Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum30.12.2021
NázevOmega
RozhodčíOpěla Robin
Počet hráčů17
Typ turnajeJackpot Cup MSK - rozhodčí
MístoOmega, Frýdek Místek
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Bojda Rudolf [CZE057812]
Brychlec Lukáš [CZE060192]
Dunaj Milan [CZE054131]
Flegr Jan [CZE057430]
Gregor Zdenek [CZE053199]
Grucmanová Eliška [CZE062305]
Hipíková Adéla [CZE068403]
Kadavý Zdeněk [CZE059585]
Kandl Martin [CZE051797]
Kněžík Radim [CZE054712]
Kněžíková Silva [CZE054722]
Kollár Jan [CZE001028]
Krakovská Helena [CZE064153]
Opěla Robin [CZE057429]
Škrdla Ladislav [CZE048589]
Vnenk Rostislav [CZE061930]
Weissmann Petr [CZE026063]
1Omega--:--
Žádné utkání
2Omega--:--
Žádné utkání
3Omega--:--
Žádné utkání
  •  Kněžík Radim0
  • Dunaj Milan0
    Kněžík Radim1
  •  
  • Kollár Jan0
    Dunaj Milan1
  •  
  • Kollár Jan1
    Flegr Jan0
  •  
  • Kadavý Zdeněk0
    Dunaj Milan1
  •  
  • Kollár Jan1
    Škrdla Ladislav0
  •  
  • Hipíková Adéla0
    Kadavý Zdeněk1
  •  
  • Kollár Jan1
    Gregor Zdenek0
  •  
  • Škrdla Ladislav1
    Vnenk Rostislav0
  •  
  • Bojda Rudolf0
    Hipíková Adéla1
  •  
  • Kadavý Zdeněk1
    Kandl Martin0
  •  
  • Opěla Robin0
    Kollár Jan1
  •  
  • Škrdla Ladislav1
    Kněžíková Silva0
  •  
  • Bojda Rudolf1
    Grucmanová Eliška0
  •  
  • Weissmann Petr0
    Kadavý Zdeněk1
  •  
  • Opěla Robin1
    Krakovská Helena0
  •  
  • Volný_los0
    Kollár Jan1
  •  
  • Volný_los0
    Škrdla Ladislav1
  •  
  • Volný_los0
    Kněžíková Silva1
  •  
  • Volný_los0
    Bojda Rudolf1
  •  
  • Volný_los0
    Grucmanová Eliška1
  •  
  • Volný_los0
    Weissmann Petr1
  •  
  • Volný_los0
    Kadavý Zdeněk1
  •  
  • Volný_los0
    Opěla Robin1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Kadavý Zdeněk1
    Volný_los0
  •  
  • Opěla Robin0
    Kněžík Radim1
  •  
  • Weissmann Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Vnenk Rostislav1
    Volný_los0
  •  
  • Dunaj Milan1
    Volný_los0
  •  
  • Grucmanová Eliška1
    Volný_los0
  •  
  • Gregor Zdenek1
    Volný_los0
  •  
  • Bojda Rudolf1
    Volný_los0
  •  
  • Kandl Martin1
    Volný_los0
  •  
  • Kněžíková Silva1
    Volný_los0
  •  
  • Škrdla Ladislav1
    Volný_los0
  •  
  • Brychlec Lukáš1
    Volný_los0
  •  
  • Flegr Jan1
    Volný_los0
  •  
  • Kollár Jan1
    Volný_los0
  •  
  • Hipíková Adéla1
    Volný_los0
  •  
  • Krakovská Helena1
    Volný_los0
  •  
  • Kadavý Zdeněk0
    Kněžík Radim1
  •  
  • Weissmann Petr0
    Vnenk Rostislav1
  •  
  • Dunaj Milan1
    Grucmanová Eliška0
  •  
  • Gregor Zdenek1
    Bojda Rudolf0
  •  
  • Kandl Martin1
    Kněžíková Silva0
  •  
  • Škrdla Ladislav0
    Brychlec Lukáš1
  •  
  • Flegr Jan1
    Kollár Jan0
  •  
  • Hipíková Adéla1
    Krakovská Helena0
  •  
  • Kněžík Radim1
    Vnenk Rostislav0
  •  
  • Dunaj Milan1
    Gregor Zdenek0
  •  
  • Kandl Martin0
    Brychlec Lukáš1
  •  
  • Flegr Jan1
    Hipíková Adéla0
  •  
  • Kněžík Radim1
    Dunaj Milan0
  •  
  • Brychlec Lukáš1
    Flegr Jan0
  •  
  • Kněžík Radim0
    Brychlec Lukáš1
  •  
  • Brychlec Lukáš0
    Kněžík Radim1
  •  
  •  Kněžík Radim0
#Hráč nebo pár
1.Kněžík Radim [CZE054712]
2.Brychlec Lukáš [CZE060192]
3.Dunaj Milan [CZE054131]
4.Kollár Jan [CZE001028]
5.Flegr Jan [CZE057430]
5.Kadavý Zdeněk [CZE059585]
7.Škrdla Ladislav [CZE048589]
7.Hipíková Adéla [CZE068403]
9.Kandl Martin [CZE051797]
9.Bojda Rudolf [CZE057812]
9.Vnenk Rostislav [CZE061930]
9.Gregor Zdenek [CZE053199]
13.Weissmann Petr [CZE026063]
13.Grucmanová Eliška [CZE062305]
13.Kněžíková Silva [CZE054722]
13.Opěla Robin [CZE057429]
17.Krakovská Helena [CZE064153]
#Hráč nebo pár
1.Kněžík Radim [CZE054712]
2.Brychlec Lukáš [CZE060192]
3.Dunaj Milan [CZE054131]
4.Kollár Jan [CZE001028]
5.Flegr Jan [CZE057430]
5.Kadavý Zdeněk [CZE059585]
7.Škrdla Ladislav [CZE048589]
7.Hipíková Adéla [CZE068403]
9.Kandl Martin [CZE051797]
9.Bojda Rudolf [CZE057812]
9.Vnenk Rostislav [CZE061930]
9.Gregor Zdenek [CZE053199]
13.Weissmann Petr [CZE026063]
13.Grucmanová Eliška [CZE062305]
13.Kněžíková Silva [CZE054722]
13.Opěla Robin [CZE057429]
17.Krakovská Helena [CZE064153]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2022 Insion.cz