Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum14.05.2022
Názevdabl
RozhodčíGoldmannová Anna
Počet hráčů13
Typ turnajeDouble Open MSVČ smíšený
MístoVagon, Velký Třebešov
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Beneš Lukáš [CZE039595]
Demuth Petr [CZE030467]
Formanová Denisa [CZE056395]
Frimlová Pavla [CZE063215]
Goldmann Petr [CZE040773]
Goldmannová Anna [CZE039588]
Charvátová Lucie [CZE062208]
Kropáčková Natálie [CZE060448]
Kuneš Radomír [CZE000233]
Míl Jindřich [CZE001776]
Mráz Radek [CZE044716]
Tomcsányi Aleš [CZE047362]
Valterová Marie [CZE060815]
1dabl--:--
Žádné utkání
2dabl--:--
Žádné utkání
3dabl--:--
Žádné utkání
4--:--
Žádné utkání
5dabl--:--
Žádné utkání
6dabl--:--
Žádné utkání
7dabl--:--
Žádné utkání
  •  Demuth Petr0
  • Mráz Radek1
    Demuth Petr2
  •  
  • Kuneš Radomír1
    Mráz Radek2
  •  
  • Kuneš Radomír2
    Goldmann Petr1
  •  
  • Mráz Radek2
    Charvátová Lucie1
  •  
  • Frimlová Pavla1
    Kuneš Radomír2
  •  
  • Formanová Denisa0
    Mráz Radek2
  •  
  • Frimlová Pavla2
    Kropáčková Natálie0
  •  
  • Kuneš Radomír2
    Valterová Marie0
  •  
  • Formanová Denisa2
    Tomcsányi Aleš0
  •  
  • Mráz Radek2
    Míl Jindřich1
  •  
  • Volný_los0
    Frimlová Pavla1
  •  
  • Kuneš Radomír2
    Goldmannová Anna0
  •  
  • Volný_los0
    Formanová Denisa1
  •  
  • Mráz Radek1
    Volný_los0
  •  
  • Beneš Lukáš1
    Volný_los0
  •  
  • Frimlová Pavla0
    Míl Jindřich2
  •  
  • Kuneš Radomír0
    Tomcsányi Aleš2
  •  
  • Goldmann Petr2
    Goldmannová Anna1
  •  
  • Valterová Marie1
    Volný_los0
  •  
  • Formanová Denisa0
    Charvátová Lucie2
  •  
  • Demuth Petr2
    Mráz Radek0
  •  
  • Kropáčková Natálie1
    Volný_los0
  •  
  • Beneš Lukáš2
    Míl Jindřich1
  •  
  • Tomcsányi Aleš0
    Goldmann Petr2
  •  
  • Valterová Marie0
    Charvátová Lucie1
  •  
  • Demuth Petr2
    Kropáčková Natálie0
  •  
  • Beneš Lukáš2
    Goldmann Petr0
  •  
  • Charvátová Lucie0
    Demuth Petr2
  •  
  • Beneš Lukáš2
    Demuth Petr1
  •  
  • Beneš Lukáš0
    Demuth Petr2
  •  
  • Beneš Lukáš0
    Demuth Petr2
  •  
  •  Demuth Petr0
#Hráč nebo pár
1.Demuth Petr [CZE030467]
2.Beneš Lukáš [CZE039595]
3.Mráz Radek [CZE044716]
4.Kuneš Radomír [CZE000233]
5.Goldmann Petr [CZE040773]
5.Charvátová Lucie [CZE062208]
7.Frimlová Pavla [CZE063215]
7.Formanová Denisa [CZE056395]
9.Míl Jindřich [CZE001776]
9.Tomcsányi Aleš [CZE047362]
9.Valterová Marie [CZE060815]
9.Kropáčková Natálie [CZE060448]
13.Goldmannová Anna [CZE039588]
#Hráč nebo pár
1.Demuth Petr [CZE030467]
2.Beneš Lukáš [CZE039595]
3.Mráz Radek [CZE044716]
4.Kuneš Radomír [CZE000233]
5.Goldmann Petr [CZE040773]
5.Charvátová Lucie [CZE062208]
7.Frimlová Pavla [CZE063215]
7.Formanová Denisa [CZE056395]
9.Míl Jindřich [CZE001776]
9.Tomcsányi Aleš [CZE047362]
9.Valterová Marie [CZE060815]
9.Kropáčková Natálie [CZE060448]
13.Goldmannová Anna [CZE039588]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2022 Insion.cz