Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum21.06.2022
NázevRestaurace ALFA dvojice
RozhodčíKučerová Ivana
Počet hráčů15
Typ turnajeStředočeský pohár dvojice
MístoAlfa, Praha
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Benko Zdeněk [CZE023603], Hochmuth Jan [CZE049346]
Bolačka Tomáš [CZE057236], Machalitzky Pavel [CZE067157]
Drtikol Tomáš [CZE065536], Saidl Zbyněk [CZE055711]
Dudek Ondřej [CZE060130], Kameník Tomáš [CZE062967]
Eger Patrik [CZE056231], Vítová Veronika [CZE005236]
Endlicher Aleš [CZE067177], Hrachovina Matěj [CZE062966]
Hoffmann Martin [CZE000022], Skoumal Michal [CZE000592]
Hudík Zdeněk [CZE000261], Strbáček Stanislav [CZE000369]
Jindra Tomáš [CZE004175], Neužil Miroslav [CZE052586]
Kroužek Lukáš [CZE063090], Bláha Petr [CZE049371]
Micka Lukáš [CZE048486], Pecháček Lukáš [CZE067809]
Nejedlá Hana [CZE037495], Michálková Michaela [CZE052185]
Nejedlý Daniel [CZE031721], Landa Vladimír [CZE045015]
Pecha Martin [CZE044897], Schejbal Martin [CZE052815]
Pecha Ondřej [CZE044177], Lutišan Štefan [CZE039047]
1Restaurace ALFA dvojice--:--
Žádné utkání
2--:--
Žádné utkání
3--:--
Žádné utkání
4--:--
Žádné utkání
5Restaurace ALFA dvojice--:--
Žádné utkání
6--:--
Žádné utkání
7Restaurace ALFA dvojice--:--
Žádné utkání
8--:--
Žádné utkání
  •  Kroužek, Bláha0
  • Pecha, Schejbal0
    Kroužek, Bláha1
  •  
  • Hudík, Strbáček0
    Pecha, Schejbal1
  •  
  • Hudík, Strbáček1
    Benko, Hochmuth0
  •  
  • Pecha, Schejbal1
    Pecha, Lutišan0
  •  
  • Hudík, Strbáček1
    Bolačka, Machalitzky0
  •  
  • Pecha, Schejbal1
    Dudek, Kameník0
  •  
  • Jindra, Neužil0
    Hudík, Strbáček1
  •  
  • Bolačka, Machalitzky1
    Drtikol, Saidl0
  •  
  • Pecha, Schejbal1
    Eger, Vítová0
  •  
  • Endlicher, Hrachovina0
    Dudek, Kameník1
  •  
  • Volný_los0
    Jindra, Neužil1
  •  
  • Bolačka, Machalitzky1
    Nejedlá, Michálková0
  •  
  • Nejedlý, Landa0
    Pecha, Schejbal1
  •  
  • Endlicher, Hrachovina1
    Micka, Pecháček0
  •  
  • Dudek, Kameník1
    Volný_los0
  •  
  • Benko, Hochmuth1
    Jindra, Neužil0
  •  
  • Kroužek, Bláha1
    Bolačka, Machalitzky0
  •  
  • Nejedlá, Michálková0
    Eger, Vítová1
  •  
  • Nejedlý, Landa0
    Drtikol, Saidl1
  •  
  • Pecha, Schejbal0
    Hoffmann, Skoumal1
  •  
  • Pecha, Lutišan1
    Endlicher, Hrachovina0
  •  
  • Micka, Pecháček0
    Hudík, Strbáček1
  •  
  • Dudek, Kameník0
    Benko, Hochmuth1
  •  
  • Kroužek, Bláha1
    Eger, Vítová0
  •  
  • Drtikol, Saidl0
    Hoffmann, Skoumal1
  •  
  • Pecha, Lutišan1
    Hudík, Strbáček0
  •  
  • Benko, Hochmuth0
    Kroužek, Bláha1
  •  
  • Hoffmann, Skoumal1
    Pecha, Lutišan0
  •  
  • Kroužek, Bláha0
    Hoffmann, Skoumal1
  •  
  • Hoffmann, Skoumal1
    Kroužek, Bláha0
  •  
  •  Hoffmann, Skoumal0
#Hráč nebo pár
1.Hoffmann Martin [CZE000022], Skoumal Michal [CZE000592]
2.Kroužek Lukáš [CZE063090], Bláha Petr [CZE049371]
3.Pecha Martin [CZE044897], Schejbal Martin [CZE052815]
4.Hudík Zdeněk [CZE000261], Strbáček Stanislav [CZE000369]
5.Benko Zdeněk [CZE023603], Hochmuth Jan [CZE049346]
5.Pecha Ondřej [CZE044177], Lutišan Štefan [CZE039047]
7.Bolačka Tomáš [CZE057236], Machalitzky Pavel [CZE067157]
7.Dudek Ondřej [CZE060130], Kameník Tomáš [CZE062967]
9.Endlicher Aleš [CZE067177], Hrachovina Matěj [CZE062966]
9.Eger Patrik [CZE056231], Vítová Veronika [CZE005236]
9.Drtikol Tomáš [CZE065536], Saidl Zbyněk [CZE055711]
9.Jindra Tomáš [CZE004175], Neužil Miroslav [CZE052586]
13.Nejedlá Hana [CZE037495], Michálková Michaela [CZE052185]
13.Nejedlý Daniel [CZE031721], Landa Vladimír [CZE045015]
13.Micka Lukáš [CZE048486], Pecháček Lukáš [CZE067809]
#Hráč nebo pár
1.Hoffmann Martin [CZE000022], Skoumal Michal [CZE000592]
2.Kroužek Lukáš [CZE063090], Bláha Petr [CZE049371]
3.Pecha Martin [CZE044897], Schejbal Martin [CZE052815]
4.Hudík Zdeněk [CZE000261], Strbáček Stanislav [CZE000369]
5.Benko Zdeněk [CZE023603], Hochmuth Jan [CZE049346]
5.Pecha Ondřej [CZE044177], Lutišan Štefan [CZE039047]
7.Bolačka Tomáš [CZE057236], Machalitzky Pavel [CZE067157]
7.Dudek Ondřej [CZE060130], Kameník Tomáš [CZE062967]
9.Endlicher Aleš [CZE067177], Hrachovina Matěj [CZE062966]
9.Eger Patrik [CZE056231], Vítová Veronika [CZE005236]
9.Drtikol Tomáš [CZE065536], Saidl Zbyněk [CZE055711]
9.Jindra Tomáš [CZE004175], Neužil Miroslav [CZE052586]
13.Nejedlá Hana [CZE037495], Michálková Michaela [CZE052185]
13.Nejedlý Daniel [CZE031721], Landa Vladimír [CZE045015]
13.Micka Lukáš [CZE048486], Pecháček Lukáš [CZE067809]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2022 Insion.cz