Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum21.05.2022
Název501 DO Hlavní turnaj
RozhodčíVeselý Milan
Počet hráčů32
Typ turnajeMO Plzeňského kraje - smíšený jednotl.
MístoBar Tunel, Domažlice
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Brandejs Tomáš [CZE011846]
Brůhová Marie [CZE070339]
Císler Jan [CZE025375]
Dlouhá Dobromila [CZE061495]
Finland [HOST_47]
Hemissi Sami [WRD064596]
Horská Lenka [CZE015519]
Kantner Josef [CZE003449]
Konop Pavel [CZE009982]
Kout Alois [CZE028052]
Kovačík Antonín [CZE066295]
Kováčik Tobiáš Antonín [CZE066626]
Landrgott David [CZE070338]
Mičulka Daniel [CZE021816]
Nedvídek Michal [CZE009488]
Olejník Jakub [CZE067855]
Petrák Vilém [CZE070061]
Pokorný David [CZE044298]
Poledne Rudolf [CZE000532]
Procházka Aleš [CZE015270]
Pudil Petr [CZE071505]
Skálová Miroslava [CZE066294]
Sokol Pavel [CZE070540]
Šleis Jakub [CZE071467]
Šleis Stanislav [CZE004093]
Šťastný Karel [CZE040619]
Tauber Pavel [CZE010301]
Trnka Jiří [CZE032649]
Vargová Monika [CZE070976]
Veselý Milan [CZE007110]
Voráček Petr [CZE067581]
Vosecký David [CZE059556]
1--:--
Žádné utkání
2501 DO Hlavní turnaj--:--
Žádné utkání
3501 DO Hlavní turnaj--:--
Žádné utkání
4--:--
Žádné utkání
  •  Vosecký David0
  • Šťastný Karel0
    Vosecký David1
  •  
  • Šťastný Karel1
    Mičulka Daniel0
  •  
  • Brandejs Tomáš0
    Šťastný Karel1
  •  
  • Mičulka Daniel1
    Kantner Josef0
  •  
  • Brandejs Tomáš1
    Nedvídek Michal0
  •  
  • Horská Lenka0
    Mičulka Daniel1
  •  
  • Olejník Jakub0
    Brandejs Tomáš1
  •  
  • Kout Alois0
    Nedvídek Michal1
  •  
  • Petrák Vilém0
    Horská Lenka1
  •  
  • Procházka Aleš0
    Mičulka Daniel1
  •  
  • Olejník Jakub1
    Tauber Pavel0
  •  
  • Poledne Rudolf0
    Kout Alois1
  •  
  • Petrák Vilém1
    Sokol Pavel0
  •  
  • Kovačík Antonín0
    Procházka Aleš1
  •  
  • Olejník Jakub1
    Veselý Milan0
  •  
  • Šleis Jakub0
    Tauber Pavel1
  •  
  • Kováčik Tobiáš Antonín0
    Poledne Rudolf1
  •  
  • Landrgott David0
    Kout Alois1
  •  
  • Petrák Vilém1
    Voráček Petr0
  •  
  • Šleis Stanislav0
    Sokol Pavel1
  •  
  • Kovačík Antonín1
    Konop Pavel0
  •  
  • Trnka Jiří0
    Procházka Aleš1
  •  
  • Olejník Jakub1
    Dlouhá Dobromila0
  •  
  • Hemissi Sami0
    Šleis Jakub1
  •  
  • Kováčik Tobiáš Antonín1
    Císler Jan0
  •  
  • Landrgott David1
    Brůhová Marie0
  •  
  • Petrák Vilém1
    Vargová Monika0
  •  
  • Pudil Petr0
    Šleis Stanislav1
  •  
  • Kovačík Antonín1
    Skálová Miroslava0
  •  
  • Finland 0
    Trnka Jiří1
  •  
  • Kantner Josef1
    Olejník Jakub0
  •  
  • Dlouhá Dobromila0
    Procházka Aleš1
  •  
  • Hemissi Sami0
    Konop Pavel1
  •  
  • Nedvídek Michal1
    Šleis Jakub0
  •  
  • Brandejs Tomáš1
    Kováčik Tobiáš Antonín0
  •  
  • Sokol Pavel1
    Císler Jan0
  •  
  • Landrgott David0
    Voráček Petr1
  •  
  • Brůhová Marie0
    Pokorný David1
  •  
  • Mičulka Daniel1
    Petrák Vilém0
  •  
  • Kout Alois1
    Vargová Monika0
  •  
  • Poledne Rudolf1
    Pudil Petr0
  •  
  • Šleis Stanislav0
    Vosecký David1
  •  
  • Horská Lenka1
    Kovačík Antonín0
  •  
  • Tauber Pavel1
    Skálová Miroslava0
  •  
  • Finland 0
    Šťastný Karel1
  •  
  • Veselý Milan1
    Trnka Jiří0
  •  
  • Kantner Josef1
    Procházka Aleš0
  •  
  • Konop Pavel0
    Nedvídek Michal1
  •  
  • Brandejs Tomáš1
    Sokol Pavel0
  •  
  • Voráček Petr0
    Pokorný David1
  •  
  • Mičulka Daniel1
    Kout Alois0
  •  
  • Poledne Rudolf0
    Vosecký David1
  •  
  • Horská Lenka1
    Tauber Pavel0
  •  
  • Šťastný Karel1
    Veselý Milan0
  •  
  • Kantner Josef1
    Nedvídek Michal0
  •  
  • Brandejs Tomáš0
    Pokorný David1
  •  
  • Mičulka Daniel0
    Vosecký David1
  •  
  • Horská Lenka0
    Šťastný Karel1
  •  
  • Kantner Josef0
    Pokorný David1
  •  
  • Vosecký David1
    Šťastný Karel0
  •  
  • Pokorný David1
    Vosecký David0
  •  
  • Pokorný David1
    Vosecký David0
  •  
  •  Pokorný David0
#Hráč nebo pár
1.Pokorný David [CZE044298]
2.Vosecký David [CZE059556]
3.Šťastný Karel [CZE040619]
4.Mičulka Daniel [CZE021816]
5.Brandejs Tomáš [CZE011846]
5.Kantner Josef [CZE003449]
7.Nedvídek Michal [CZE009488]
7.Horská Lenka [CZE015519]
9.Procházka Aleš [CZE015270]
9.Petrák Vilém [CZE070061]
9.Kout Alois [CZE028052]
9.Olejník Jakub [CZE067855]
13.Kovačík Antonín [CZE066295]
13.Sokol Pavel [CZE070540]
13.Poledne Rudolf [CZE000532]
13.Tauber Pavel [CZE010301]
17.Trnka Jiří [CZE032649]
17.Konop Pavel [CZE009982]
17.Šleis Stanislav [CZE004093]
17.Voráček Petr [CZE067581]
17.Landrgott David [CZE070338]
17.Kováčik Tobiáš Antonín [CZE066626]
17.Šleis Jakub [CZE071467]
17.Veselý Milan [CZE007110]
25.Skálová Miroslava [CZE066294]
25.Pudil Petr [CZE071505]
25.Vargová Monika [CZE070976]
25.Brůhová Marie [CZE070339]
25.Císler Jan [CZE025375]
25.Hemissi Sami [WRD064596]
25.Dlouhá Dobromila [CZE061495]
25.Finland [HOST_47]
#Hráč nebo pár
1.Pokorný David [CZE044298]
2.Vosecký David [CZE059556]
3.Šťastný Karel [CZE040619]
4.Mičulka Daniel [CZE021816]
5.Brandejs Tomáš [CZE011846]
5.Kantner Josef [CZE003449]
7.Nedvídek Michal [CZE009488]
7.Horská Lenka [CZE015519]
9.Procházka Aleš [CZE015270]
9.Petrák Vilém [CZE070061]
9.Kout Alois [CZE028052]
9.Olejník Jakub [CZE067855]
13.Kovačík Antonín [CZE066295]
13.Sokol Pavel [CZE070540]
13.Poledne Rudolf [CZE000532]
13.Tauber Pavel [CZE010301]
17.Trnka Jiří [CZE032649]
17.Konop Pavel [CZE009982]
17.Šleis Stanislav [CZE004093]
17.Voráček Petr [CZE067581]
17.Landrgott David [CZE070338]
17.Kováčik Tobiáš Antonín [CZE066626]
17.Šleis Jakub [CZE071467]
17.Veselý Milan [CZE007110]
25.Skálová Miroslava [CZE066294]
25.Pudil Petr [CZE071505]
25.Vargová Monika [CZE070976]
25.Brůhová Marie [CZE070339]
25.Císler Jan [CZE025375]
25.Hemissi Sami [WRD064596]
25.Dlouhá Dobromila [CZE061495]
25.Finland [HOST_47]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2022 Insion.cz