Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum04.06.2022
NázevSKORI CUP 2022 HIGH SCORE
RozhodčíKrejčí Bohumil
Počet hráčů34
Typ turnajeMístní Open Vysočiny jednotlivci
MístoNa hřišti, Dušejov
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Boháčová Lucie [CZE059353]
Fílová Barbora [CZE049497]
Götthans Kamil [CZE038381]
Götthans Roman [CZE038382]
Hlaváček Jan [CZE050959]
Hlaváček Tomáš [CZE063136]
Hlaváčková Blažena [CZE050958]
Janda Jan [CZE038380]
Jandová Eva [CZE052693]
Jonáš Jaroslav [CZE049510]
Jůzl Pavel [CZE038384]
Koníř Miloslav [CZE038379]
Krejčí Bohumil [CZE038383]
Kunčar Klára [CZE061224]
Kunčar Leopold [CZE002085]
Medová Marcela [CZE039792]
Minster Marek [CZE026339]
Procházka Petr [CZE071371]
Rychecká Julie [CZE049501]
Rychecký Jiří [CZE049506]
Rychecký Lukáš [CZE049502]
Sedláček Pavel [CZE054627]
Schmidt Pavel [CZE053500]
Sobotka Antonín [CZE002625]
Spudil Jaromír [CZE050011]
Tučková Dana [CZE051452]
Tučková Veronika [CZE065966]
Velek Václav [CZE040104]
Veleková Dagmar [CZE045129]
Vondrák Miroslav [CZE056477]
Vopálenský Martin [CZE052227]
Vrzáček Josef [CZE070728]
Vrzáčková Alžběta [CZE071138]
Ždimera Roman [CZE038378]
  • 0
  • 0
#Hráč nebo pár
#Hráč/i
1.Medová Marcela [CZE039792]
2.Götthans Kamil [CZE038381]
3.Procházka Petr [CZE071371]
4.Vondrák Miroslav [CZE056477]
5.Sobotka Antonín [CZE002625]
6.Jůzl Pavel [CZE038384]
7.Kunčar Leopold [CZE002085]
8.Ždimera Roman [CZE038378]
9.Krejčí Bohumil [CZE038383]
10.Vrzáček Josef [CZE070728]
11.Götthans Roman [CZE038382]
12.Rychecký Jiří [CZE049506]
13.Tučková Dana [CZE051452]
14.Schmidt Pavel [CZE053500]
15.Vopálenský Martin [CZE052227]
16.Spudil Jaromír [CZE050011]
17.Tučková Veronika [CZE065966]
18.Fílová Barbora [CZE049497]
19.Rychecký Lukáš [CZE049502]
20.Velek Václav [CZE040104]
21.Hlaváček Jan [CZE050959]
22.Janda Jan [CZE038380]
23.Rychecká Julie [CZE049501]
24.Jonáš Jaroslav [CZE049510]
25.Sedláček Pavel [CZE054627]
26.Veleková Dagmar [CZE045129]
27.Minster Marek [CZE026339]
28.Kunčar Klára [CZE061224]
29.Hlaváčková Blažena [CZE050958]
30.Hlaváček Tomáš [CZE063136]
31.Boháčová Lucie [CZE059353]
32.Koníř Miloslav [CZE038379]
33.Vrzáčková Alžběta [CZE071138]
34.Jandová Eva [CZE052693]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2022 Insion.cz