Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 18.06.2022 |
Název | Odpadlíci - Letní turnaj Sl. rytířů |
Rozhodčí | Opěla Robin |
Počet hráčů | 17 |
Typ turnaje | Klubový Open MSK - jednotlivci |
Místo | Slivkafé PUB, Karviná |
Plán | KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Bergr Alexander [CZE071342] | |
Drlík Antonín [CZE012072] | |
Feichtinger Petr [CZE044126] | |
Gosť Miroslav [CZE063313] | |
Kříž Jan [CZE062269] | |
Kuncová Jana [CZE068486] | |
Luknar Peter [CZE061966] | |
Macurák Jiří [CZE071770] | |
Malíková Naděžda [CZE046859] | |
Mazurová Eliška [CZE072338] | |
Mokrý Lukáš [CZE054620] | |
Podgorna Arletta [WRD069473] | |
Slivka Jindřich [CZE070781] | |
Slivka Vojtěch [CZE071605] | |
Ullrichová Jana [CZE070270] | |
Vrána David [CZE023599] | |
Žylka Jaroslav [CZE071942] |
1--:--
Žádné utkání
2--:--
Žádné utkání
3--:--
Žádné utkání
4Odpadlíci - Letní turnaj Sl. rytířů--:--
Žádné utkání
5Odpadlíci - Letní turnaj Sl. rytířů--:--
Žádné utkání
Gosť Miroslav 1 Volný_los 0 Slivka Vojtěch 0 Malíková Naděžda 1 Feichtinger Petr 1 Volný_los 0 Drlík Antonín 1 Volný_los 0 Macurák Jiří 1 Volný_los 0 Luknar Peter 1 Volný_los 0 Mokrý Lukáš 1 Volný_los 0 Kuncová Jana 1 Volný_los 0 Vrána David 1 Volný_los 0 Bergr Alexander 1 Volný_los 0 Žylka Jaroslav 1 Volný_los 0 Kříž Jan 1 Volný_los 0 Ullrichová Jana 1 Volný_los 0 Podgorna Arletta 1 Volný_los 0 Slivka Jindřich 1 Volný_los 0 Mazurová Eliška 1 Volný_los 0
Gosť Miroslav 1 Malíková Naděžda 0 Feichtinger Petr 1 Drlík Antonín 0 Macurák Jiří 0 Luknar Peter 1 Mokrý Lukáš 0 Kuncová Jana 1 Vrána David 0 Bergr Alexander 1 Žylka Jaroslav 1 Kříž Jan 0 Ullrichová Jana 1 Podgorna Arletta 0 Slivka Jindřich 1 Mazurová Eliška 0
Gosť Miroslav 1 Feichtinger Petr 0 Luknar Peter 1 Kuncová Jana 0 Bergr Alexander 0 Žylka Jaroslav 1 Ullrichová Jana 1 Slivka Jindřich 0
Gosť Miroslav 1 Luknar Peter 0 Žylka Jaroslav 1 Ullrichová Jana 0
Gosť Miroslav 0 Žylka Jaroslav 1
- Žylka Jaroslav0
# | Hráč/i |
---|---|
1. | [CZE071942] Žylka Jaroslav |
2. | [CZE063313] Gosť Miroslav |
3. | [CZE070270] Ullrichová Jana |
3. | [CZE061966] Luknar Peter |
5. | [CZE044126] Feichtinger Petr |
5. | [CZE068486] Kuncová Jana |
5. | [CZE071342] Bergr Alexander |
5. | [CZE070781] Slivka Jindřich |
9. | [CZE012072] Drlík Antonín |
9. | [CZE071770] Macurák Jiří |
9. | [CZE054620] Mokrý Lukáš |
9. | [CZE023599] Vrána David |
9. | [CZE062269] Kříž Jan |
9. | [WRD069473] Podgorna Arletta |
9. | [CZE072338] Mazurová Eliška |
9. | [CZE046859] Malíková Naděžda |
17. | [CZE071605] Slivka Vojtěch |
# | Hráč/i |
---|---|
1. | [CZE071942] Žylka Jaroslav |
2. | [CZE063313] Gosť Miroslav |
3. | [CZE070270] Ullrichová Jana |
3. | [CZE061966] Luknar Peter |
5. | [CZE044126] Feichtinger Petr |
5. | [CZE068486] Kuncová Jana |
5. | [CZE071342] Bergr Alexander |
5. | [CZE070781] Slivka Jindřich |
9. | [CZE012072] Drlík Antonín |
9. | [CZE071770] Macurák Jiří |
9. | [CZE054620] Mokrý Lukáš |
9. | [CZE023599] Vrána David |
9. | [CZE062269] Kříž Jan |
9. | [WRD069473] Podgorna Arletta |
9. | [CZE072338] Mazurová Eliška |
9. | [CZE046859] Malíková Naděžda |
17. | [CZE071605] Slivka Vojtěch |
Tento turnaj nemá přihlášky online