Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum14.01.2022
Název501 DO
RozhodčíHála Jan
Počet hráčů25
Typ turnajeJC Žatec Jahoda
MístoJahoda, Zatec
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Čížek František [CZE047354]
Farkota Jiří [CZE016668]
Fidlerová Kristýna [CZE036390]
Hála Jan [CZE044956]
Hlaváček Petr [CZE058547]
Ilenčíková Jana [CZE000062]
Klása David [CZE051061]
Klicpera David [CZE039666]
Kopecká Markéta [CZE069797]
Legerský Daniel [CZE057799]
Malkus Vlastimil [CZE052482]
Mohaupt Tomáš [CZE049740]
Mrázek Vladimír [CZE039373]
Mrázková Markéta [CZE056040]
Němec Zdeněk [CZE032038]
Novák Rastislav [CZE043301]
Pejchal Filip [CZE052183]
Pilnáčková Kateřina [CZE039323]
Pytelka Josef [CZE053930]
Schejbal Petr [CZE051058]
Skřipský Stanislav [CZE022079]
Suško Miroslav [CZE040107]
Šedivý Petr [CZE064595]
Šnajberk Václav [CZE006339]
Zeinert Petr [CZE017263]
1501 DO--:--
Žádné utkání
2501 DO--:--
Žádné utkání
  •  Němec Zdeněk0
  • Ilenčíková Jana0
    Němec Zdeněk2
  •  
  • Hlaváček Petr0
    Ilenčíková Jana2
  •  
  • Hlaváček Petr2
    Šnajberk Václav0
  •  
  • Skřipský Stanislav1
    Ilenčíková Jana2
  •  
  • Hlaváček Petr2
    Pejchal Filip1
  •  
  • Mrázek Vladimír0
    Skřipský Stanislav2
  •  
  • Hlaváček Petr2
    Pilnáčková Kateřina0
  •  
  • Klicpera David0
    Pejchal Filip2
  •  
  • Mrázek Vladimír2
    Mohaupt Tomáš0
  •  
  • Hála Jan0
    Skřipský Stanislav2
  •  
  • Hlaváček Petr2
    Čížek František0
  •  
  • Pytelka Josef0
    Klicpera David2
  •  
  • Mrázek Vladimír2
    Malkus Vlastimil0
  •  
  • Hála Jan2
    Farkota Jiří0
  •  
  • Legerský Daniel0
    Hlaváček Petr2
  •  
  • Fidlerová Kristýna0
    Čížek František2
  •  
  • Zeinert Petr0
    Pytelka Josef2
  •  
  • Klása David0
    Klicpera David2
  •  
  • Mrázek Vladimír2
    Šedivý Petr0
  •  
  • Mrázková Markéta1
    Malkus Vlastimil2
  •  
  • Hála Jan2
    Kopecká Markéta0
  •  
  • Schejbal Petr0
    Farkota Jiří2
  •  
  • Volný_los0
    Legerský Daniel1
  •  
  • Novák Rastislav0
    Fidlerová Kristýna2
  •  
  • Volný_los0
    Zeinert Petr1
  •  
  • Klása David1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Mrázek Vladimír1
  •  
  • Mrázková Markéta1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Hála Jan1
  •  
  • Schejbal Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Ilenčíková Jana1
    Volný_los0
  •  
  • Legerský Daniel0
    Farkota Jiří2
  •  
  • Novák Rastislav0
    Kopecká Markéta2
  •  
  • Pejchal Filip2
    Fidlerová Kristýna0
  •  
  • Malkus Vlastimil1
    Volný_los0
  •  
  • Suško Miroslav2
    Zeinert Petr0
  •  
  • Šedivý Petr2
    Klása David1
  •  
  • Pilnáčková Kateřina1
    Volný_los0
  •  
  • Šnajberk Václav1
    Volný_los0
  •  
  • Mrázek Vladimír1
    Klicpera David2
  •  
  • Mrázková Markéta0
    Skřipský Stanislav2
  •  
  • Pytelka Josef1
    Volný_los0
  •  
  • Čížek František1
    Volný_los0
  •  
  • Hála Jan0
    Němec Zdeněk2
  •  
  • Schejbal Petr0
    Mohaupt Tomáš2
  •  
  • Hlaváček Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Ilenčíková Jana2
    Farkota Jiří0
  •  
  • Kopecká Markéta1
    Pejchal Filip2
  •  
  • Malkus Vlastimil0
    Suško Miroslav2
  •  
  • Šedivý Petr1
    Pilnáčková Kateřina2
  •  
  • Šnajberk Václav2
    Klicpera David0
  •  
  • Skřipský Stanislav2
    Pytelka Josef0
  •  
  • Čížek František0
    Němec Zdeněk2
  •  
  • Mohaupt Tomáš2
    Hlaváček Petr0
  •  
  • Ilenčíková Jana2
    Pejchal Filip1
  •  
  • Suško Miroslav2
    Pilnáčková Kateřina0
  •  
  • Šnajberk Václav2
    Skřipský Stanislav1
  •  
  • Němec Zdeněk2
    Mohaupt Tomáš0
  •  
  • Ilenčíková Jana0
    Suško Miroslav2
  •  
  • Šnajberk Václav0
    Němec Zdeněk2
  •  
  • Suško Miroslav2
    Němec Zdeněk1
  •  
  • Suško Miroslav1
    Němec Zdeněk2
  •  
  •  Němec Zdeněk0
#Hráč nebo pár
1.Němec Zdeněk [CZE032038]
2.Suško Miroslav [CZE040107]
3.Ilenčíková Jana [CZE000062]
4.Hlaváček Petr [CZE058547]
5.Šnajberk Václav [CZE006339]
5.Skřipský Stanislav [CZE022079]
7.Pejchal Filip [CZE052183]
7.Mrázek Vladimír [CZE039373]
9.Hála Jan [CZE044956]
9.Mohaupt Tomáš [CZE049740]
9.Klicpera David [CZE039666]
9.Pilnáčková Kateřina [CZE039323]
13.Farkota Jiří [CZE016668]
13.Malkus Vlastimil [CZE052482]
13.Pytelka Josef [CZE053930]
13.Čížek František [CZE047354]
17.Schejbal Petr [CZE051058]
17.Kopecká Markéta [CZE069797]
17.Mrázková Markéta [CZE056040]
17.Šedivý Petr [CZE064595]
17.Klása David [CZE051061]
17.Zeinert Petr [CZE017263]
17.Fidlerová Kristýna [CZE036390]
17.Legerský Daniel [CZE057799]
25.Novák Rastislav [CZE043301]
#Hráč nebo pár
1.Němec Zdeněk [CZE032038]
2.Suško Miroslav [CZE040107]
3.Ilenčíková Jana [CZE000062]
4.Hlaváček Petr [CZE058547]
5.Šnajberk Václav [CZE006339]
5.Skřipský Stanislav [CZE022079]
7.Pejchal Filip [CZE052183]
7.Mrázek Vladimír [CZE039373]
9.Hála Jan [CZE044956]
9.Mohaupt Tomáš [CZE049740]
9.Klicpera David [CZE039666]
9.Pilnáčková Kateřina [CZE039323]
13.Farkota Jiří [CZE016668]
13.Malkus Vlastimil [CZE052482]
13.Pytelka Josef [CZE053930]
13.Čížek František [CZE047354]
17.Schejbal Petr [CZE051058]
17.Kopecká Markéta [CZE069797]
17.Mrázková Markéta [CZE056040]
17.Šedivý Petr [CZE064595]
17.Klása David [CZE051061]
17.Zeinert Petr [CZE017263]
17.Fidlerová Kristýna [CZE036390]
17.Legerský Daniel [CZE057799]
25.Novák Rastislav [CZE043301]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2022 Insion.cz