sobotková, Tomík0
  • Sobotková, Tomík2
    Vybíral, Vybíral0
  •  
  • Sobotková, Tomík2
    Vlha, Jurásek0
  •  
  • Malošíková, Anton0
    Sobotková, Tomík1
  •  
  • Jeřábková, Dostál0
    Vlha, Jurásek2
  •  
  • Hladinec, Švec0
    Malošíková, Anton1
  •  
  • Jeřábková, Dostál2
    Vybíralová, Markovský0
  •  
  • Motlíček, Matoušek0
    Hladinec, Švec2
  •  
  • Malošíková, Anton2
    Kyselá, Vaculová1
  •  
  • Jeřábková, Dostál1
    Králík, Uherko0
  •  
  • Šabršula, Sobotková0
    Vybíralová, Markovský1
  •  
  • Huličný, Krestýn0
    Motlíček, Matoušek2
  •  
  • Malošíková, Anton1
    Beutelová, Milde0
  •  
  • Jeřábková, Dostál2
    Laníková, Duda1
  •  
  • Kuhn, Pravda1
    Šabršula, Sobotková2
  •  
  • Všianská, Kyselá0
    Huličný, Krestýn1
  •  
  • Volný_los0
    Motlíček, Matoušek1
  •  
  • Volný_los0
    Malošíková, Anton1
  •  
  • Beutelová, Milde2
    Špička, Lutonský0
  •  
  • Jeřábková, Dostál2
    Sádecký, Novák1
  •  
  • Volný_los0
    Laníková, Duda1
  •  
  • Volný_los0
    Kuhn, Pravda1
  •  
  • Hamerníková, Hamerník0
    Šabršula, Sobotková1
  •  
  • Volný_los0
    Všianská, Kyselá1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Beutelová, Milde1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Jeřábková, Dostál1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Hamerníková, Hamerník1
    Volný_los0
  •  
  • Kyselá, Vaculová1
    Volný_los0
  •  
  • Všianská, Kyselá0
    Šabršula, Sobotková1
  •  
  • Telíšek, Špunda1
    Volný_los0
  •  
  • Kuhn, Pravda1
    Volný_los0
  •  
  • Laníková, Duda1
    Volný_los0
  •  
  • Vlha, Jurásek1
    Volný_los0
  •  
  • Beutelová, Milde0
    Hladinec, Švec1
  •  
  • Sádecký, Novák1
    Volný_los0
  •  
  • Špička, Lutonský1
    Volný_los0
  •  
  • Vybíralová, Markovský1
    Jeřábková, Dostál0
  •  
  • Vybíral, Vybíral1
    Volný_los0
  •  
  • Malošíková, Anton1
    Volný_los0
  •  
  • Motlíček, Matoušek1
    Volný_los0
  •  
  • Sobotková, Tomík1
    Volný_los0
  •  
  • Králík, Uherko1
    Hamerníková, Hamerník0
  •  
  • Huličný, Krestýn1
    Volný_los0
  •  
  • Kyselá, Vaculová1
    Šabršula, Sobotková0
  •  
  • Telíšek, Špunda1
    Kuhn, Pravda0
  •  
  • Laníková, Duda0
    Vlha, Jurásek1
  •  
  • Hladinec, Švec1
    Sádecký, Novák0
  •  
  • Špička, Lutonský0
    Vybíralová, Markovský1
  •  
  • Vybíral, Vybíral1
    Malošíková, Anton0
  •  
  • Motlíček, Matoušek0
    Sobotková, Tomík1
  •  
  • Králík, Uherko2
    Huličný, Krestýn1
  •  
  • Kyselá, Vaculová0
    Telíšek, Špunda1
  •  
  • Vlha, Jurásek2
    Hladinec, Švec1
  •  
  • Vybíralová, Markovský1
    Vybíral, Vybíral2
  •  
  • Sobotková, Tomík2
    Králík, Uherko0
  •  
  • Telíšek, Špunda2
    Vlha, Jurásek1
  •  
  • Vybíral, Vybíral2
    Sobotková, Tomík0
  •  
  • Telíšek, Špunda1
    Vybíral, Vybíral0
  •  
  • Telíšek, Špunda0
    Sobotková, Tomík2
  •  
  • Telíšek, Špunda2
    Sobotková, Tomík0
  •  
  •  Telíšek, Špunda0
#Hráč nebo pár
1.Telíšek Michal [CZE000968], Špunda Michal [CZE046073]
2.Sobotková Eva [CZE035591], Tomík Marek [CZE060482]
3.Vybíral Matěj [CZE066944], Vybíral Ondřej [CZE069100]
4.Vlha Tomáš [CZE042746], Jurásek Petr [CZE071536]
5.Malošíková Pavlína [CZE057035], Anton Jakub [CZE057034]
5.Jeřábková Karolína [CZE072262], Dostál Jaromír [CZE021065]
7.Hladinec Jiří [CZE029406], Švec Pavel [CZE055989]
7.Vybíralová Irena [CZE066777], Markovský Jaroslav [CZE042518]
9.Šabršula Josef [CZE064430], Sobotková Alena [CZE068632]
9.Králík Martin [CZE053579], Uherko Rostislav [CZE031324]
9.Kyselá Zdena ml. [CZE039512], Vaculová Lenka [CZE000193]
9.Motlíček Pavel [CZE031388], Matoušek Karel [CZE051905]
13.Kuhn Josef [CZE069568], Pravda Vojtěch [CZE051833]
13.Laníková Hana [CZE064819], Duda Ladislav [CZE064864]
13.Beutelová Lenka [CZE019261], Milde David [CZE019472]
13.Huličný Svatopluk [CZE004924], Krestýn Roman [CZE067003]
17.Hamerníková Lenka [CZE063047], Hamerník Radek [CZE063046]
17.Sádecký Branislav [CZE053740], Novák Jakub [CZE072607]
17.Špička Zdeněk [CZE000017], Lutonský Marek [CZE059062]
17.Všianská Pavlína [CZE045768], Kyselá Zdena [CZE035162]
#Hráč nebo pár
1.Telíšek Michal [CZE000968], Špunda Michal [CZE046073]
2.Sobotková Eva [CZE035591], Tomík Marek [CZE060482]
3.Vybíral Matěj [CZE066944], Vybíral Ondřej [CZE069100]
4.Vlha Tomáš [CZE042746], Jurásek Petr [CZE071536]
5.Malošíková Pavlína [CZE057035], Anton Jakub [CZE057034]
5.Jeřábková Karolína [CZE072262], Dostál Jaromír [CZE021065]
7.Hladinec Jiří [CZE029406], Švec Pavel [CZE055989]
7.Vybíralová Irena [CZE066777], Markovský Jaroslav [CZE042518]
9.Šabršula Josef [CZE064430], Sobotková Alena [CZE068632]
9.Králík Martin [CZE053579], Uherko Rostislav [CZE031324]
9.Kyselá Zdena ml. [CZE039512], Vaculová Lenka [CZE000193]
9.Motlíček Pavel [CZE031388], Matoušek Karel [CZE051905]
13.Kuhn Josef [CZE069568], Pravda Vojtěch [CZE051833]
13.Laníková Hana [CZE064819], Duda Ladislav [CZE064864]
13.Beutelová Lenka [CZE019261], Milde David [CZE019472]
13.Huličný Svatopluk [CZE004924], Krestýn Roman [CZE067003]
17.Hamerníková Lenka [CZE063047], Hamerník Radek [CZE063046]
17.Sádecký Branislav [CZE053740], Novák Jakub [CZE072607]
17.Špička Zdeněk [CZE000017], Lutonský Marek [CZE059062]
17.Všianská Pavlína [CZE045768], Kyselá Zdena [CZE035162]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2022 Insion.cz