Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum20.03.2022
Názevstarší
RozhodčíMatušíková Jana
Počet hráčů13
Typ turnajeRegionální Master mládež
MístoKobra, Praha 9
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Fatka Tobiáš [CZE065623]
Hanuš Jan [CZE057363]
Kroužek Tomáš [CZE063514]
Lex Dominik [CZE066153]
Maříková Anežka [CZE057365]
Maříková Magda [CZE057366]
Messnerová Jana [CZE063837]
Okrouhlík František [CZE057175]
Okrouhlíková Sára [CZE057179]
Sedláček Lukáš [CZE066319]
Srazil Jaroslav [CZE060466]
Sroka Maxim [CZE062112]
Vlček Daniel [CZE060678]
1VOLNÝ--:--
Žádné utkání
2--:--
Žádné utkání
3VOLNÝ--:--
Žádné utkání
4VOLNÝ--:--
Žádné utkání
5VOLNÝ--:--
Žádné utkání
  •  Kroužek Tomáš0
  • Fatka Tobiáš0
    Kroužek Tomáš1
  •  
  • Fatka Tobiáš1
    Sedláček Lukáš0
  •  
  • Messnerová Jana0
    Fatka Tobiáš1
  •  
  • Sedláček Lukáš1
    Vlček Daniel0
  •  
  • Maříková Anežka0
    Messnerová Jana1
  •  
  • Sedláček Lukáš1
    Hanuš Jan0
  •  
  • Maříková Anežka1
    Srazil Jaroslav0
  •  
  • Messnerová Jana1
    Lex Dominik0
  •  
  • Maříková Magda0
    Sedláček Lukáš1
  •  
  • Okrouhlíková Sára0
    Hanuš Jan1
  •  
  • Volný_los0
    Maříková Anežka1
  •  
  • Okrouhlík František0
    Messnerová Jana1
  •  
  • Volný_los0
    Maříková Magda1
  •  
  • Okrouhlíková Sára1
    Volný_los0
  •  
  • Hanuš Jan1
    Volný_los0
  •  
  • Kroužek Tomáš1
    Maříková Anežka0
  •  
  • Fatka Tobiáš1
    Okrouhlík František0
  •  
  • Sedláček Lukáš1
    Messnerová Jana0
  •  
  • Lex Dominik1
    Volný_los0
  •  
  • Maříková Magda0
    Sroka Maxim1
  •  
  • Okrouhlíková Sára0
    Vlček Daniel1
  •  
  • Srazil Jaroslav1
    Volný_los0
  •  
  • Hanuš Jan0
    Kroužek Tomáš1
  •  
  • Fatka Tobiáš1
    Sedláček Lukáš0
  •  
  • Lex Dominik0
    Sroka Maxim1
  •  
  • Vlček Daniel1
    Srazil Jaroslav0
  •  
  • Kroužek Tomáš1
    Fatka Tobiáš0
  •  
  • Sroka Maxim1
    Vlček Daniel0
  •  
  • Kroužek Tomáš0
    Sroka Maxim1
  •  
  • Sroka Maxim1
    Kroužek Tomáš0
  •  
  •  Sroka Maxim0
#Hráč nebo pár
1.Sroka Maxim [CZE062112]
2.Kroužek Tomáš [CZE063514]
3.Fatka Tobiáš [CZE065623]
4.Sedláček Lukáš [CZE066319]
5.Messnerová Jana [CZE063837]
5.Vlček Daniel [CZE060678]
7.Maříková Anežka [CZE057365]
7.Hanuš Jan [CZE057363]
9.Okrouhlíková Sára [CZE057179]
9.Maříková Magda [CZE057366]
9.Lex Dominik [CZE066153]
9.Srazil Jaroslav [CZE060466]
13.Okrouhlík František [CZE057175]
#Hráč nebo pár
1.Sroka Maxim [CZE062112]
2.Kroužek Tomáš [CZE063514]
3.Fatka Tobiáš [CZE065623]
4.Sedláček Lukáš [CZE066319]
5.Messnerová Jana [CZE063837]
5.Vlček Daniel [CZE060678]
7.Maříková Anežka [CZE057365]
7.Hanuš Jan [CZE057363]
9.Okrouhlíková Sára [CZE057179]
9.Maříková Magda [CZE057366]
9.Lex Dominik [CZE066153]
9.Srazil Jaroslav [CZE060466]
13.Okrouhlík František [CZE057175]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2022 Insion.cz