Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 24.11.2021 |
Název | 501 DO |
Rozhodčí | Farská Jana |
Počet hráčů | 11 |
Typ turnaje | Vítězná středa |
Místo | Sportcentrum, Vítězná |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Farská Jana [CZE024452] | |
Hromádko Leoš [CZE032994] | |
Ježek Tomáš [CZE040352] | |
Jurčíková Marie [CZE004267] | |
Pácalt Jaroslav [CZE001641] | |
Petrželka Petr [CZE000489] | |
Plšek David [CZE040215] | |
Sobolík Miloš [CZE001542] | |
Šimanovská Lucie [CZE062208] | |
Téra Marek [CZE049748] | |
Včeliš Miroslav [CZE067639] |
1501 DO--:--
Žádné utkání
2501 DO--:--
Žádné utkání
- Sobolík Miloš0
Sobolík Miloš 2 Včeliš Miroslav 1
Pácalt Jaroslav 0 Sobolík Miloš 2
Hromádko Leoš 0 Pácalt Jaroslav 2 Téra Marek 1 Sobolík Miloš 2
Plšek David 1 Hromádko Leoš 2 Farská Jana 0 Téra Marek 2
Plšek David 2 Ježek Tomáš 0 Volný_los 0 Hromádko Leoš 1 Farská Jana 2 Šimanovská Lucie 0 Jurčíková Marie 0 Téra Marek 2
Volný_los 0 Plšek David 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Farská Jana 1 Jurčíková Marie 1 Volný_los 0
Včeliš Miroslav 1 Volný_los 0 Plšek David 0 Téra Marek 2 Pácalt Jaroslav 1 Volný_los 0 Šimanovská Lucie 1 Volný_los 0 Hromádko Leoš 1 Volný_los 0 Farská Jana 0 Sobolík Miloš 2 Petrželka Petr 2 Jurčíková Marie 0 Ježek Tomáš 1 Volný_los 0
Včeliš Miroslav 2 Téra Marek 0 Pácalt Jaroslav 2 Šimanovská Lucie 0 Hromádko Leoš 0 Sobolík Miloš 2 Petrželka Petr 2 Ježek Tomáš 0
Včeliš Miroslav 2 Pácalt Jaroslav 0 Sobolík Miloš 0 Petrželka Petr 2
Včeliš Miroslav 0 Petrželka Petr 2
Petrželka Petr 2 Sobolík Miloš 1
- Petrželka Petr0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Petrželka Petr [CZE000489] |
2. | Sobolík Miloš [CZE001542] |
3. | Včeliš Miroslav [CZE067639] |
4. | Pácalt Jaroslav [CZE001641] |
5. | Hromádko Leoš [CZE032994] |
5. | Téra Marek [CZE049748] |
7. | Plšek David [CZE040215] |
7. | Farská Jana [CZE024452] |
9. | Ježek Tomáš [CZE040352] |
9. | Šimanovská Lucie [CZE062208] |
9. | Jurčíková Marie [CZE004267] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Petrželka Petr [CZE000489] |
2. | Sobolík Miloš [CZE001542] |
3. | Včeliš Miroslav [CZE067639] |
4. | Pácalt Jaroslav [CZE001641] |
5. | Hromádko Leoš [CZE032994] |
5. | Téra Marek [CZE049748] |
7. | Plšek David [CZE040215] |
7. | Farská Jana [CZE024452] |
9. | Ježek Tomáš [CZE040352] |
9. | Šimanovská Lucie [CZE062208] |
9. | Jurčíková Marie [CZE004267] |
Tento turnaj nemá přihlášky online