Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 10.08.2019 |
Název | JPC |
Rozhodčí | Véghová Miluše |
Počet hráčů | 10 |
Typ turnaje | A Pracovní Varan jednotlivci |
Místo | Na pekárně, Most |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Černý Jan [CZE058737] | |
Chmelíček Blahoslav [CZE026316] | |
Chmelíčková Gabriela [CZE040985] | |
Majer Oldřich [CZE046647] | |
Nodes Oldřich [CZE061742] | |
Petrlíková Andrea [CZE040143] | |
Sklenář Lukáš [CZE052615] | |
Srp Karel [CZE049125] | |
Tomášek Lukáš [CZE047376] | |
Vondráček Martin [CZE025328] |
- Chmelíček Blahoslav0
Nodes Oldřich 0 Chmelíček Blahoslav 1
Nodes Oldřich 1 Vondráček Martin 0
Petrlíková Andrea 0 Nodes Oldřich 1 Vondráček Martin 1 Srp Karel 0
Sklenář Lukáš 0 Petrlíková Andrea 1 Vondráček Martin 1 Černý Jan 0
Sklenář Lukáš 1 Tomášek Lukáš 0 Volný_los 0 Petrlíková Andrea 1 Volný_los 0 Vondráček Martin 1 Chmelíčková Gabriela 0 Černý Jan 1
Volný_los 0 Sklenář Lukáš 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Chmelíčková Gabriela 1 Volný_los 0
Nodes Oldřich 1 Volný_los 0 Černý Jan 1 Sklenář Lukáš 0 Vondráček Martin 1 Volný_los 0 Chmelíček Blahoslav 1 Volný_los 0 Srp Karel 1 Volný_los 0 Petrlíková Andrea 1 Volný_los 0 Chmelíčková Gabriela 0 Majer Oldřich 1 Tomášek Lukáš 1 Volný_los 0
Nodes Oldřich 1 Černý Jan 0 Vondráček Martin 0 Chmelíček Blahoslav 1 Srp Karel 1 Petrlíková Andrea 0 Majer Oldřich 1 Tomášek Lukáš 0
Nodes Oldřich 0 Chmelíček Blahoslav 1 Srp Karel 0 Majer Oldřich 1
Chmelíček Blahoslav 0 Majer Oldřich 1
Chmelíček Blahoslav 1 Majer Oldřich 0
- Chmelíček Blahoslav0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Chmelíček Blahoslav [CZE026316] |
2. | Majer Oldřich [CZE046647] |
3. | Nodes Oldřich [CZE061742] |
4. | Vondráček Martin [CZE025328] |
5. | Petrlíková Andrea [CZE040143] |
5. | Srp Karel [CZE049125] |
7. | Sklenář Lukáš [CZE052615] |
7. | Černý Jan [CZE058737] |
9. | Chmelíčková Gabriela [CZE040985] |
9. | Tomášek Lukáš [CZE047376] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Chmelíček Blahoslav [CZE026316] |
2. | Majer Oldřich [CZE046647] |
3. | Nodes Oldřich [CZE061742] |
4. | Vondráček Martin [CZE025328] |
5. | Petrlíková Andrea [CZE040143] |
5. | Srp Karel [CZE049125] |
7. | Sklenář Lukáš [CZE052615] |
7. | Černý Jan [CZE058737] |
9. | Chmelíčková Gabriela [CZE040985] |
9. | Tomášek Lukáš [CZE047376] |
Tento turnaj nemá přihlášky online