Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum17.05.2022
NázevHlavní
RozhodčíTéra Marek
Počet hráčů23
Typ turnajeTruToulka Open
MístoDružba, Trutnov
PlánŠvýcarský systém
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Adámek Ondřej [CZE063915]
Adámková Arleta [CZE069396]
Bílek Pavel [CZE026189]
Borůvka Lukáš [CZE031111]
Brož Marcel [CZE063925]
Bubaň Pavel [CZE011871]
Drahotská Terezie [CZE050494]
Hofman Martin [CZE006587]
Hofman Petr [CZE050491]
Charvátová Lucie [CZE062208]
Kárász Josef [CZE034819]
Kocianová Pavlína [CZE059336]
Kohout Jaroslav [CZE062649]
Macháček Martin [CZE068804]
Mrštný František [CZE028041]
Suk Stanislav [CZE036843]
Svobodová Andrea [CZE026800]
Šedivý David [CZE070327]
Šilar David [CZE001122]
Štefl Dominik [CZE030844]
Téra Marek [CZE049748]
Tlustý Ladislav [CZE014137]
Tomm Petr [CZE066539]
1--:--
Žádné utkání
2--:--
Žádné utkání
3--:--
Žádné utkání
  • 1

  • Adámek Ondřej2
    Volný_los0
  •  
  • Téra Marek1
    Kárász Josef1
  •  
  • Svobodová Andrea0
    Bubaň Pavel2
  •  
  • Tlustý Ladislav0
    Hofman Martin2
  •  
  • Borůvka Lukáš1
    Šilar David1
  •  
  • Mrštný František2
    Drahotská Terezie0
  •  
  • Hofman Petr1
    Kocianová Pavlína1
  •  
  • Bílek Pavel2
    Tomm Petr0
  •  
  • Šedivý David0
    Adámková Arleta2
  •  
  • Štefl Dominik2
    Brož Marcel0
  •  
  • Kohout Jaroslav1
    Suk Stanislav1
  •  
  • Charvátová Lucie0
    Macháček Martin2
  •  
  • 2

  • Tomm Petr2
    Drahotská Terezie0
  •  
  • Volný_los0
    Svobodová Andrea2
  •  
  • Šedivý David1
    Tlustý Ladislav1
  •  
  • Brož Marcel2
    Charvátová Lucie0
  •  
  • Hofman Petr2
    Téra Marek0
  •  
  • Šilar David2
    Suk Stanislav0
  •  
  • Kocianová Pavlína1
    Kohout Jaroslav1
  •  
  • Borůvka Lukáš1
    Kárász Josef1
  •  
  • Bubaň Pavel2
    Macháček Martin0
  •  
  • Mrštný František1
    Bílek Pavel1
  •  
  • Adámková Arleta1
    Štefl Dominik1
  •  
  • Hofman Martin2
    Adámek Ondřej0
  •  
  • 3

  • Charvátová Lucie2
    Volný_los0
  •  
  • Drahotská Terezie1
    Šedivý David1
  •  
  • Tlustý Ladislav1
    Suk Stanislav1
  •  
  • Téra Marek1
    Brož Marcel1
  •  
  • Tomm Petr1
    Kohout Jaroslav1
  •  
  • Kárász Josef1
    Adámek Ondřej1
  •  
  • Svobodová Andrea0
    Macháček Martin2
  •  
  • Borůvka Lukáš1
    Kocianová Pavlína1
  •  
  • Mrštný František0
    Šilar David2
  •  
  • Hofman Petr2
    Adámková Arleta0
  •  
  • Bílek Pavel0
    Štefl Dominik2
  •  
  • Hofman Martin2
    Bubaň Pavel0
  •  
  • 4

  • Volný_los0
    Drahotská Terezie2
  •  
  • Šedivý David1
    Charvátová Lucie1
  •  
  • Svobodová Andrea0
    Tlustý Ladislav2
  •  
  • Suk Stanislav1
    Téra Marek1
  •  
  • Tomm Petr1
    Kárász Josef1
  •  
  • Kohout Jaroslav1
    Adámek Ondřej1
  •  
  • Mrštný František0
    Brož Marcel2
  •  
  • Bílek Pavel2
    Borůvka Lukáš0
  •  
  • Kocianová Pavlína0
    Macháček Martin2
  •  
  • Adámková Arleta0
    Bubaň Pavel2
  •  
  • Hofman Petr0
    Šilar David2
  •  
  • Štefl Dominik2
    Hofman Martin0
  •  
  • 5

  • Svobodová Andrea1
    Drahotská Terezie1
  •  
  • Volný_los0
    Šedivý David2
  •  
  • Charvátová Lucie0
    Téra Marek2
  •  
  • Suk Stanislav0
    Kocianová Pavlína2
  •  
  • Borůvka Lukáš1
    Mrštný František1
  •  
  • Adámková Arleta0
    Adámek Ondřej2
  •  
  • Kohout Jaroslav2
    Kárász Josef0
  •  
  • Tlustý Ladislav0
    Tomm Petr2
  •  
  • Hofman Petr2
    Brož Marcel0
  •  
  • Bílek Pavel1
    Bubaň Pavel1
  •  
  • Macháček Martin0
    Hofman Martin2
  •  
  • Šilar David2
    Štefl Dominik0
  •  
#Hráč/iBodyBSBH
1.Šilar David [CZE001122],92546
2.Hofman Martin [CZE006587],83046
3.Štefl Dominik [CZE030844],73141
4.Hofman Petr [CZE050491],72731
5.Bubaň Pavel [CZE011871],72630
6.Bílek Pavel [CZE026189],62831
7.Macháček Martin [CZE068804],62622
8.Kohout Jaroslav [CZE062649],62428
9.Tomm Petr [CZE066539],62426
10.Adámek Ondřej [CZE063915],62116
11.Kocianová Pavlína [CZE059336],52623
12.Brož Marcel [CZE063925],52619
13.Téra Marek [CZE049748],52218
14.Šedivý David [CZE070327],51411
15.Borůvka Lukáš [CZE031111],42822
16.Mrštný František [CZE028041],42818
17.Kárász Josef [CZE034819],42721
18.Tlustý Ladislav [CZE014137],42514
19.Drahotská Terezie [CZE050494],4188
20.Adámková Arleta [CZE069396],33217
21.Suk Stanislav [CZE036843],32915
22.Charvátová Lucie [CZE062208],3215
23.Svobodová Andrea [CZE026800],3214
#Hráč/iBodyBSBH
1.Šilar David [CZE001122],92546
2.Hofman Martin [CZE006587],83046
3.Štefl Dominik [CZE030844],73141
4.Hofman Petr [CZE050491],72731
5.Bubaň Pavel [CZE011871],72630
6.Bílek Pavel [CZE026189],62831
7.Macháček Martin [CZE068804],62622
8.Kohout Jaroslav [CZE062649],62428
9.Tomm Petr [CZE066539],62426
10.Adámek Ondřej [CZE063915],62116
11.Kocianová Pavlína [CZE059336],52623
12.Brož Marcel [CZE063925],52619
13.Téra Marek [CZE049748],52218
14.Šedivý David [CZE070327],51411
15.Borůvka Lukáš [CZE031111],42822
16.Mrštný František [CZE028041],42818
17.Kárász Josef [CZE034819],42721
18.Tlustý Ladislav [CZE014137],42514
19.Drahotská Terezie [CZE050494],4188
20.Adámková Arleta [CZE069396],33217
21.Suk Stanislav [CZE036843],32915
22.Charvátová Lucie [CZE062208],3215
23.Svobodová Andrea [CZE026800],3214
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2022 Insion.cz