Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 15.08.2019 |
Název | JC Loutkárna |
Rozhodčí | Minařík Jiří |
Počet hráčů | 11 |
Typ turnaje | JC Litvínov Loutkárna |
Místo | JC Loutkárna, Litvínov |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Cibulka Ondřej [CZE062658] | |
Dostál Václav [CZE063665] | |
Francírková Alena [CZE062078] | |
Chládek Martin [CZE020357] | |
Krsek Daniel [CZE064839] | |
Loos Petr ml. [CZE053576] | |
Loos Petr st. [CZE052549] | |
Minařík Jiří [CZE017519] | |
Šídlo Martin [CZE060557] | |
Šůla Miloslav [CZE064291] | |
Trubačová Lenka [CZE062659] |
- Cibulka Ondřej0
Cibulka Ondřej 2 Krsek Daniel 0
Cibulka Ondřej 2 Minařík Jiří 1
Cibulka Ondřej 2 Loos Petr ml. 1 Minařík Jiří 2 Trubačová Lenka 1
Cibulka Ondřej 2 Loos Petr st. 0 Minařík Jiří 2 Šídlo Martin 0
Cibulka Ondřej 2 Francírková Alena 0 Volný_los 0 Loos Petr st. 1 Šůla Miloslav 1 Minařík Jiří 2 Šídlo Martin 2 Dostál Václav 1
Volný_los 0 Cibulka Ondřej 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Šůla Miloslav 1 Šídlo Martin 1 Volný_los 0
Chládek Martin 1 Volný_los 0 Dostál Václav 2 Cibulka Ondřej 0 Minařík Jiří 1 Volný_los 0 Loos Petr ml. 1 Volný_los 0 Loos Petr st. 1 Volný_los 0 Krsek Daniel 2 Šůla Miloslav 1 Francírková Alena 2 Šídlo Martin 0 Trubačová Lenka 1 Volný_los 0
Chládek Martin 2 Dostál Václav 1 Minařík Jiří 1 Loos Petr ml. 2 Loos Petr st. 0 Krsek Daniel 2 Francírková Alena 0 Trubačová Lenka 2
Chládek Martin 2 Loos Petr ml. 0 Krsek Daniel 2 Trubačová Lenka 1
Chládek Martin 2 Krsek Daniel 0
Chládek Martin 0 Cibulka Ondřej 2
- Cibulka Ondřej0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Cibulka Ondřej [CZE062658] |
2. | Chládek Martin [CZE020357] |
3. | Krsek Daniel [CZE064839] |
4. | Minařík Jiří [CZE017519] |
5. | Loos Petr ml. [CZE053576] |
5. | Trubačová Lenka [CZE062659] |
7. | Loos Petr st. [CZE052549] |
7. | Šídlo Martin [CZE060557] |
9. | Dostál Václav [CZE063665] |
9. | Šůla Miloslav [CZE064291] |
9. | Francírková Alena [CZE062078] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Cibulka Ondřej [CZE062658] |
2. | Chládek Martin [CZE020357] |
3. | Krsek Daniel [CZE064839] |
4. | Minařík Jiří [CZE017519] |
5. | Loos Petr ml. [CZE053576] |
5. | Trubačová Lenka [CZE062659] |
7. | Loos Petr st. [CZE052549] |
7. | Šídlo Martin [CZE060557] |
9. | Dostál Václav [CZE063665] |
9. | Šůla Miloslav [CZE064291] |
9. | Francírková Alena [CZE062078] |
Tento turnaj nemá přihlášky online