Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 15.08.2019 |
Název | Skalka cup |
Rozhodčí | Goldmannová Anna |
Počet hráčů | 12 |
Typ turnaje | Skalka Cup |
Místo | Pod Skalkou, Úpice |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Forstová Monika [CZE062972] | |
Goldmannová Anna [CZE039588] | |
Illner Antonín [CZE061377] | |
Kejzlar Pavel [CZE045021] | |
Korda Milan [CZE041275] | |
Kordová Romana [CZE051260] | |
Mannová Alena [CZE053232] | |
Poláček David [CZE057930] | |
Štefáček Jan [CZE063557] | |
Vít Jan [CZE033577] | |
Weintrager Robert [CZE015978] | |
Železová Jaroslava [CZE053287] |
- Vít Jan0
Vít Jan 1 Poláček David 0
Vít Jan 1 Goldmannová Anna 0
Mannová Alena 0 Vít Jan 1 Weintrager Robert 0 Goldmannová Anna 1
Mannová Alena 1 Štefáček Jan 0 Weintrager Robert 1 Illner Antonín 0
Mannová Alena 1 Železová Jaroslava 0 Kordová Romana 0 Štefáček Jan 1 Forstová Monika 0 Weintrager Robert 1 Kejzlar Pavel 0 Illner Antonín 1
Volný_los 0 Mannová Alena 1 Kordová Romana 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Forstová Monika 1 Kejzlar Pavel 1 Volný_los 0
Illner Antonín 1 Volný_los 0 Vít Jan 1 Mannová Alena 0 Poláček David 1 Kordová Romana 0 Weintrager Robert 1 Volný_los 0 Korda Milan 1 Volný_los 0 Forstová Monika 0 Štefáček Jan 1 Goldmannová Anna 1 Kejzlar Pavel 0 Železová Jaroslava 1 Volný_los 0
Illner Antonín 0 Vít Jan 1 Poláček David 1 Weintrager Robert 0 Korda Milan 1 Štefáček Jan 0 Goldmannová Anna 1 Železová Jaroslava 0
Vít Jan 0 Poláček David 1 Korda Milan 1 Goldmannová Anna 0
Poláček David 0 Korda Milan 1
Vít Jan 0 Korda Milan 1
- Korda Milan0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Korda Milan [CZE041275] |
2. | Vít Jan [CZE033577] |
3. | Poláček David [CZE057930] |
4. | Goldmannová Anna [CZE039588] |
5. | Mannová Alena [CZE053232] |
5. | Weintrager Robert [CZE015978] |
7. | Štefáček Jan [CZE063557] |
7. | Illner Antonín [CZE061377] |
9. | Kejzlar Pavel [CZE045021] |
9. | Forstová Monika [CZE062972] |
9. | Kordová Romana [CZE051260] |
9. | Železová Jaroslava [CZE053287] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Korda Milan [CZE041275] |
2. | Vít Jan [CZE033577] |
3. | Poláček David [CZE057930] |
4. | Goldmannová Anna [CZE039588] |
5. | Mannová Alena [CZE053232] |
5. | Weintrager Robert [CZE015978] |
7. | Štefáček Jan [CZE063557] |
7. | Illner Antonín [CZE061377] |
9. | Kejzlar Pavel [CZE045021] |
9. | Forstová Monika [CZE062972] |
9. | Kordová Romana [CZE051260] |
9. | Železová Jaroslava [CZE053287] |
Tento turnaj nemá přihlášky online