Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum23.05.2022
NázevCross
RozhodčíVávrová Jana
Počet hráčů14
Typ turnajeJackpot Cup MSK - rozhodčí
MístoCross bar 1, Frýdek-Místek
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Dulava Petr [CZE059544]
Ivan Martin [CZE068799]
Köhler Vladimír [CZE062942]
Koždoň Jan [CZE017883]
Major Vojtěch [CZE068841]
Noga Tomáš [CZE047717]
Prek David [CZE067302]
Skopalová Marcela [CZE032715]
Strašák Martin [CZE062599]
Strmeňová Marcela [CZE067503]
Varga Jakub [CZE068386]
Vávrová Jana [CZE052734]
Vizner Jaroslav [CZE059408]
Zimčík Michal [CZE063190]
1Cross --:--
Žádné utkání
2Cross --:--
Žádné utkání
  •  Koždoň Jan0
  • Koždoň Jan2
    Vizner Jaroslav1
  •  
  • Koždoň Jan2
    Dulava Petr1
  •  
  • Major Vojtěch0
    Koždoň Jan2
  •  
  • Köhler Vladimír0
    Dulava Petr2
  •  
  • Strašák Martin1
    Major Vojtěch2
  •  
  • Köhler Vladimír2
    Noga Tomáš0
  •  
  • Ivan Martin0
    Strašák Martin2
  •  
  • Major Vojtěch2
    Varga Jakub1
  •  
  • Köhler Vladimír2
    Strmeňová Marcela1
  •  
  • Skopalová Marcela0
    Noga Tomáš2
  •  
  • Volný_los0
    Ivan Martin1
  •  
  • Major Vojtěch2
    Zimčík Michal0
  •  
  • Köhler Vladimír2
    Vávrová Jana0
  •  
  • Skopalová Marcela1
    Volný_los0
  •  
  • Noga Tomáš1
    Volný_los0
  •  
  • Ivan Martin1
    Vizner Jaroslav2
  •  
  • Koždoň Jan2
    Major Vojtěch0
  •  
  • Zimčík Michal1
    Strmeňová Marcela2
  •  
  • Köhler Vladimír0
    Prek David2
  •  
  • Vávrová Jana0
    Varga Jakub2
  •  
  • Strašák Martin2
    Skopalová Marcela0
  •  
  • Dulava Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Noga Tomáš0
    Vizner Jaroslav2
  •  
  • Koždoň Jan2
    Strmeňová Marcela0
  •  
  • Prek David2
    Varga Jakub0
  •  
  • Strašák Martin1
    Dulava Petr2
  •  
  • Vizner Jaroslav2
    Koždoň Jan1
  •  
  • Prek David2
    Dulava Petr1
  •  
  • Vizner Jaroslav0
    Prek David2
  •  
  • Prek David2
    Koždoň Jan0
  •  
  •  Prek David0
#Hráč nebo pár
1.Prek David [CZE067302]
2.Koždoň Jan [CZE017883]
3.Vizner Jaroslav [CZE059408]
4.Dulava Petr [CZE059544]
5.Major Vojtěch [CZE068841]
5.Köhler Vladimír [CZE062942]
7.Strašák Martin [CZE062599]
7.Noga Tomáš [CZE047717]
9.Skopalová Marcela [CZE032715]
9.Strmeňová Marcela [CZE067503]
9.Varga Jakub [CZE068386]
9.Ivan Martin [CZE068799]
13.Zimčík Michal [CZE063190]
13.Vávrová Jana [CZE052734]
#Hráč nebo pár
1.Prek David [CZE067302]
2.Koždoň Jan [CZE017883]
3.Vizner Jaroslav [CZE059408]
4.Dulava Petr [CZE059544]
5.Major Vojtěch [CZE068841]
5.Köhler Vladimír [CZE062942]
7.Strašák Martin [CZE062599]
7.Noga Tomáš [CZE047717]
9.Skopalová Marcela [CZE032715]
9.Strmeňová Marcela [CZE067503]
9.Varga Jakub [CZE068386]
9.Ivan Martin [CZE068799]
13.Zimčík Michal [CZE063190]
13.Vávrová Jana [CZE052734]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2022 Insion.cz