Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum27.06.2022
Názevdvojice
RozhodčíŠulc Petr
Počet hráčů16
Typ turnajeStředočeský pohár dvojice
MístoKlub Ajeto, Praha
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Balog Petr [CZE045250], Nebes Libor [CZE070247]
Coufalová Kateřina [CZE000136], Prokýšková Eva [CZE000023]
Hoffmann Martin [CZE000022], Bártl Michal [CZE056549]
Hrubý Tomáš [CZE055451], Krotovych Oleh [CZE060945]
Kotlářová Hana [CZE072658], Špaček Petr [CZE072657]
Materna Tomáš [CZE062422], Karban Petr [CZE001248]
Ondrašík Roman [CZE003091], Divišek Martin [CZE064590]
Pitra Jan [CZE056158], Šnejdarová Jitka [CZE060106]
Prokýšek Karel [CZE039674], Venclová Ludmila [CZE000778]
Richter Daniel [CZE061482], Štáfek Adam [CZE063836]
Solařík David [CZE000634], Viščak Marek [CZE006381]
Svoboda Jan [CZE064927], Ondráček Vladimír [CZE068728]
Šafránek Martin [CZE045511], Nerušil Martin [CZE059025]
Teichnerová Kateřina [CZE045221], Vlachopulosová Daniela [CZE032509]
Závorová Markéta [CZE052749], Emlerová Pavla [CZE002922]
Žoha Michal [CZE055450], Větrovský Jan [CZE037652]
1VOLNÝ--:--
Žádné utkání
2VOLNÝ--:--
Žádné utkání
3VOLNÝ--:--
Žádné utkání
4VOLNÝ--:--
Žádné utkání
5--:--
Žádné utkání
6VOLNÝ--:--
Žádné utkání
7dvojice--:--
Žádné utkání
8VOLNÝ--:--
Žádné utkání
9VOLNÝ--:--
Žádné utkání
10VOLNÝ--:--
Žádné utkání
11VOLNÝ--:--
Žádné utkání
12VOLNÝ--:--
Žádné utkání
13VOLNÝ--:--
Žádné utkání
  •  Materna, Karban0
  • Materna, Karban1
    Pitra, Šnejdarová0
  •  
  • Materna, Karban1
    Richter, Štáfek0
  •  
  • Materna, Karban1
    Svoboda, Ondráček0
  •  
  • Richter, Štáfek1
    Ondrašík, Divišek0
  •  
  • Hoffmann, Bártl0
    Materna, Karban1
  •  
  • Prokýšek, Venclová0
    Richter, Štáfek1
  •  
  • Hoffmann, Bártl1
    Žoha, Větrovský0
  •  
  • Coufalová, Prokýšková0
    Materna, Karban1
  •  
  • Balog, Nebes0
    Prokýšek, Venclová1
  •  
  • Teichnerová, Vlachopulosová0
    Richter, Štáfek1
  •  
  • Solařík, Viščak0
    Hoffmann, Bártl1
  •  
  • Coufalová, Prokýšková1
    Kotlářová, Špaček0
  •  
  • Závorová, Emlerová0
    Balog, Nebes1
  •  
  • Teichnerová, Vlachopulosová1
    Hrubý, Krotovych0
  •  
  • Solařík, Viščak0
    Richter, Štáfek1
  •  
  • Pitra, Šnejdarová1
    Hoffmann, Bártl0
  •  
  • Coufalová, Prokýšková0
    Svoboda, Ondráček1
  •  
  • Prokýšek, Venclová1
    Kotlářová, Špaček0
  •  
  • Závorová, Emlerová0
    Šafránek, Nerušil1
  •  
  • Materna, Karban1
    Balog, Nebes0
  •  
  • Ondrašík, Divišek1
    Teichnerová, Vlachopulosová0
  •  
  • Žoha, Větrovský1
    Hrubý, Krotovych0
  •  
  • Richter, Štáfek0
    Pitra, Šnejdarová1
  •  
  • Svoboda, Ondráček1
    Prokýšek, Venclová0
  •  
  • Šafránek, Nerušil1
    Materna, Karban0
  •  
  • Ondrašík, Divišek1
    Žoha, Větrovský0
  •  
  • Pitra, Šnejdarová1
    Svoboda, Ondráček0
  •  
  • Šafránek, Nerušil1
    Ondrašík, Divišek0
  •  
  • Pitra, Šnejdarová0
    Šafránek, Nerušil1
  •  
  • Šafránek, Nerušil1
    Materna, Karban0
  •  
  •  Šafránek, Nerušil0
#Hráč nebo pár
1.Šafránek Martin [CZE045511], Nerušil Martin [CZE059025]
2.Materna Tomáš [CZE062422], Karban Petr [CZE001248]
3.Pitra Jan [CZE056158], Šnejdarová Jitka [CZE060106]
4.Richter Daniel [CZE061482], Štáfek Adam [CZE063836]
5.Svoboda Jan [CZE064927], Ondráček Vladimír [CZE068728]
5.Ondrašík Roman [CZE003091], Divišek Martin [CZE064590]
7.Hoffmann Martin [CZE000022], Bártl Michal [CZE056549]
7.Prokýšek Karel [CZE039674], Venclová Ludmila [CZE000778]
9.Teichnerová Kateřina [CZE045221], Vlachopulosová Daniela [CZE032509]
9.Balog Petr [CZE045250], Nebes Libor [CZE070247]
9.Coufalová Kateřina [CZE000136], Prokýšková Eva [CZE000023]
9.Žoha Michal [CZE055450], Větrovský Jan [CZE037652]
13.Solařík David [CZE000634], Viščak Marek [CZE006381]
13.Kotlářová Hana [CZE072658], Špaček Petr [CZE072657]
13.Závorová Markéta [CZE052749], Emlerová Pavla [CZE002922]
13.Hrubý Tomáš [CZE055451], Krotovych Oleh [CZE060945]
#Hráč nebo pár
1.Šafránek Martin [CZE045511], Nerušil Martin [CZE059025]
2.Materna Tomáš [CZE062422], Karban Petr [CZE001248]
3.Pitra Jan [CZE056158], Šnejdarová Jitka [CZE060106]
4.Richter Daniel [CZE061482], Štáfek Adam [CZE063836]
5.Svoboda Jan [CZE064927], Ondráček Vladimír [CZE068728]
5.Ondrašík Roman [CZE003091], Divišek Martin [CZE064590]
7.Hoffmann Martin [CZE000022], Bártl Michal [CZE056549]
7.Prokýšek Karel [CZE039674], Venclová Ludmila [CZE000778]
9.Teichnerová Kateřina [CZE045221], Vlachopulosová Daniela [CZE032509]
9.Balog Petr [CZE045250], Nebes Libor [CZE070247]
9.Coufalová Kateřina [CZE000136], Prokýšková Eva [CZE000023]
9.Žoha Michal [CZE055450], Větrovský Jan [CZE037652]
13.Solařík David [CZE000634], Viščak Marek [CZE006381]
13.Kotlářová Hana [CZE072658], Špaček Petr [CZE072657]
13.Závorová Markéta [CZE052749], Emlerová Pavla [CZE002922]
13.Hrubý Tomáš [CZE055451], Krotovych Oleh [CZE060945]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2022 Insion.cz