Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum20.05.2022
Název501 DO
RozhodčíRedl Vlastimil
Počet hráčů13
Typ turnajeMístní Open Karlovarsko jednotlivci
MístoKrusty bar, Cheb
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Altšmíd Petr [CZE065801]
Gamrot Petr [CZE054656]
Hrbková Míša [CZE063510]
Jecha Lukáš [CZE054657]
Kraus Tomáš [CZE062604]
Laskovský Pavel [CZE066572]
Lovaš Josef [CZE058335]
Maidl Hynek [CZE065598]
Redeker David [CZE070435]
Redl Vlastimil [CZE003722]
Rustler Tomáš [CZE070716]
Srnková Jana [CZE064562]
Srnková Lukáš [CZE071041]
1501 DO--:--
Žádné utkání
2501 DO--:--
Žádné utkání
3501 DO--:--
Žádné utkání
  •  Gamrot Petr0
  • Gamrot Petr1
    Redeker David0
  •  
  • Altšmíd Petr0
    Gamrot Petr1
  •  
  • Rustler Tomáš0
    Altšmíd Petr1
  •  
  • Gamrot Petr1
    Redl Vlastimil0
  •  
  • Rustler Tomáš1
    Srnková Jana0
  •  
  • Gamrot Petr1
    Hrbková Míša0
  •  
  • Rustler Tomáš1
    Laskovský Pavel0
  •  
  • Srnková Lukáš0
    Srnková Jana1
  •  
  • Gamrot Petr1
    Maidl Hynek0
  •  
  • Lovaš Josef0
    Hrbková Míša1
  •  
  • Volný_los0
    Rustler Tomáš1
  •  
  • Srnková Lukáš1
    Kraus Tomáš0
  •  
  • Volný_los0
    Gamrot Petr1
  •  
  • Lovaš Josef1
    Volný_los0
  •  
  • Hrbková Míša1
    Volný_los0
  •  
  • Rustler Tomáš0
    Redeker David1
  •  
  • Maidl Hynek1
    Srnková Lukáš0
  •  
  • Altšmíd Petr1
    Kraus Tomáš0
  •  
  • Redl Vlastimil1
    Volný_los0
  •  
  • Srnková Jana1
    Gamrot Petr0
  •  
  • Lovaš Josef0
    Jecha Lukáš1
  •  
  • Laskovský Pavel1
    Volný_los0
  •  
  • Hrbková Míša0
    Redeker David1
  •  
  • Maidl Hynek0
    Altšmíd Petr1
  •  
  • Redl Vlastimil1
    Srnková Jana0
  •  
  • Jecha Lukáš1
    Laskovský Pavel0
  •  
  • Redeker David1
    Altšmíd Petr0
  •  
  • Redl Vlastimil0
    Jecha Lukáš1
  •  
  • Redeker David0
    Jecha Lukáš1
  •  
  • Jecha Lukáš1
    Gamrot Petr0
  •  
  •  Jecha Lukáš0
#Hráč nebo pár
1.Jecha Lukáš [CZE054657]
2.Gamrot Petr [CZE054656]
3.Redeker David [CZE070435]
4.Altšmíd Petr [CZE065801]
5.Rustler Tomáš [CZE070716]
5.Redl Vlastimil [CZE003722]
7.Srnková Jana [CZE064562]
7.Hrbková Míša [CZE063510]
9.Lovaš Josef [CZE058335]
9.Maidl Hynek [CZE065598]
9.Srnková Lukáš [CZE071041]
9.Laskovský Pavel [CZE066572]
13.Kraus Tomáš [CZE062604]
#Hráč nebo pár
1.Jecha Lukáš [CZE054657]
2.Gamrot Petr [CZE054656]
3.Redeker David [CZE070435]
4.Altšmíd Petr [CZE065801]
5.Rustler Tomáš [CZE070716]
5.Redl Vlastimil [CZE003722]
7.Srnková Jana [CZE064562]
7.Hrbková Míša [CZE063510]
9.Lovaš Josef [CZE058335]
9.Maidl Hynek [CZE065598]
9.Srnková Lukáš [CZE071041]
9.Laskovský Pavel [CZE066572]
13.Kraus Tomáš [CZE062604]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2022 Insion.cz