Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum23.05.2022
Název20.kolo, DKO/501DO
RozhodčíGoláň Radek
Počet hráčů18
Typ turnajePP Tour - zvýhodněný
MístoBowling Dubina, Pardubice
PlánDouble KO
PropozicePropozice
Hráči
Bidlová Klára [CZE052360]
Bolech Filip [CZE053702]
Doležal Petr [CZE054600]
Friml Milan [CZE036039]
Goláň Radek [CZE038318]
Hamrník Lukáš [CZE026290]
Hanovcová Karolína [CZE070078]
Heřmanský Jiří [CZE051766]
Chmelař Přemysl [CZE004927]
Jindra Michal [CZE021837]
Kožurko Tomáš [CZE068002]
Langr Ondřej [CZE060443]
Mašek Jiří [CZE035031]
Maturová Šárka [CZE032521]
Motyčka Jiří [CZE005467]
Myslík Ondřej [CZE060195]
Rejnek Jan [CZE071099]
Veselý Oldřich [CZE061329]
120.kolo, DKO/501DO--:--
Žádné utkání
220.kolo, DKO/501DO--:--
Žádné utkání
320.kolo, DKO/501DO--:--
Žádné utkání
420.kolo, DKO/501DO--:--
Žádné utkání
  •  Motyčka Jiří0
  • Motyčka Jiří2
    Langr Ondřej1
  •  
  • Kožurko Tomáš1
    Motyčka Jiří2
  •  
  • Mašek Jiří1
    Kožurko Tomáš2
  •  
  • Motyčka Jiří2
    Bolech Filip0
  •  
  • Mašek Jiří2
    Doležal Petr1
  •  
  • Bidlová Klára1
    Motyčka Jiří2
  •  
  • Mašek Jiří2
    Friml Milan0
  •  
  • Jindra Michal0
    Doležal Petr2
  •  
  • Rejnek Jan1
    Bidlová Klára2
  •  
  • Motyčka Jiří2
    Veselý Oldřich0
  •  
  • Hamrník Lukáš1
    Mašek Jiří2
  •  
  • Goláň Radek0
    Jindra Michal2
  •  
  • Rejnek Jan2
    Heřmanský Jiří1
  •  
  • Hanovcová Karolína0
    Motyčka Jiří2
  •  
  • Maturová Šárka0
    Hamrník Lukáš2
  •  
  • Volný_los0
    Mašek Jiří1
  •  
  • Volný_los0
    Goláň Radek1
  •  
  • Volný_los0
    Jindra Michal1
  •  
  • Volný_los0
    Rejnek Jan1
  •  
  • Volný_los0
    Heřmanský Jiří1
  •  
  • Volný_los0
    Hanovcová Karolína1
  •  
  • Motyčka Jiří2
    Myslík Ondřej0
  •  
  • Volný_los0
    Maturová Šárka1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Motyčka Jiří1
    Volný_los0
  •  
  • Myslík Ondřej1
    Volný_los0
  •  
  • Maturová Šárka0
    Doležal Petr2
  •  
  • Bolech Filip1
    Volný_los0
  •  
  • Hanovcová Karolína1
    Volný_los0
  •  
  • Friml Milan1
    Volný_los0
  •  
  • Heřmanský Jiří1
    Volný_los0
  •  
  • Rejnek Jan1
    Volný_los0
  •  
  • Langr Ondřej1
    Volný_los0
  •  
  • Jindra Michal1
    Volný_los0
  •  
  • Kožurko Tomáš1
    Volný_los0
  •  
  • Goláň Radek1
    Volný_los0
  •  
  • Veselý Oldřich1
    Volný_los0
  •  
  • Bidlová Klára1
    Volný_los0
  •  
  • Mašek Jiří1
    Volný_los0
  •  
  • Chmelař Přemysl2
    Motyčka Jiří1
  •  
  • Hamrník Lukáš1
    Volný_los0
  •  
  • Myslík Ondřej0
    Doležal Petr2
  •  
  • Bolech Filip2
    Hanovcová Karolína0
  •  
  • Friml Milan2
    Heřmanský Jiří0
  •  
  • Rejnek Jan1
    Langr Ondřej2
  •  
  • Jindra Michal0
    Kožurko Tomáš2
  •  
  • Goláň Radek1
    Veselý Oldřich2
  •  
  • Bidlová Klára2
    Mašek Jiří0
  •  
  • Chmelař Přemysl2
    Hamrník Lukáš1
  •  
  • Doležal Petr0
    Bolech Filip2
  •  
  • Friml Milan0
    Langr Ondřej2
  •  
  • Kožurko Tomáš2
    Veselý Oldřich0
  •  
  • Bidlová Klára0
    Chmelař Přemysl2
  •  
  • Bolech Filip0
    Langr Ondřej2
  •  
  • Kožurko Tomáš0
    Chmelař Přemysl2
  •  
  • Langr Ondřej0
    Chmelař Přemysl2
  •  
  • Chmelař Přemysl2
    Motyčka Jiří0
  •  
  •  Chmelař Přemysl0
#Hráč nebo pár
1.Chmelař Přemysl [CZE004927]
2.Motyčka Jiří [CZE005467]
3.Langr Ondřej [CZE060443]
4.Kožurko Tomáš [CZE068002]
5.Mašek Jiří [CZE035031]
5.Bolech Filip [CZE053702]
7.Doležal Petr [CZE054600]
7.Bidlová Klára [CZE052360]
9.Veselý Oldřich [CZE061329]
9.Rejnek Jan [CZE071099]
9.Jindra Michal [CZE021837]
9.Friml Milan [CZE036039]
13.Hanovcová Karolína [CZE070078]
13.Heřmanský Jiří [CZE051766]
13.Goláň Radek [CZE038318]
13.Hamrník Lukáš [CZE026290]
17.Myslík Ondřej [CZE060195]
17.Maturová Šárka [CZE032521]
#Hráč nebo pár
1.Chmelař Přemysl [CZE004927]
2.Motyčka Jiří [CZE005467]
3.Langr Ondřej [CZE060443]
4.Kožurko Tomáš [CZE068002]
5.Mašek Jiří [CZE035031]
5.Bolech Filip [CZE053702]
7.Doležal Petr [CZE054600]
7.Bidlová Klára [CZE052360]
9.Veselý Oldřich [CZE061329]
9.Rejnek Jan [CZE071099]
9.Jindra Michal [CZE021837]
9.Friml Milan [CZE036039]
13.Hanovcová Karolína [CZE070078]
13.Heřmanský Jiří [CZE051766]
13.Goláň Radek [CZE038318]
13.Hamrník Lukáš [CZE026290]
17.Myslík Ondřej [CZE060195]
17.Maturová Šárka [CZE032521]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2022 Insion.cz