Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum15.05.2022
NázevMuži A+B severočeský cup
RozhodčíBaráková Markéta
Počet hráčů46
Typ turnajeSeveročeský Cup - muži kat. A+B
MístoPivovar , Děčín
PlánŠvýcarský systém
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Babuka Lukáš [CZE030381]
Bárta Stanislav [CZE037719]
Bechný Libor [CZE008304]
Brandejs Denis [CZE046807]
Cibulka Ondřej [CZE062658]
Čermák Petr [CZE016370]
Čížek Zdeněk [CZE003576]
Doležal Pavel [CZE002028]
Dostál Petr [CZE052889]
Dubec Jiří [CZE012079]
Gaži Martin [CZE049428]
Havlas Milan [CZE003611]
Hrubeš Tadeáš [CZE067327]
Chládek Martin [CZE020357]
Jonica Martin [CZE039936]
Koutský Václav [CZE012846]
Krotík Boleslav [CZE001129]
Kutzler Martin [CZE046280]
Ledl Tomáš [CZE033132]
Macháček Petr [CZE017551]
Mauerman Robert [CZE061478]
Merva Jan [CZE001115]
Míka Lukáš [CZE064834]
Mikolášek Rudolf [CZE067979]
Nosovský Stanislav [CZE038944]
Papežík Karel [CZE024621]
Pekárek Jiří [CZE021276]
Pekárek Tadeáš [CZE067449]
Peleška Jiří [CZE001351]
Polívka Robert [CZE007863]
Polka Martin [CZE058505]
Pomahač Lukáš [CZE043464]
Růžička Petr [CZE003728]
Řepík Roman [CZE008452]
Sládek Martin [CZE017374]
Slusarčík Miroslav [CZE000223]
Smola Martin [CZE044369]
Sochor Miloš [CZE037698]
Stuchlý Lukáš [CZE054954]
Stuchlý Milan [CZE056267]
Šindler Jan [CZE011435]
Šlégr Tomáš [CZE045740]
Šrajbr Josef [CZE007437]
Třísko Roman [CZE055254]
Vondráček Stanislav [CZE034898]
Zadina Jakub [CZE067078]
1--:--
Žádné utkání
2VOLNÝ--:--
Žádné utkání
3VOLNÝ--:--
Žádné utkání
4VOLNÝ--:--
Žádné utkání
5VOLNÝ--:--
Žádné utkání
6VOLNÝ--:--
Žádné utkání
7VOLNÝ--:--
Žádné utkání
8VOLNÝ--:--
Žádné utkání
9VOLNÝ--:--
Žádné utkání
10VOLNÝ--:--
Žádné utkání
11VOLNÝ--:--
Žádné utkání
12VOLNÝ--:--
Žádné utkání
13--:--
Žádné utkání
14--:--
Žádné utkání
15--:--
Žádné utkání
16--:--
Žádné utkání
17--:--
Žádné utkání
18--:--
Žádné utkání
19Muži A+B severočeský cup --:--
Žádné utkání
20--:--
Žádné utkání
21Muži A+B severočeský cup --:--
Žádné utkání
22--:--
Žádné utkání
23Muži A+B severočeský cup --:--
Žádné utkání
24Muži A+B severočeský cup --:--
Žádné utkání
25Muži A+B severočeský cup --:--
Žádné utkání
26--:--
Žádné utkání
27--:--
Žádné utkání
28--:--
Žádné utkání
29--:--
Žádné utkání
30Muži A+B severočeský cup --:--
Žádné utkání
31--:--
Žádné utkání
32Muži A+B severočeský cup --:--
Žádné utkání
33Muži A+B severočeský cup --:--
Žádné utkání
34--:--
Žádné utkání
35Muži A+B severočeský cup --:--
Žádné utkání
36--:--
Žádné utkání
37--:--
Žádné utkání
38--:--
Žádné utkání
39--:--
Žádné utkání
40--:--
Žádné utkání
41--:--
Žádné utkání
42--:--
Žádné utkání
43--:--
Žádné utkání
44--:--
Žádné utkání
45--:--
Žádné utkání
46--:--
Žádné utkání
47VOLNÝ--:--
Žádné utkání
48VOLNÝ--:--
Žádné utkání
49VOLNÝ--:--
Žádné utkání
50VOLNÝ--:--
Žádné utkání
  • 1

  • Řepík Roman2
    Mikolášek Rudolf1
  •  
  • Sochor Miloš0
    Bárta Stanislav3
  •  
  • Sládek Martin3
    Krotík Boleslav0
  •  
  • Vondráček Stanislav1
    Babuka Lukáš2
  •  
  • Kutzler Martin1
    Dostál Petr2
  •  
  • Dubec Jiří1
    Čížek Zdeněk2
  •  
  • Merva Jan2
    Nosovský Stanislav1
  •  
  • Pekárek Tadeáš0
    Zadina Jakub3
  •  
  • Slusarčík Miroslav3
    Koutský Václav0
  •  
  • Smola Martin0
    Růžička Petr3
  •  
  • Macháček Petr2
    Peleška Jiří1
  •  
  • Polka Martin2
    Pomahač Lukáš1
  •  
  • Jonica Martin2
    Šlégr Tomáš1
  •  
  • Ledl Tomáš2
    Šrajbr Josef1
  •  
  • Míka Lukáš1
    Cibulka Ondřej2
  •  
  • Čermák Petr2
    Havlas Milan1
  •  
  • Polívka Robert1
    Stuchlý Lukáš2
  •  
  • Papežík Karel3
    Hrubeš Tadeáš0
  •  
  • Šindler Jan1
    Chládek Martin2
  •  
  • Brandejs Denis2
    Pekárek Jiří1
  •  
  • Mauerman Robert0
    Třísko Roman3
  •  
  • Stuchlý Milan2
    Gaži Martin1
  •  
  • Doležal Pavel3
    Bechný Libor0
  •  
  • 2

  • Bechný Libor3
    Smola Martin0
  •  
  • Hrubeš Tadeáš1
    Koutský Václav2
  •  
  • Mauerman Robert0
    Pekárek Tadeáš3
  •  
  • Krotík Boleslav0
    Sochor Miloš3
  •  
  • Pekárek Jiří2
    Polívka Robert1
  •  
  • Havlas Milan1
    Gaži Martin2
  •  
  • Pomahač Lukáš2
    Míka Lukáš1
  •  
  • Kutzler Martin2
    Šindler Jan1
  •  
  • Mikolášek Rudolf0
    Peleška Jiří3
  •  
  • Vondráček Stanislav2
    Šrajbr Josef1
  •  
  • Nosovský Stanislav1
    Dubec Jiří2
  •  
  • Šlégr Tomáš0
    Řepík Roman3
  •  
  • Ledl Tomáš3
    Jonica Martin0
  •  
  • Polka Martin2
    Stuchlý Lukáš1
  •  
  • Macháček Petr2
    Chládek Martin1
  •  
  • Cibulka Ondřej3
    Merva Jan0
  •  
  • Čížek Zdeněk2
    Dostál Petr1
  •  
  • Babuka Lukáš3
    Stuchlý Milan0
  •  
  • Čermák Petr0
    Brandejs Denis3
  •  
  • Doležal Pavel0
    Slusarčík Miroslav3
  •  
  • Papežík Karel2
    Růžička Petr1
  •  
  • Třísko Roman3
    Sládek Martin0
  •  
  • Bárta Stanislav1
    Zadina Jakub2
  •  
  • 3

  • Krotík Boleslav2
    Smola Martin1
  •  
  • Mauerman Robert1
    Šlégr Tomáš2
  •  
  • Hrubeš Tadeáš3
    Mikolášek Rudolf0
  •  
  • Nosovský Stanislav3
    Havlas Milan0
  •  
  • Jonica Martin2
    Šindler Jan1
  •  
  • Polívka Robert1
    Koutský Václav2
  •  
  • Merva Jan1
    Čermák Petr2
  •  
  • Stuchlý Milan0
    Míka Lukáš3
  •  
  • Šrajbr Josef0
    Bechný Libor3
  •  
  • Sochor Miloš1
    Gaži Martin2
  •  
  • Pekárek Tadeáš3
    Kutzler Martin0
  •  
  • Sládek Martin0
    Pomahač Lukáš3
  •  
  • Dubec Jiří3
    Stuchlý Lukáš0
  •  
  • Chládek Martin2
    Vondráček Stanislav1
  •  
  • Pekárek Jiří0
    Dostál Petr3
  •  
  • Doležal Pavel1
    Růžička Petr2
  •  
  • Peleška Jiří1
    Polka Martin2
  •  
  • Čížek Zdeněk1
    Macháček Petr2
  •  
  • Bárta Stanislav0
    Řepík Roman3
  •  
  • Cibulka Ondřej1
    Ledl Tomáš2
  •  
  • Papežík Karel1
    Babuka Lukáš2
  •  
  • Brandejs Denis2
    Zadina Jakub1
  •  
  • Třísko Roman3
    Slusarčík Miroslav0
  •  
  • 4

  • Smola Martin0
    Mikolášek Rudolf3
  •  
  • Mauerman Robert2
    Krotík Boleslav1
  •  
  • Havlas Milan2
    Stuchlý Milan1
  •  
  • Šrajbr Josef1
    Polívka Robert2
  •  
  • Šindler Jan2
    Šlégr Tomáš1
  •  
  • Kutzler Martin2
    Stuchlý Lukáš1
  •  
  • Merva Jan3
    Pekárek Jiří0
  •  
  • Sládek Martin3
    Hrubeš Tadeáš0
  •  
  • Sochor Miloš0
    Čermák Petr3
  •  
  • Jonica Martin0
    Koutský Václav3
  •  
  • Vondráček Stanislav0
    Bárta Stanislav3
  •  
  • Doležal Pavel0
    Gaži Martin3
  •  
  • Nosovský Stanislav2
    Peleška Jiří1
  •  
  • Chládek Martin3
    Míka Lukáš0
  •  
  • Čížek Zdeněk3
    Bechný Libor0
  •  
  • Pekárek Tadeáš1
    Růžička Petr2
  •  
  • Dostál Petr0
    Pomahač Lukáš3
  •  
  • Dubec Jiří1
    Polka Martin2
  •  
  • Cibulka Ondřej1
    Macháček Petr2
  •  
  • Slusarčík Miroslav1
    Papežík Karel2
  •  
  • Zadina Jakub3
    Babuka Lukáš0
  •  
  • Ledl Tomáš0
    Brandejs Denis3
  •  
  • Řepík Roman1
    Třísko Roman2
  •  
  • 5

  • Smola Martin0
    Šrajbr Josef3
  •  
  • Krotík Boleslav0
    Stuchlý Milan3
  •  
  • Mauerman Robert2
    Pekárek Jiří1
  •  
  • Mikolášek Rudolf3
    Šlégr Tomáš0
  •  
  • Jonica Martin0
    Sochor Miloš3
  •  
  • Hrubeš Tadeáš3
    Vondráček Stanislav0
  •  
  • Havlas Milan0
    Stuchlý Lukáš3
  •  
  • Doležal Pavel0
    Šindler Jan3
  •  
  • Polívka Robert0
    Kutzler Martin3
  •  
  • Míka Lukáš0
    Bechný Libor3
  •  
  • Merva Jan1
    Dostál Petr2
  •  
  • Sládek Martin0
    Peleška Jiří3
  •  
  • Koutský Václav1
    Nosovský Stanislav2
  •  
  • Čermák Petr2
    Ledl Tomáš1
  •  
  • Babuka Lukáš3
    Pekárek Tadeáš0
  •  
  • Bárta Stanislav1
    Cibulka Ondřej2
  •  
  • Dubec Jiří0
    Slusarčík Miroslav3
  •  
  • Gaži Martin0
    Růžička Petr3
  •  
  • Chládek Martin0
    Papežík Karel3
  •  
  • Polka Martin2
    Čížek Zdeněk1
  •  
  • Macháček Petr2
    Pomahač Lukáš1
  •  
  • Řepík Roman2
    Zadina Jakub1
  •  
  • Brandejs Denis0
    Třísko Roman3
  •  
  • 6

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
#Hráč/iBodyBSBH
1.Třísko Roman [CZE055254],1442115
2.Papežík Karel [CZE024621],114697
3.Řepík Roman [CZE008452],114384
4.Růžička Petr [CZE003728],113160
5.Zadina Jakub [CZE067078],104688
6.Macháček Petr [CZE017551],104590
7.Brandejs Denis [CZE046807],104579
8.Slusarčík Miroslav [CZE000223],104468
9.Polka Martin [CZE058505],104284
10.Pomahač Lukáš [CZE043464],103972
11.Babuka Lukáš [CZE030381],103869
12.Čížek Zdeněk [CZE003576],94477
13.Peleška Jiří [CZE001351],94268
14.Cibulka Ondřej [CZE062658],93865
15.Čermák Petr [CZE016370],93659
16.Nosovský Stanislav [CZE038944],93560
17.Bechný Libor [CZE008304],92536
18.Bárta Stanislav [CZE037719],84152
19.Dostál Petr [CZE052889],83851
20.Ledl Tomáš [CZE033132],83851
21.Chládek Martin [CZE020357],83849
22.Kutzler Martin [CZE046280],83553
23.Koutský Václav [CZE012846],83545
24.Gaži Martin [CZE049428],83240
25.Šindler Jan [CZE011435],82840
26.Dubec Jiří [CZE012079],74558
27.Pekárek Tadeáš [CZE067449],74450
28.Merva Jan [CZE001115],73947
29.Hrubeš Tadeáš [CZE067327],73641
30.Stuchlý Lukáš [CZE054954],73440
31.Sochor Miloš [CZE037698],73229
32.Mikolášek Rudolf [CZE067979],73226
33.Sládek Martin [CZE017374],64330
34.Stuchlý Milan [CZE056267],63029
35.Šrajbr Josef [CZE007437],62720
36.Míka Lukáš [CZE064834],54237
37.Polívka Robert [CZE007863],53331
38.Mauerman Robert [CZE061478],53218
39.Doležal Pavel [CZE002028],44638
40.Vondráček Stanislav [CZE034898],43930
41.Havlas Milan [CZE003611],43929
42.Pekárek Jiří [CZE021276],43525
43.Jonica Martin [CZE039936],43524
44.Šlégr Tomáš [CZE045740],43522
45.Krotík Boleslav [CZE001129],3257
46.Smola Martin [CZE044369],1363
#Hráč/iBodyBSBH
1.Třísko Roman [CZE055254],1442115
2.Papežík Karel [CZE024621],114697
3.Řepík Roman [CZE008452],114384
4.Růžička Petr [CZE003728],113160
5.Zadina Jakub [CZE067078],104688
6.Macháček Petr [CZE017551],104590
7.Brandejs Denis [CZE046807],104579
8.Slusarčík Miroslav [CZE000223],104468
9.Polka Martin [CZE058505],104284
10.Pomahač Lukáš [CZE043464],103972
11.Babuka Lukáš [CZE030381],103869
12.Čížek Zdeněk [CZE003576],94477
13.Peleška Jiří [CZE001351],94268
14.Cibulka Ondřej [CZE062658],93865
15.Čermák Petr [CZE016370],93659
16.Nosovský Stanislav [CZE038944],93560
17.Bechný Libor [CZE008304],92536
18.Bárta Stanislav [CZE037719],84152
19.Dostál Petr [CZE052889],83851
20.Ledl Tomáš [CZE033132],83851
21.Chládek Martin [CZE020357],83849
22.Kutzler Martin [CZE046280],83553
23.Koutský Václav [CZE012846],83545
24.Gaži Martin [CZE049428],83240
25.Šindler Jan [CZE011435],82840
26.Dubec Jiří [CZE012079],74558
27.Pekárek Tadeáš [CZE067449],74450
28.Merva Jan [CZE001115],73947
29.Hrubeš Tadeáš [CZE067327],73641
30.Stuchlý Lukáš [CZE054954],73440
31.Sochor Miloš [CZE037698],73229
32.Mikolášek Rudolf [CZE067979],73226
33.Sládek Martin [CZE017374],64330
34.Stuchlý Milan [CZE056267],63029
35.Šrajbr Josef [CZE007437],62720
36.Míka Lukáš [CZE064834],54237
37.Polívka Robert [CZE007863],53331
38.Mauerman Robert [CZE061478],53218
39.Doležal Pavel [CZE002028],44638
40.Vondráček Stanislav [CZE034898],43930
41.Havlas Milan [CZE003611],43929
42.Pekárek Jiří [CZE021276],43525
43.Jonica Martin [CZE039936],43524
44.Šlégr Tomáš [CZE045740],43522
45.Krotík Boleslav [CZE001129],3257
46.Smola Martin [CZE044369],1363
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2022 Insion.cz