Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum21.05.2022
NázevDoubles- singl
RozhodčíDostál Radim
Počet hráčů15
Typ turnajeOpen bez žebříčku
MístoDoubles, Praha
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Benko Zdeněk [CZE023603]
Dostál Radim [CZE060679]
Frýdová Anita [CZE070334]
Hlavatý Tomáš [CZE000782]
Junová Petra [CZE001379]
Kroužecká Adéla [CZE069042]
Kyjevská Veronika [CZE060914]
Mareš Václav [CZE066087]
Miňovský Tomáš [CZE061685]
Saidl Zbyněk [CZE055711]
Skálová Markéta [CZE063239]
Slugeň Jan [CZE051506]
Šimek Ladislav [CZE062382]
Šístek Luděk [CZE065709]
Žďárský Lubomír [CZE065689]
1Doubles- singl--:--
Žádné utkání
2Doubles- singl--:--
Žádné utkání
3Doubles- singl--:--
Žádné utkání
4Doubles- singl--:--
Žádné utkání
5Doubles- singl--:--
Žádné utkání
6Doubles- singl--:--
Žádné utkání
  •  Hlavatý Tomáš0
  • Hlavatý Tomáš1
    Benko Zdeněk0
  •  
  • Hlavatý Tomáš1
    Šimek Ladislav0
  •  
  • Hlavatý Tomáš1
    Kyjevská Veronika0
  •  
  • Saidl Zbyněk0
    Šimek Ladislav1
  •  
  • Kroužecká Adéla0
    Hlavatý Tomáš1
  •  
  • Saidl Zbyněk1
    Miňovský Tomáš0
  •  
  • Junová Petra0
    Kroužecká Adéla1
  •  
  • Hlavatý Tomáš1
    Žďárský Lubomír0
  •  
  • Saidl Zbyněk1
    Slugeň Jan0
  •  
  • Miňovský Tomáš1
    Dostál Radim0
  •  
  • Volný_los0
    Junová Petra1
  •  
  • Hlavatý Tomáš1
    Skálová Markéta0
  •  
  • Saidl Zbyněk1
    Mareš Václav0
  •  
  • Frýdová Anita0
    Miňovský Tomáš1
  •  
  • Dostál Radim1
    Volný_los0
  •  
  • Junová Petra0
    Kyjevská Veronika1
  •  
  • Šístek Luděk1
    Hlavatý Tomáš0
  •  
  • Skálová Markéta0
    Slugeň Jan1
  •  
  • Žďárský Lubomír1
    Saidl Zbyněk0
  •  
  • Mareš Václav0
    Benko Zdeněk1
  •  
  • Frýdová Anita0
    Šimek Ladislav1
  •  
  • Miňovský Tomáš0
    Kroužecká Adéla1
  •  
  • Dostál Radim0
    Kyjevská Veronika1
  •  
  • Šístek Luděk1
    Slugeň Jan0
  •  
  • Žďárský Lubomír0
    Benko Zdeněk1
  •  
  • Šimek Ladislav1
    Kroužecká Adéla0
  •  
  • Kyjevská Veronika0
    Šístek Luděk1
  •  
  • Benko Zdeněk1
    Šimek Ladislav0
  •  
  • Šístek Luděk1
    Benko Zdeněk0
  •  
  • Šístek Luděk0
    Hlavatý Tomáš1
  •  
  • Šístek Luděk0
    Hlavatý Tomáš1
  •  
  •  Hlavatý Tomáš0
#Hráč nebo pár
1.Hlavatý Tomáš [CZE000782]
2.Šístek Luděk [CZE065709]
3.Benko Zdeněk [CZE023603]
4.Šimek Ladislav [CZE062382]
5.Kyjevská Veronika [CZE060914]
5.Saidl Zbyněk [CZE055711]
7.Kroužecká Adéla [CZE069042]
7.Miňovský Tomáš [CZE061685]
9.Dostál Radim [CZE060679]
9.Slugeň Jan [CZE051506]
9.Žďárský Lubomír [CZE065689]
9.Junová Petra [CZE001379]
13.Skálová Markéta [CZE063239]
13.Mareš Václav [CZE066087]
13.Frýdová Anita [CZE070334]
#Hráč nebo pár
1.Hlavatý Tomáš [CZE000782]
2.Šístek Luděk [CZE065709]
3.Benko Zdeněk [CZE023603]
4.Šimek Ladislav [CZE062382]
5.Kyjevská Veronika [CZE060914]
5.Saidl Zbyněk [CZE055711]
7.Kroužecká Adéla [CZE069042]
7.Miňovský Tomáš [CZE061685]
9.Dostál Radim [CZE060679]
9.Slugeň Jan [CZE051506]
9.Žďárský Lubomír [CZE065689]
9.Junová Petra [CZE001379]
13.Skálová Markéta [CZE063239]
13.Mareš Václav [CZE066087]
13.Frýdová Anita [CZE070334]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2022 Insion.cz