Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 14.01.2022 |
Název | jc 2020/2022 |
Rozhodčí | Jandoš Jiří |
Počet hráčů | 10 |
Typ turnaje | JC Osek pod Věží |
Místo | Pod Věží, Osek |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Bittnerová Andrea [CZE036967] | |
Hron Tomáš [CZE051730] | |
Chludil Petr [CZE061394] | |
Knedlík Radomír [CZE061896] | |
Kollerová Petra [CZE038689] | |
Menoušek Zdeněk [CZE062442] | |
Podhola Karel [CZE036526] | |
Schuller Pavel [CZE001539] | |
Šimonová Anna [CZE062072] | |
Švehla Vlastislav [CZE059206] |
1jc 2020/2022--:--
Žádné utkání
2jc 2020/2022--:--
Žádné utkání
- Schuller Pavel0
Hron Tomáš 0 Schuller Pavel 2
Podhola Karel 0 Hron Tomáš 2
Menoušek Zdeněk 0 Podhola Karel 2 Hron Tomáš 2 Knedlík Radomír 1
Menoušek Zdeněk 2 Šimonová Anna 1 Švehla Vlastislav 0 Hron Tomáš 2
Menoušek Zdeněk 2 Bittnerová Andrea 1 Volný_los 0 Šimonová Anna 1 Volný_los 0 Švehla Vlastislav 1 Kollerová Petra 0 Hron Tomáš 2
Volný_los 0 Menoušek Zdeněk 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Kollerová Petra 1 Volný_los 0
Schuller Pavel 1 Volný_los 0 Menoušek Zdeněk 1 Hron Tomáš 2 Podhola Karel 1 Volný_los 0 Švehla Vlastislav 1 Volný_los 0 Šimonová Anna 1 Volný_los 0 Knedlík Radomír 1 Volný_los 0 Kollerová Petra 0 Chludil Petr 2 Bittnerová Andrea 1 Volný_los 0
Schuller Pavel 2 Hron Tomáš 1 Podhola Karel 2 Švehla Vlastislav 0 Šimonová Anna 1 Knedlík Radomír 2 Chludil Petr 2 Bittnerová Andrea 1
Schuller Pavel 2 Podhola Karel 0 Knedlík Radomír 1 Chludil Petr 2
Schuller Pavel 1 Chludil Petr 2
Chludil Petr 0 Schuller Pavel 2
- Schuller Pavel0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Schuller Pavel [CZE001539] |
2. | Chludil Petr [CZE061394] |
3. | Hron Tomáš [CZE051730] |
4. | Podhola Karel [CZE036526] |
5. | Menoušek Zdeněk [CZE062442] |
5. | Knedlík Radomír [CZE061896] |
7. | Šimonová Anna [CZE062072] |
7. | Švehla Vlastislav [CZE059206] |
9. | Kollerová Petra [CZE038689] |
9. | Bittnerová Andrea [CZE036967] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Schuller Pavel [CZE001539] |
2. | Chludil Petr [CZE061394] |
3. | Hron Tomáš [CZE051730] |
4. | Podhola Karel [CZE036526] |
5. | Menoušek Zdeněk [CZE062442] |
5. | Knedlík Radomír [CZE061896] |
7. | Šimonová Anna [CZE062072] |
7. | Švehla Vlastislav [CZE059206] |
9. | Kollerová Petra [CZE038689] |
9. | Bittnerová Andrea [CZE036967] |
Tento turnaj nemá přihlášky online