Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum23.06.2022
Název501KO
RozhodčíTrčková Kristýna
Počet hráčů17
Typ turnajeJackpot Cup MSK - rozhodčí
MístoEso bar, Ostrava
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Čelovský Jan [CZE024285]
Herda Tomáš [CZE056177]
Igari Jaroslav [CZE016779]
Kamrád Jan [CZE036727]
Levák Jindrich [CZE063856]
Leváková Andrea [CZE070342]
Niesner Lukáš [CZE064414]
Perutka Tomáš [CZE064749]
Perutková Radka [CZE064748]
Sedláčik Patrik [CZE064936]
Schaier Pavel [CZE071190]
Sklář Michal [CZE045449]
Skřehot Jaroslav [CZE054947]
Šebek Jakub [CZE072273]
Šebek Vladimír [CZE072274]
Trčková Kristýna [CZE064743]
Valošek Aleš [CZE018262]
1501KO--:--
Žádné utkání
2501KO--:--
Žádné utkání
3501KO--:--
Žádné utkání
  •  Šebek Jakub0
  • Sedláčik Patrik0
    Šebek Jakub1
  •  
  • Čelovský Jan0
    Sedláčik Patrik1
  •  
  • Čelovský Jan1
    Sklář Michal0
  •  
  • Sedláčik Patrik1
    Niesner Lukáš0
  •  
  • Valošek Aleš0
    Čelovský Jan1
  •  
  • Skřehot Jaroslav0
    Sedláčik Patrik1
  •  
  • Šebek Vladimír0
    Valošek Aleš1
  •  
  • Perutka Tomáš0
    Čelovský Jan1
  •  
  • Skřehot Jaroslav1
    Igari Jaroslav0
  •  
  • Levák Jindrich0
    Sedláčik Patrik1
  •  
  • Trčková Kristýna0
    Šebek Vladimír1
  •  
  • Perutka Tomáš1
    Perutková Radka0
  •  
  • Leváková Andrea0
    Skřehot Jaroslav1
  •  
  • Levák Jindrich1
    Schaier Pavel0
  •  
  • Herda Tomáš0
    Trčková Kristýna1
  •  
  • Volný_los0
    Šebek Vladimír1
  •  
  • Volný_los0
    Perutka Tomáš1
  •  
  • Volný_los0
    Perutková Radka1
  •  
  • Volný_los0
    Leváková Andrea1
  •  
  • Volný_los0
    Skřehot Jaroslav1
  •  
  • Volný_los0
    Levák Jindrich1
  •  
  • Volný_los0
    Schaier Pavel1
  •  
  • Volný_los0
    Herda Tomáš1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Kamrád Jan1
    Volný_los0
  •  
  • Herda Tomáš0
    Schaier Pavel1
  •  
  • Čelovský Jan1
    Volný_los0
  •  
  • Levák Jindrich1
    Volný_los0
  •  
  • Skřehot Jaroslav1
    Volný_los0
  •  
  • Valošek Aleš1
    Volný_los0
  •  
  • Leváková Andrea1
    Volný_los0
  •  
  • Niesner Lukáš1
    Volný_los0
  •  
  • Sedláčik Patrik1
    Volný_los0
  •  
  • Perutková Radka1
    Volný_los0
  •  
  • Šebek Jakub1
    Volný_los0
  •  
  • Perutka Tomáš1
    Volný_los0
  •  
  • Sklář Michal1
    Volný_los0
  •  
  • Šebek Vladimír1
    Volný_los0
  •  
  • Trčková Kristýna1
    Volný_los0
  •  
  • Igari Jaroslav1
    Volný_los0
  •  
  • Kamrád Jan1
    Schaier Pavel0
  •  
  • Čelovský Jan1
    Levák Jindrich0
  •  
  • Skřehot Jaroslav0
    Valošek Aleš1
  •  
  • Leváková Andrea0
    Niesner Lukáš1
  •  
  • Sedláčik Patrik1
    Perutková Radka0
  •  
  • Šebek Jakub2
    Perutka Tomáš0
  •  
  • Sklář Michal1
    Šebek Vladimír0
  •  
  • Trčková Kristýna0
    Igari Jaroslav1
  •  
  • Kamrád Jan1
    Čelovský Jan0
  •  
  • Valošek Aleš0
    Niesner Lukáš1
  •  
  • Sedláčik Patrik0
    Šebek Jakub1
  •  
  • Sklář Michal1
    Igari Jaroslav0
  •  
  • Kamrád Jan1
    Niesner Lukáš0
  •  
  • Šebek Jakub1
    Sklář Michal0
  •  
  • Kamrád Jan1
    Šebek Jakub0
  •  
  • Kamrád Jan1
    Šebek Jakub0
  •  
  •  Kamrád Jan0
#Hráč nebo pár
1.Kamrád Jan [CZE036727]
2.Šebek Jakub [CZE072273]
3.Sedláčik Patrik [CZE064936]
4.Čelovský Jan [CZE024285]
5.Niesner Lukáš [CZE064414]
5.Sklář Michal [CZE045449]
7.Skřehot Jaroslav [CZE054947]
7.Valošek Aleš [CZE018262]
9.Perutka Tomáš [CZE064749]
9.Šebek Vladimír [CZE072274]
9.Levák Jindrich [CZE063856]
9.Igari Jaroslav [CZE016779]
13.Schaier Pavel [CZE071190]
13.Trčková Kristýna [CZE064743]
13.Perutková Radka [CZE064748]
13.Leváková Andrea [CZE070342]
17.Herda Tomáš [CZE056177]
#Hráč nebo pár
1.Kamrád Jan [CZE036727]
2.Šebek Jakub [CZE072273]
3.Sedláčik Patrik [CZE064936]
4.Čelovský Jan [CZE024285]
5.Niesner Lukáš [CZE064414]
5.Sklář Michal [CZE045449]
7.Skřehot Jaroslav [CZE054947]
7.Valošek Aleš [CZE018262]
9.Perutka Tomáš [CZE064749]
9.Šebek Vladimír [CZE072274]
9.Levák Jindrich [CZE063856]
9.Igari Jaroslav [CZE016779]
13.Schaier Pavel [CZE071190]
13.Trčková Kristýna [CZE064743]
13.Perutková Radka [CZE064748]
13.Leváková Andrea [CZE070342]
17.Herda Tomáš [CZE056177]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2022 Insion.cz