Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum27.06.2022
Název25.kolo, DKO/501DO
RozhodčíGoláň Radek
Počet hráčů22
Typ turnajePP Tour - zvýhodněný
MístoBowling Dubina, Pardubice
PlánDouble KO
PropozicePropozice
Hráči
Bruch Michal [CZE046221]
Černý Josef [CZE037530]
Dobřanský Filip [CZE070703]
Doležal Petr [CZE054600]
Goláň Radek [CZE038318]
Hamrník Lukáš [CZE026290]
Hanovcová Karolína [CZE070078]
Chmelař Přemysl [CZE004927]
Jindra Michal [CZE021837]
Kašpar Michal [CZE061431]
Kožurko Tomáš [CZE068002]
Krišťák Petr [CZE062450]
Langr Ondřej [CZE060443]
Mašek Jiří [CZE035031]
Maturová Šárka [CZE032521]
Motyčka Jiří [CZE005467]
Popďakunik Filip [CZE021787]
Rejnek Jan [CZE071099]
Ročňák Petr [CZE069691]
Šimonek David [CZE068767]
Vacek Tomáš [CZE025554]
Veselý Oldřich [CZE061329]
125.kolo, DKO/501DO--:--
Žádné utkání
225.kolo, DKO/501DO--:--
Žádné utkání
325.kolo, DKO/501DO--:--
Žádné utkání
425.kolo, DKO/501DO--:--
Žádné utkání
  •  Jindra Michal0
  • Jindra Michal2
    Hamrník Lukáš0
  •  
  • Kašpar Michal1
    Jindra Michal2
  •  
  • Popďakunik Filip1
    Kašpar Michal2
  •  
  • Jindra Michal2
    Chmelař Přemysl1
  •  
  • Popďakunik Filip2
    Šimonek David1
  •  
  • Jindra Michal2
    Langr Ondřej1
  •  
  • Popďakunik Filip2
    Kožurko Tomáš1
  •  
  • Černý Josef1
    Šimonek David2
  •  
  • Goláň Radek1
    Jindra Michal2
  •  
  • Langr Ondřej2
    Veselý Oldřich0
  •  
  • Maturová Šárka1
    Popďakunik Filip2
  •  
  • Černý Josef2
    Motyčka Jiří0
  •  
  • Goláň Radek2
    Ročňák Petr1
  •  
  • Krišťák Petr1
    Langr Ondřej2
  •  
  • Maturová Šárka2
    Dobřanský Filip1
  •  
  • Volný_los0
    Popďakunik Filip1
  •  
  • Vacek Tomáš0
    Černý Josef2
  •  
  • Motyčka Jiří2
    Mašek Jiří0
  •  
  • Bruch Michal0
    Goláň Radek2
  •  
  • Ročňák Petr2
    Hanovcová Karolína1
  •  
  • Volný_los0
    Krišťák Petr1
  •  
  • Rejnek Jan0
    Langr Ondřej2
  •  
  • Volný_los0
    Maturová Šárka1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Vacek Tomáš1
  •  
  • Motyčka Jiří1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Bruch Michal1
  •  
  • Ročňák Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Rejnek Jan1
    Volný_los0
  •  
  • Langr Ondřej1
    Volný_los0
  •  
  • Maturová Šárka0
    Šimonek David2
  •  
  • Doležal Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Krišťák Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Hanovcová Karolína1
    Volný_los0
  •  
  • Kožurko Tomáš2
    Vacek Tomáš1
  •  
  • Chmelař Přemysl2
    Motyčka Jiří1
  •  
  • Goláň Radek1
    Volný_los0
  •  
  • Mašek Jiří1
    Volný_los0
  •  
  • Bruch Michal1
    Veselý Oldřich2
  •  
  • Ročňák Petr0
    Hamrník Lukáš2
  •  
  • Černý Josef1
    Volný_los0
  •  
  • Kašpar Michal1
    Volný_los0
  •  
  • Popďakunik Filip1
    Volný_los0
  •  
  • Rejnek Jan1
    Jindra Michal2
  •  
  • Dobřanský Filip1
    Volný_los0
  •  
  • Langr Ondřej0
    Šimonek David2
  •  
  • Doležal Petr2
    Krišťák Petr0
  •  
  • Hanovcová Karolína0
    Kožurko Tomáš2
  •  
  • Chmelař Přemysl2
    Goláň Radek1
  •  
  • Mašek Jiří0
    Veselý Oldřich2
  •  
  • Hamrník Lukáš2
    Černý Josef0
  •  
  • Kašpar Michal2
    Popďakunik Filip1
  •  
  • Jindra Michal2
    Dobřanský Filip0
  •  
  • Šimonek David0
    Doležal Petr2
  •  
  • Kožurko Tomáš0
    Chmelař Přemysl2
  •  
  • Veselý Oldřich0
    Hamrník Lukáš2
  •  
  • Kašpar Michal2
    Jindra Michal0
  •  
  • Doležal Petr2
    Chmelař Přemysl1
  •  
  • Hamrník Lukáš2
    Kašpar Michal1
  •  
  • Doležal Petr2
    Hamrník Lukáš1
  •  
  • Doležal Petr0
    Jindra Michal2
  •  
  • Doležal Petr0
    Jindra Michal2
  •  
  •  Jindra Michal0
#Hráč nebo pár
1.Jindra Michal [CZE021837]
2.Doležal Petr [CZE054600]
3.Hamrník Lukáš [CZE026290]
4.Kašpar Michal [CZE061431]
5.Popďakunik Filip [CZE021787]
5.Chmelař Přemysl [CZE004927]
7.Šimonek David [CZE068767]
7.Langr Ondřej [CZE060443]
9.Veselý Oldřich [CZE061329]
9.Goláň Radek [CZE038318]
9.Černý Josef [CZE037530]
9.Kožurko Tomáš [CZE068002]
13.Maturová Šárka [CZE032521]
13.Motyčka Jiří [CZE005467]
13.Ročňák Petr [CZE069691]
13.Krišťák Petr [CZE062450]
17.Dobřanský Filip [CZE070703]
17.Rejnek Jan [CZE071099]
17.Hanovcová Karolína [CZE070078]
17.Bruch Michal [CZE046221]
17.Mašek Jiří [CZE035031]
17.Vacek Tomáš [CZE025554]
#Hráč nebo pár
1.Jindra Michal [CZE021837]
2.Doležal Petr [CZE054600]
3.Hamrník Lukáš [CZE026290]
4.Kašpar Michal [CZE061431]
5.Popďakunik Filip [CZE021787]
5.Chmelař Přemysl [CZE004927]
7.Šimonek David [CZE068767]
7.Langr Ondřej [CZE060443]
9.Veselý Oldřich [CZE061329]
9.Goláň Radek [CZE038318]
9.Černý Josef [CZE037530]
9.Kožurko Tomáš [CZE068002]
13.Maturová Šárka [CZE032521]
13.Motyčka Jiří [CZE005467]
13.Ročňák Petr [CZE069691]
13.Krišťák Petr [CZE062450]
17.Dobřanský Filip [CZE070703]
17.Rejnek Jan [CZE071099]
17.Hanovcová Karolína [CZE070078]
17.Bruch Michal [CZE046221]
17.Mašek Jiří [CZE035031]
17.Vacek Tomáš [CZE025554]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2022 Insion.cz