Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 29.11.2021 |
Název | Cricket |
Rozhodčí | Matušíková Jana |
Počet hráčů | 9 |
Typ turnaje | Středočeský pohár základní |
Místo | Kobra, Praha 9 |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Kleiber Martin [CZE053049] | |
Matušíková Jana [CZE047989] | |
Novák Jakub [CZE068726] | |
Rupík Daniel [CZE061197] | |
Rupík Tibor [CZE017662] | |
Skácel Pavel [CZE013750] | |
Šustr Drahoslav [CZE045601] | |
Valentová Ivana [CZE065868] | |
Zerzán Miloš [CZE064613] |
1Cricket--:--
Žádné utkání
2VOLNÝ--:--
Žádné utkání
3VOLNÝ--:--
Žádné utkání
- Zerzán Miloš0
Zerzán Miloš 1 Kleiber Martin 0
Zerzán Miloš 1 Novák Jakub 0
Rupík Daniel 0 Zerzán Miloš 1 Novák Jakub 1 Rupík Tibor 0
Matušíková Jana 0 Rupík Daniel 1 Novák Jakub 1 Šustr Drahoslav 0
Matušíková Jana 1 Valentová Ivana 0 Volný_los 0 Rupík Daniel 1 Volný_los 0 Novák Jakub 1 Volný_los 0 Šustr Drahoslav 1
Volný_los 0 Matušíková Jana 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0
Šustr Drahoslav 1 Volný_los 0 Zerzán Miloš 1 Matušíková Jana 0 Skácel Pavel 1 Volný_los 0 Novák Jakub 1 Volný_los 0 Kleiber Martin 1 Volný_los 0 Rupík Daniel 1 Volný_los 0 Rupík Tibor 1 Volný_los 0 Valentová Ivana 1 Volný_los 0
Šustr Drahoslav 0 Zerzán Miloš 1 Skácel Pavel 1 Novák Jakub 0 Kleiber Martin 1 Rupík Daniel 0 Rupík Tibor 1 Valentová Ivana 0
Zerzán Miloš 0 Skácel Pavel 1 Kleiber Martin 1 Rupík Tibor 0
Skácel Pavel 1 Kleiber Martin 0
Skácel Pavel 1 Zerzán Miloš 0
- Skácel Pavel0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Skácel Pavel [CZE013750] |
2. | Zerzán Miloš [CZE064613] |
3. | Kleiber Martin [CZE053049] |
4. | Novák Jakub [CZE068726] |
5. | Rupík Daniel [CZE061197] |
5. | Rupík Tibor [CZE017662] |
7. | Matušíková Jana [CZE047989] |
7. | Šustr Drahoslav [CZE045601] |
9. | Valentová Ivana [CZE065868] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Skácel Pavel [CZE013750] |
2. | Zerzán Miloš [CZE064613] |
3. | Kleiber Martin [CZE053049] |
4. | Novák Jakub [CZE068726] |
5. | Rupík Daniel [CZE061197] |
5. | Rupík Tibor [CZE017662] |
7. | Matušíková Jana [CZE047989] |
7. | Šustr Drahoslav [CZE045601] |
9. | Valentová Ivana [CZE065868] |
Tento turnaj nemá přihlášky online