Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 08.08.2019 |
Název | 501DO |
Rozhodčí | Svěchota Richard |
Počet hráčů | 26 |
Typ turnaje | A Pracovní Varan jednotlivci |
Místo | Magic, Praha |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Adámek Jozef [CZE039064] | |
Čámský Jan [CZE001585] | |
Česenková Veronika [CZE064761] | |
Döme Matěj [CZE000455] | |
Fialka Petr [CZE043099] | |
Forman Petr [CZE060750] | |
Grossová Hana [CZE052202] | |
Hájek Milan [CZE057634] | |
Helebrant Robert [CZE059715] | |
Kameník Tomáš [CZE062967] | |
Kobylák Miloš [CZE004177] | |
Kopec Vladimír [CZE041947] | |
Labant Milan [CZE040539] | |
Labantová Radka [CZE040489] | |
Novák Ivan [CZE025179] | |
Pospíšil Tomáš [CZE062950] | |
Schulte Vít [CZE052090] | |
Slabý Jaroslav [CZE060607] | |
Svěchota Richard [CZE051160] | |
Šimáček Petr [CZE042382] | |
Šimčíková Aneta [CZE063883] | |
Šimunková Petra Johana [CZE058621] | |
Švejda David [CZE040309] | |
Vankát Karel [CZE062361] | |
Voborník Michal [CZE063927] | |
Vobořil Rudolf [CZE062306] |
- Adámek Jozef0
Adámek Jozef 1 Svěchota Richard 0
Vobořil Rudolf 0 Adámek Jozef 1
Voborník Michal 0 Vobořil Rudolf 1 Adámek Jozef 1 Hájek Milan 0
Voborník Michal 1 Čámský Jan 0 Kopec Vladimír 0 Adámek Jozef 1
Švejda David 0 Voborník Michal 1 Vankát Karel 0 Čámský Jan 1 Kopec Vladimír 1 Labant Milan 0 Adámek Jozef 1 Döme Matěj 0
Švejda David 1 Kobylák Miloš 0 Vankát Karel 1 Kameník Tomáš 0 Kopec Vladimír 1 Fialka Petr 0 Pospíšil Tomáš 0 Adámek Jozef 1
Šimunková Petra Johana 0 Švejda David 1 Helebrant Robert 0 Kobylák Miloš 1 Vankát Karel 1 Labantová Radka 0 Kameník Tomáš 1 Slabý Jaroslav 0 Kopec Vladimír 1 Šimáček Petr 0 Fialka Petr 1 Grossová Hana 0 Forman Petr 0 Pospíšil Tomáš 1 Schulte Vít 0 Adámek Jozef 1
Volný_los 0 Šimunková Petra Johana 1 Česenková Veronika 0 Helebrant Robert 1 Volný_los 0 Vankát Karel 1 Kameník Tomáš 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Kopec Vladimír 1 Fialka Petr 1 Volný_los 0 Šimčíková Aneta 0 Forman Petr 1 Schulte Vít 1 Volný_los 0
Novák Ivan 1 Volný_los 0 Adámek Jozef 1 Šimunková Petra Johana 0 Česenková Veronika 0 Pospíšil Tomáš 1 Helebrant Robert 0 Čámský Jan 1 Grossová Hana 1 Volný_los 0 Hájek Milan 1 Vankát Karel 0 Voborník Michal 1 Kameník Tomáš 0 Šimáček Petr 1 Volný_los 0 Slabý Jaroslav 1 Volný_los 0 Döme Matěj 1 Kopec Vladimír 0 Labantová Radka 1 Fialka Petr 0 Svěchota Richard 1 Volný_los 0 Šimčíková Aneta 0 Kobylák Miloš 1 Forman Petr 0 Labant Milan 1 Schulte Vít 0 Švejda David 1 Vobořil Rudolf 1 Volný_los 0
Novák Ivan 1 Adámek Jozef 0 Pospíšil Tomáš 0 Čámský Jan 1 Grossová Hana 0 Hájek Milan 1 Voborník Michal 1 Šimáček Petr 0 Slabý Jaroslav 0 Döme Matěj 1 Labantová Radka 0 Svěchota Richard 1 Kobylák Miloš 0 Labant Milan 1 Švejda David 0 Vobořil Rudolf 1
Novák Ivan 1 Čámský Jan 0 Hájek Milan 1 Voborník Michal 0 Döme Matěj 0 Svěchota Richard 1 Labant Milan 0 Vobořil Rudolf 1
Novák Ivan 1 Hájek Milan 0 Svěchota Richard 1 Vobořil Rudolf 0
Novák Ivan 1 Svěchota Richard 0
Novák Ivan 1 Adámek Jozef 0
- Novák Ivan0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Novák Ivan [CZE025179] |
2. | Adámek Jozef [CZE039064] |
3. | Svěchota Richard [CZE051160] |
4. | Vobořil Rudolf [CZE062306] |
5. | Voborník Michal [CZE063927] |
5. | Hájek Milan [CZE057634] |
7. | Čámský Jan [CZE001585] |
7. | Kopec Vladimír [CZE041947] |
9. | Döme Matěj [CZE000455] |
9. | Labant Milan [CZE040539] |
9. | Vankát Karel [CZE062361] |
9. | Švejda David [CZE040309] |
13. | Pospíšil Tomáš [CZE062950] |
13. | Fialka Petr [CZE043099] |
13. | Kameník Tomáš [CZE062967] |
13. | Kobylák Miloš [CZE004177] |
17. | Schulte Vít [CZE052090] |
17. | Forman Petr [CZE060750] |
17. | Grossová Hana [CZE052202] |
17. | Šimáček Petr [CZE042382] |
17. | Slabý Jaroslav [CZE060607] |
17. | Labantová Radka [CZE040489] |
17. | Helebrant Robert [CZE059715] |
17. | Šimunková Petra Johana [CZE058621] |
25. | Šimčíková Aneta [CZE063883] |
25. | Česenková Veronika [CZE064761] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Novák Ivan [CZE025179] |
2. | Adámek Jozef [CZE039064] |
3. | Svěchota Richard [CZE051160] |
4. | Vobořil Rudolf [CZE062306] |
5. | Voborník Michal [CZE063927] |
5. | Hájek Milan [CZE057634] |
7. | Čámský Jan [CZE001585] |
7. | Kopec Vladimír [CZE041947] |
9. | Döme Matěj [CZE000455] |
9. | Labant Milan [CZE040539] |
9. | Vankát Karel [CZE062361] |
9. | Švejda David [CZE040309] |
13. | Pospíšil Tomáš [CZE062950] |
13. | Fialka Petr [CZE043099] |
13. | Kameník Tomáš [CZE062967] |
13. | Kobylák Miloš [CZE004177] |
17. | Schulte Vít [CZE052090] |
17. | Forman Petr [CZE060750] |
17. | Grossová Hana [CZE052202] |
17. | Šimáček Petr [CZE042382] |
17. | Slabý Jaroslav [CZE060607] |
17. | Labantová Radka [CZE040489] |
17. | Helebrant Robert [CZE059715] |
17. | Šimunková Petra Johana [CZE058621] |
25. | Šimčíková Aneta [CZE063883] |
25. | Česenková Veronika [CZE064761] |
Tento turnaj nemá přihlášky online