Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum02.07.2022
Název301 SO
RozhodčíKovačevič Ljuban
Počet hráčů14
Typ turnajeMládežnická série
MístoZa vodou, Litomyšl
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Čáslavka Jaroslav [CZE072294]
Herman Ondřej [CZE066554]
Herman Vojtěch [CZE066553]
Horáková Adéla [CZE067148]
Chlebounová Lucie [CZE060960]
Chlebounová Natálie [CZE060961]
Janischová Nikol [CZE052146]
Jebousková Barbora [CZE052147]
Kovačevičová Eva [CZE066212]
Molnár Petr [CZE059109]
Petr Lukáš [CZE066209]
Petrová Kateřina [CZE072672]
Stejskalová Michaela [CZE072569]
Vařejčko Marek [CZE070512]
1301 SO--:--
Žádné utkání
2301 SO--:--
Žádné utkání
  •  Jebousková Barbora0
  • Jebousková Barbora1
    Vařejčko Marek0
  •  
  • Chlebounová Natálie0
    Jebousková Barbora1
  •  
  • Chlebounová Natálie1
    Čáslavka Jaroslav0
  •  
  • Jebousková Barbora1
    Petr Lukáš0
  •  
  • Herman Vojtěch0
    Chlebounová Natálie1
  •  
  • Horáková Adéla0
    Jebousková Barbora1
  •  
  • Petrová Kateřina0
    Herman Vojtěch1
  •  
  • Chlebounová Natálie1
    Chlebounová Lucie0
  •  
  • Stejskalová Michaela0
    Horáková Adéla1
  •  
  • Jebousková Barbora1
    Kovačevičová Eva0
  •  
  • Volný_los0
    Petrová Kateřina1
  •  
  • Herman Ondřej0
    Chlebounová Natálie1
  •  
  • Stejskalová Michaela1
    Janischová Nikol0
  •  
  • Jebousková Barbora1
    Volný_los0
  •  
  • Kovačevičová Eva1
    Volný_los0
  •  
  • Petrová Kateřina0
    Čáslavka Jaroslav1
  •  
  • Molnár Petr1
    Herman Ondřej0
  •  
  • Horáková Adéla1
    Chlebounová Natálie0
  •  
  • Stejskalová Michaela0
    Chlebounová Lucie1
  •  
  • Janischová Nikol0
    Petr Lukáš1
  •  
  • Vařejčko Marek1
    Jebousková Barbora0
  •  
  • Herman Vojtěch1
    Volný_los0
  •  
  • Kovačevičová Eva0
    Čáslavka Jaroslav1
  •  
  • Molnár Petr1
    Horáková Adéla0
  •  
  • Chlebounová Lucie0
    Petr Lukáš1
  •  
  • Vařejčko Marek1
    Herman Vojtěch0
  •  
  • Čáslavka Jaroslav0
    Molnár Petr1
  •  
  • Petr Lukáš0
    Vařejčko Marek1
  •  
  • Molnár Petr1
    Vařejčko Marek0
  •  
  • Molnár Petr0
    Jebousková Barbora1
  •  
  • Molnár Petr1
    Jebousková Barbora0
  •  
  •  Molnár Petr0
#Hráč nebo pár
1.Molnár Petr [CZE059109]
2.Jebousková Barbora [CZE052147]
3.Vařejčko Marek [CZE070512]
4.Chlebounová Natálie [CZE060961]
5.Čáslavka Jaroslav [CZE072294]
5.Petr Lukáš [CZE066209]
7.Herman Vojtěch [CZE066553]
7.Horáková Adéla [CZE067148]
9.Kovačevičová Eva [CZE066212]
9.Stejskalová Michaela [CZE072569]
9.Chlebounová Lucie [CZE060960]
9.Petrová Kateřina [CZE072672]
13.Herman Ondřej [CZE066554]
13.Janischová Nikol [CZE052146]
#Hráč nebo pár
1.Molnár Petr [CZE059109]
2.Jebousková Barbora [CZE052147]
3.Vařejčko Marek [CZE070512]
4.Chlebounová Natálie [CZE060961]
5.Čáslavka Jaroslav [CZE072294]
5.Petr Lukáš [CZE066209]
7.Herman Vojtěch [CZE066553]
7.Horáková Adéla [CZE067148]
9.Kovačevičová Eva [CZE066212]
9.Stejskalová Michaela [CZE072569]
9.Chlebounová Lucie [CZE060960]
9.Petrová Kateřina [CZE072672]
13.Herman Ondřej [CZE066554]
13.Janischová Nikol [CZE052146]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2022 Insion.cz