Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 24.07.2019 |
Název | Sedmička |
Rozhodčí | Mervart Martin |
Počet hráčů | 31 |
Typ turnaje | Orel Dart Open trojnásobný |
Místo | Sedmička, Trutnov |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Benecký Roman [CZE036936] | |
Bílek Pavel [CZE026189] | |
Demuth Petr [CZE030467] | |
Duben Karel [CZE026300] | |
Dufka Stanislav [CZE056383] | |
Hamplová Petra [CZE038066] | |
Hašek Milan [CZE041675] | |
Hegedüš Karel [CZE001602] | |
Hendrych Daniel [CZE042296] | |
Hraničková Alice [CZE048082] | |
Hrouda Vratislav [CZE027098] | |
Chrenko Ludvík [CZE002513] | |
Kárász Josef [CZE034819] | |
Klempíř Petr [CZE021128] | |
Klempířová Erika [CZE021129] | |
Kocian Rudolf [CZE058088] | |
Kocianová Pavlína [CZE059336] | |
Kubec Václav [CZE042466] | |
Matys Roman [CZE060230] | |
Mervart Martin [CZE054377] | |
Mrštný František [CZE028041] | |
Pavlechová Irena [CZE024796] | |
Pecina Jiří [CZE054216] | |
Svoboda Libor [CZE026803] | |
Svobodová Andrea [CZE026800] | |
Šilar David [CZE001122] | |
Škrabák Michael [CZE014019] | |
Štefl Dominik [CZE030844] | |
Varga Josef [CZE059257] | |
Vladyka Petr [CZE037284] | |
XXXMíl Jindřich [CZE001776] |
- 0
- 0
# | Hráč nebo pár |
---|
# | Hráč/i |
---|---|
1. | Svoboda Libor [CZE026803] |
2. | Škrabák Michael [CZE014019] |
3. | Šilar David [CZE001122] |
4. | Pecina Jiří [CZE054216] |
5. | Hendrych Daniel [CZE042296] |
6. | Chrenko Ludvík [CZE002513] |
7. | Kárász Josef [CZE034819] |
8. | Kocian Rudolf [CZE058088] |
9. | Štefl Dominik [CZE030844] |
10. | Kubec Václav [CZE042466] |
11. | Benecký Roman [CZE036936] |
12. | Mrštný František [CZE028041] |
13. | Dufka Stanislav [CZE056383] |
14. | Klempíř Petr [CZE021128] |
15. | Hegedüš Karel [CZE001602] |
16. | Hašek Milan [CZE041675] |
17. | Duben Karel [CZE026300] |
18. | Mervart Martin [CZE054377] |
19. | Vladyka Petr [CZE037284] |
20. | XXXMíl Jindřich [CZE001776] |
21. | Kocianová Pavlína [CZE059336] |
22. | Demuth Petr [CZE030467] |
23. | Hamplová Petra [CZE038066] |
24. | Hraničková Alice [CZE048082] |
25. | Matys Roman [CZE060230] |
26. | Varga Josef [CZE059257] |
27. | Svobodová Andrea [CZE026800] |
28. | Klempířová Erika [CZE021129] |
29. | Hrouda Vratislav [CZE027098] |
30. | Pavlechová Irena [CZE024796] |
31. | Bílek Pavel [CZE026189] |
Tento turnaj nemá přihlášky online