Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum14.01.2022
Název501DO
RozhodčíMatušíková Jana
Počet hráčů26
Typ turnajeStředočeský pohár základní
MístoKobra , Praha 9- Běchovice
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Brožová Kateřina [CZE057129]
Březina Karel [CZE024429]
Čech Jan [CZE062931]
Döme Robert [CZE004545]
Hladký Michal [CZE052265]
Kaleta Luboš [CZE064172]
Kubánek Jan [CZE070452]
Kvapil Libor [CZE053416]
Macho Ladislav [CZE000496]
Makula Robert [CZE062182]
Matušíková Jana [CZE047989]
Mertlík Lukáš [CZE044623]
Novák Jakub [CZE068726]
Planeta Ferdinand [CZE002375]
Procházka Filip [CZE050596]
Provázek Lukáš [CZE070724]
Pulse Alexandr [CZE070721]
Pultr Tomáš [CZE070722]
Setikovský Roman [CZE004621]
Soustružník Martin [CZE049978]
Štěpánek Petr [CZE002651]
Šulc František [CZE055743]
Šustr Drahoslav [CZE045601]
Tischer Jindřich [CZE047833]
Tobisch Ondřej [CZE003850]
Vojtěchová Markéta [CZE047931]
1501DO--:--
Žádné utkání
2VOLNÝ--:--
Žádné utkání
3VOLNÝ--:--
Žádné utkání
4VOLNÝ--:--
Žádné utkání
5VOLNÝ--:--
Žádné utkání
  •  Soustružník Martin0
  • Soustružník Martin1
    Macho Ladislav0
  •  
  • Setikovský Roman0
    Soustružník Martin1
  •  
  • Setikovský Roman1
    Procházka Filip0
  •  
  • Šulc František0
    Soustružník Martin1
  •  
  • Čech Jan0
    Setikovský Roman1
  •  
  • Šulc František1
    Tobisch Ondřej0
  •  
  • Čech Jan1
    Hladký Michal0
  •  
  • Štěpánek Petr0
    Setikovský Roman1
  •  
  • Šulc František1
    Kvapil Libor0
  •  
  • Döme Robert0
    Tobisch Ondřej1
  •  
  • Matušíková Jana0
    Čech Jan1
  •  
  • Štěpánek Petr1
    Kaleta Luboš0
  •  
  • Šulc František1
    Brožová Kateřina0
  •  
  • Tischer Jindřich0
    Döme Robert1
  •  
  • Matušíková Jana1
    Kubánek Jan0
  •  
  • Březina Karel0
    Čech Jan1
  •  
  • Pultr Tomáš0
    Štěpánek Petr1
  •  
  • Kaleta Luboš1
    Mertlík Lukáš0
  •  
  • Planeta Ferdinand0
    Šulc František1
  •  
  • Pulse Alexandr0
    Brožová Kateřina1
  •  
  • Tischer Jindřich1
    Makula Robert0
  •  
  • Döme Robert1
    Šustr Drahoslav0
  •  
  • Volný_los0
    Matušíková Jana1
  •  
  • Březina Karel1
    Provázek Lukáš0
  •  
  • Volný_los0
    Pultr Tomáš1
  •  
  • Kaleta Luboš1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Planeta Ferdinand1
  •  
  • Pulse Alexandr1
    Volný_los0
  •  
  • Tischer Jindřich1
    Vojtěchová Markéta0
  •  
  • Döme Robert1
    Volný_los0
  •  
  • Šustr Drahoslav1
    Volný_los0
  •  
  • Matušíková Jana0
    Setikovský Roman1
  •  
  • Soustružník Martin1
    Březina Karel0
  •  
  • Makula Robert1
    Provázek Lukáš0
  •  
  • Brožová Kateřina1
    Volný_los0
  •  
  • Pultr Tomáš0
    Hladký Michal1
  •  
  • Novák Jakub1
    Kaleta Luboš0
  •  
  • Šulc František1
    Volný_los0
  •  
  • Mertlík Lukáš1
    Volný_los0
  •  
  • Planeta Ferdinand0
    Procházka Filip1
  •  
  • Tobisch Ondřej1
    Pulse Alexandr0
  •  
  • Štěpánek Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Čech Jan1
    Tischer Jindřich0
  •  
  • Kvapil Libor1
    Vojtěchová Markéta0
  •  
  • Macho Ladislav1
    Döme Robert0
  •  
  • Kubánek Jan1
    Volný_los0
  •  
  • Šustr Drahoslav0
    Setikovský Roman1
  •  
  • Soustružník Martin1
    Makula Robert0
  •  
  • Brožová Kateřina0
    Hladký Michal1
  •  
  • Novák Jakub1
    Šulc František0
  •  
  • Mertlík Lukáš0
    Procházka Filip1
  •  
  • Tobisch Ondřej1
    Štěpánek Petr0
  •  
  • Čech Jan0
    Kvapil Libor1
  •  
  • Macho Ladislav1
    Kubánek Jan0
  •  
  • Setikovský Roman0
    Soustružník Martin1
  •  
  • Hladký Michal0
    Novák Jakub1
  •  
  • Procházka Filip1
    Tobisch Ondřej0
  •  
  • Kvapil Libor0
    Macho Ladislav1
  •  
  • Soustružník Martin0
    Novák Jakub1
  •  
  • Procházka Filip0
    Macho Ladislav1
  •  
  • Novák Jakub1
    Macho Ladislav0
  •  
  • Novák Jakub1
    Soustružník Martin0
  •  
  •  Novák Jakub0
#Hráč nebo pár
1.Novák Jakub [CZE068726]
2.Soustružník Martin [CZE049978]
3.Macho Ladislav [CZE000496]
4.Setikovský Roman [CZE004621]
5.Procházka Filip [CZE050596]
5.Šulc František [CZE055743]
7.Čech Jan [CZE062931]
7.Tobisch Ondřej [CZE003850]
9.Döme Robert [CZE004545]
9.Kvapil Libor [CZE053416]
9.Štěpánek Petr [CZE002651]
9.Hladký Michal [CZE052265]
13.Tischer Jindřich [CZE047833]
13.Brožová Kateřina [CZE057129]
13.Kaleta Luboš [CZE064172]
13.Matušíková Jana [CZE047989]
17.Šustr Drahoslav [CZE045601]
17.Makula Robert [CZE062182]
17.Pulse Alexandr [CZE070721]
17.Planeta Ferdinand [CZE002375]
17.Mertlík Lukáš [CZE044623]
17.Pultr Tomáš [CZE070722]
17.Březina Karel [CZE024429]
17.Kubánek Jan [CZE070452]
25.Vojtěchová Markéta [CZE047931]
25.Provázek Lukáš [CZE070724]
#Hráč nebo pár
1.Novák Jakub [CZE068726]
2.Soustružník Martin [CZE049978]
3.Macho Ladislav [CZE000496]
4.Setikovský Roman [CZE004621]
5.Procházka Filip [CZE050596]
5.Šulc František [CZE055743]
7.Čech Jan [CZE062931]
7.Tobisch Ondřej [CZE003850]
9.Döme Robert [CZE004545]
9.Kvapil Libor [CZE053416]
9.Štěpánek Petr [CZE002651]
9.Hladký Michal [CZE052265]
13.Tischer Jindřich [CZE047833]
13.Brožová Kateřina [CZE057129]
13.Kaleta Luboš [CZE064172]
13.Matušíková Jana [CZE047989]
17.Šustr Drahoslav [CZE045601]
17.Makula Robert [CZE062182]
17.Pulse Alexandr [CZE070721]
17.Planeta Ferdinand [CZE002375]
17.Mertlík Lukáš [CZE044623]
17.Pultr Tomáš [CZE070722]
17.Březina Karel [CZE024429]
17.Kubánek Jan [CZE070452]
25.Vojtěchová Markéta [CZE047931]
25.Provázek Lukáš [CZE070724]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2022 Insion.cz