Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum25.11.2021
Název501DO
RozhodčíSvěchota Richard
Počet hráčů16
Typ turnajeStředočeský pohár zvýhodněný
MístoMagic, Praha
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Döme Matěj [CZE000455]
Dvořák Michal [CZE045291]
Helebrant Robert [CZE059715]
Holečková Iveta [CZE024816]
Kuneš Filip [CZE069353]
Nedó David [CZE049959]
Onduš Vladimír [CZE044941]
Roch Petr [CZE011278]
Slabý Jaroslav [CZE060607]
Svěchota Richard [CZE051160]
Šimák Jan [CZE060820]
Štola Ondřej [CZE036567]
Šumbera Jiří [CZE060293]
Veselý Josef [CZE044923]
Vobořil Rudolf [CZE062306]
Žďárský Lubomír [CZE065689]
1501DO
Žádné utkání
2501DO
Žádné utkání
3501DO
Žádné utkání
4VOLNÝ
Žádné utkání
  •  Nedó David0
  • Nedó David1
    Veselý Josef0
  •  
  • Kuneš Filip0
    Nedó David1
  •  
  • Döme Matěj0
    Kuneš Filip1
  •  
  • Nedó David1
    Dvořák Michal0
  •  
  • Döme Matěj1
    Slabý Jaroslav0
  •  
  • Šimák Jan0
    Nedó David1
  •  
  • Döme Matěj1
    Roch Petr0
  •  
  • Svěchota Richard0
    Slabý Jaroslav1
  •  
  • Holečková Iveta0
    Šimák Jan1
  •  
  • Nedó David1
    Onduš Vladimír0
  •  
  • Döme Matěj1
    Vobořil Rudolf0
  •  
  • Svěchota Richard1
    Žďárský Lubomír0
  •  
  • Helebrant Robert0
    Holečková Iveta1
  •  
  • Šumbera Jiří0
    Nedó David1
  •  
  • Döme Matěj0
    Kuneš Filip1
  •  
  • Vobořil Rudolf0
    Onduš Vladimír1
  •  
  • Veselý Josef1
    Svěchota Richard0
  •  
  • Žďárský Lubomír0
    Šimák Jan1
  •  
  • Dvořák Michal1
    Helebrant Robert0
  •  
  • Slabý Jaroslav1
    Holečková Iveta0
  •  
  • Roch Petr1
    Šumbera Jiří0
  •  
  • Štola Ondřej1
    Nedó David0
  •  
  • Kuneš Filip1
    Onduš Vladimír0
  •  
  • Veselý Josef1
    Šimák Jan0
  •  
  • Dvořák Michal1
    Slabý Jaroslav0
  •  
  • Roch Petr0
    Štola Ondřej1
  •  
  • Kuneš Filip0
    Veselý Josef1
  •  
  • Dvořák Michal0
    Štola Ondřej1
  •  
  • Veselý Josef0
    Štola Ondřej1
  •  
  • Štola Ondřej1
    Nedó David0
  •  
  •  Štola Ondřej0
#Hráč nebo pár
1.Štola Ondřej [CZE036567]
2.Nedó David [CZE049959]
3.Veselý Josef [CZE044923]
4.Kuneš Filip [CZE069353]
5.Döme Matěj [CZE000455]
5.Dvořák Michal [CZE045291]
7.Slabý Jaroslav [CZE060607]
7.Šimák Jan [CZE060820]
9.Roch Petr [CZE011278]
9.Svěchota Richard [CZE051160]
9.Holečková Iveta [CZE024816]
9.Onduš Vladimír [CZE044941]
13.Vobořil Rudolf [CZE062306]
13.Žďárský Lubomír [CZE065689]
13.Helebrant Robert [CZE059715]
13.Šumbera Jiří [CZE060293]
#Hráč nebo pár
1.Štola Ondřej [CZE036567]
2.Nedó David [CZE049959]
3.Veselý Josef [CZE044923]
4.Kuneš Filip [CZE069353]
5.Döme Matěj [CZE000455]
5.Dvořák Michal [CZE045291]
7.Slabý Jaroslav [CZE060607]
7.Šimák Jan [CZE060820]
9.Roch Petr [CZE011278]
9.Svěchota Richard [CZE051160]
9.Holečková Iveta [CZE024816]
9.Onduš Vladimír [CZE044941]
13.Vobořil Rudolf [CZE062306]
13.Žďárský Lubomír [CZE065689]
13.Helebrant Robert [CZE059715]
13.Šumbera Jiří [CZE060293]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2021 Insion.cz