Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum22.01.2022
Názevdvojice ženy
RozhodčíŠulc Petr
Počet hráčů13
Typ turnajeRegionální Master dvojice ženy bez ČP
MístoKlub Ajeto, Praha
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Adámková Vanda [CZE054583], Šnejdarová Jitka [CZE060106]
Borovcová Michaela [CZE007771], Dlesková Helena [CZE014975]
Havlová Marie [CZE060434], Rajmanová Marcela [CZE032807]
Junová Petra [CZE001379], Roubíková Anna [CZE062850]
Moravcová Eliška [CZE022455], Špringerová Zuzana [CZE039648]
Nejedlá Hana [CZE037495], Jirkalová Milena [CZE000958]
Nová Tereza [CZE000770], Letková Miroslava [CZE000381]
Perglová Blanka [CZE051118], Hubáčková Michala [CZE066019]
Skálová Markéta [CZE063239], Kastnerová Eva [CZE031728]
Soukupová Jana [CZE063784], Kyjevská Veronika [CZE060914]
Šmejkalová Zdeňka [CZE050024], Zahradníková Michaela [CZE006828]
Vlachopulosová Daniela [CZE032509], Teichnerová Kateřina [CZE045221]
Vokřálová Petra [CZE048805], Michálková Michaela [CZE052185]
1VOLNÝ--:--
Žádné utkání
2VOLNÝ--:--
Žádné utkání
3VOLNÝ--:--
Žádné utkání
4VOLNÝ--:--
Žádné utkání
5--:--
Žádné utkání
6VOLNÝ--:--
Žádné utkání
7VOLNÝ--:--
Žádné utkání
8VOLNÝ--:--
Žádné utkání
9VOLNÝ--:--
Žádné utkání
10VOLNÝ--:--
Žádné utkání
11VOLNÝ--:--
Žádné utkání
12VOLNÝ--:--
Žádné utkání
13VOLNÝ--:--
Žádné utkání
  •  Havlová, Rajmanová0
  • Havlová, Rajmanová1
    Junová, Roubíková0
  •  
  • Nová, Letková0
    Havlová, Rajmanová1
  •  
  • Nová, Letková1
    Vokřálová, Michálková0
  •  
  • Havlová, Rajmanová1
    Nejedlá, Jirkalová0
  •  
  • Nová, Letková1
    Borovcová, Dlesková0
  •  
  • Šmejkalová, Zahradníková0
    Havlová, Rajmanová1
  •  
  • Perglová, Hubáčková0
    Nová, Letková1
  •  
  • Borovcová, Dlesková1
    Moravcová, Špringerová0
  •  
  • Soukupová, Kyjevská0
    Šmejkalová, Zahradníková1
  •  
  • Skálová, Kastnerová0
    Havlová, Rajmanová1
  •  
  • Volný_los0
    Perglová, Hubáčková1
  •  
  • Borovcová, Dlesková1
    Vlachopulosová, Teichnerová0
  •  
  • Volný_los0
    Soukupová, Kyjevská1
  •  
  • Skálová, Kastnerová1
    Volný_los0
  •  
  • Vokřálová, Michálková1
    Volný_los0
  •  
  • Perglová, Hubáčková0
    Havlová, Rajmanová1
  •  
  • Šmejkalová, Zahradníková1
    Borovcová, Dlesková0
  •  
  • Vlachopulosová, Teichnerová0
    Junová, Roubíková1
  •  
  • Moravcová, Špringerová1
    Volný_los0
  •  
  • Soukupová, Kyjevská0
    Nejedlá, Jirkalová1
  •  
  • Adámková, Šnejdarová1
    Skálová, Kastnerová0
  •  
  • Nová, Letková1
    Volný_los0
  •  
  • Vokřálová, Michálková1
    Havlová, Rajmanová0
  •  
  • Šmejkalová, Zahradníková0
    Junová, Roubíková1
  •  
  • Moravcová, Špringerová0
    Nejedlá, Jirkalová1
  •  
  • Adámková, Šnejdarová1
    Nová, Letková0
  •  
  • Vokřálová, Michálková0
    Junová, Roubíková1
  •  
  • Nejedlá, Jirkalová0
    Adámková, Šnejdarová1
  •  
  • Junová, Roubíková0
    Adámková, Šnejdarová1
  •  
  • Adámková, Šnejdarová1
    Havlová, Rajmanová0
  •  
  •  Adámková, Šnejdarová0
#Hráč nebo pár
1.Adámková Vanda [CZE054583], Šnejdarová Jitka [CZE060106]
2.Havlová Marie [CZE060434], Rajmanová Marcela [CZE032807]
3.Junová Petra [CZE001379], Roubíková Anna [CZE062850]
4.Nová Tereza [CZE000770], Letková Miroslava [CZE000381]
5.Vokřálová Petra [CZE048805], Michálková Michaela [CZE052185]
5.Nejedlá Hana [CZE037495], Jirkalová Milena [CZE000958]
7.Borovcová Michaela [CZE007771], Dlesková Helena [CZE014975]
7.Šmejkalová Zdeňka [CZE050024], Zahradníková Michaela [CZE006828]
9.Skálová Markéta [CZE063239], Kastnerová Eva [CZE031728]
9.Soukupová Jana [CZE063784], Kyjevská Veronika [CZE060914]
9.Moravcová Eliška [CZE022455], Špringerová Zuzana [CZE039648]
9.Perglová Blanka [CZE051118], Hubáčková Michala [CZE066019]
13.Vlachopulosová Daniela [CZE032509], Teichnerová Kateřina [CZE045221]
#Hráč nebo pár
1.Adámková Vanda [CZE054583], Šnejdarová Jitka [CZE060106]
2.Havlová Marie [CZE060434], Rajmanová Marcela [CZE032807]
3.Junová Petra [CZE001379], Roubíková Anna [CZE062850]
4.Nová Tereza [CZE000770], Letková Miroslava [CZE000381]
5.Vokřálová Petra [CZE048805], Michálková Michaela [CZE052185]
5.Nejedlá Hana [CZE037495], Jirkalová Milena [CZE000958]
7.Borovcová Michaela [CZE007771], Dlesková Helena [CZE014975]
7.Šmejkalová Zdeňka [CZE050024], Zahradníková Michaela [CZE006828]
9.Skálová Markéta [CZE063239], Kastnerová Eva [CZE031728]
9.Soukupová Jana [CZE063784], Kyjevská Veronika [CZE060914]
9.Moravcová Eliška [CZE022455], Špringerová Zuzana [CZE039648]
9.Perglová Blanka [CZE051118], Hubáčková Michala [CZE066019]
13.Vlachopulosová Daniela [CZE032509], Teichnerová Kateřina [CZE045221]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2022 Insion.cz