Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 17.07.2019 |
Název | Středa č.29 |
Rozhodčí | Hilčík Petr |
Počet hráčů | 13 |
Typ turnaje | Vítězná středa |
Místo | Sportcentrum, Vítězná |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Antonín Patrik [CZE037455] | |
Bezstarosti Ondřej [CZE057150] | |
Farská Jana [CZE024452] | |
Goldšmídová Tereza [CZE063099] | |
Guzan Petr [CZE029109] | |
Hilčík Petr [CZE034062] | |
Janáček Ondřej [CZE002050] | |
Jurčík Jaroslav [CZE003299] | |
Kudrová Monika [CZE063846] | |
Lár Jakub [CZE062904] | |
Šimanovská Lucie [CZE062208] | |
Téra Marek [CZE049748] | |
Tlachač Roman [CZE003405] |
- Tlachač Roman0
Antonín Patrik 0 Tlachač Roman 1
Antonín Patrik 1 Šimanovská Lucie 0
Kudrová Monika 0 Antonín Patrik 1 Bezstarosti Ondřej 0 Šimanovská Lucie 1
Hilčík Petr 0 Kudrová Monika 1 Téra Marek 0 Bezstarosti Ondřej 1
Janáček Ondřej 0 Hilčík Petr 1 Farská Jana 0 Kudrová Monika 1 Guzan Petr 0 Téra Marek 1 Bezstarosti Ondřej 1 Jurčík Jaroslav 0
Volný_los 0 Janáček Ondřej 1 Goldšmídová Tereza 0 Farská Jana 1 Volný_los 0 Guzan Petr 1 Bezstarosti Ondřej 1 Volný_los 0
Jurčík Jaroslav 1 Volný_los 0 Tlachač Roman 1 Janáček Ondřej 0 Goldšmídová Tereza 0 Antonín Patrik 1 Téra Marek 1 Farská Jana 0 Šimanovská Lucie 1 Volný_los 0 Kudrová Monika 1 Guzan Petr 0 Lár Jakub 1 Bezstarosti Ondřej 0 Hilčík Petr 1 Volný_los 0
Jurčík Jaroslav 0 Tlachač Roman 1 Antonín Patrik 1 Téra Marek 0 Šimanovská Lucie 1 Kudrová Monika 0 Lár Jakub 1 Hilčík Petr 0
Tlachač Roman 1 Antonín Patrik 0 Šimanovská Lucie 0 Lár Jakub 1
Tlachač Roman 0 Lár Jakub 1
Tlachač Roman 0 Lár Jakub 1
- Lár Jakub0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Lár Jakub [CZE062904] |
2. | Tlachač Roman [CZE003405] |
3. | Antonín Patrik [CZE037455] |
4. | Šimanovská Lucie [CZE062208] |
5. | Kudrová Monika [CZE063846] |
5. | Bezstarosti Ondřej [CZE057150] |
7. | Hilčík Petr [CZE034062] |
7. | Téra Marek [CZE049748] |
9. | Jurčík Jaroslav [CZE003299] |
9. | Guzan Petr [CZE029109] |
9. | Farská Jana [CZE024452] |
9. | Janáček Ondřej [CZE002050] |
13. | Goldšmídová Tereza [CZE063099] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Lár Jakub [CZE062904] |
2. | Tlachač Roman [CZE003405] |
3. | Antonín Patrik [CZE037455] |
4. | Šimanovská Lucie [CZE062208] |
5. | Kudrová Monika [CZE063846] |
5. | Bezstarosti Ondřej [CZE057150] |
7. | Hilčík Petr [CZE034062] |
7. | Téra Marek [CZE049748] |
9. | Jurčík Jaroslav [CZE003299] |
9. | Guzan Petr [CZE029109] |
9. | Farská Jana [CZE024452] |
9. | Janáček Ondřej [CZE002050] |
13. | Goldšmídová Tereza [CZE063099] |
Tento turnaj nemá přihlášky online