Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 16.11.2021 |
Název | Rohatý jednotlivci |
Rozhodčí | Šimáček Petr |
Počet hráčů | 10 |
Typ turnaje | Středočeský pohár základní |
Místo | U Rohatejch, Praha 3 |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Hejlíková Michaela [CZE069346] | |
Kameník Tomáš [CZE062967] | |
Kuča Jan [CZE027500] | |
Rada Jan [CZE051402] | |
Rutar Pavel [CZE000832] | |
Slugeň Jan [CZE051506] | |
Šimáček Petr [CZE042382] | |
Tanglová Dominika [CZE060779] | |
Vankát Karel [CZE062361] | |
Veselý Josef [CZE044923] |
1Rohatý jednotlivci--:--
Žádné utkání
2Rohatý jednotlivci--:--
Žádné utkání
3VOLNÝ--:--
Žádné utkání
4Rohatý jednotlivci--:--
Žádné utkání
- Šimáček Petr0
Kameník Tomáš 0 Šimáček Petr 1
Kameník Tomáš 1 Slugeň Jan 0
Kuča Jan 0 Kameník Tomáš 1 Vankát Karel 0 Slugeň Jan 1
Rutar Pavel 0 Kuča Jan 1 Tanglová Dominika 0 Vankát Karel 1
Hejlíková Michaela 0 Rutar Pavel 1 Volný_los 0 Kuča Jan 1 Volný_los 0 Tanglová Dominika 1 Vankát Karel 1 Rada Jan 0
Volný_los 0 Hejlíková Michaela 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Vankát Karel 1 Volný_los 0
Rada Jan 1 Volný_los 0 Kameník Tomáš 1 Hejlíková Michaela 0 Tanglová Dominika 1 Volný_los 0 Veselý Josef 1 Volný_los 0 Šimáček Petr 1 Volný_los 0 Kuča Jan 1 Volný_los 0 Vankát Karel 0 Rutar Pavel 1 Slugeň Jan 1 Volný_los 0
Rada Jan 0 Kameník Tomáš 1 Tanglová Dominika 0 Veselý Josef 1 Šimáček Petr 1 Kuča Jan 0 Rutar Pavel 0 Slugeň Jan 1
Kameník Tomáš 0 Veselý Josef 1 Šimáček Petr 1 Slugeň Jan 0
Veselý Josef 1 Šimáček Petr 0
Veselý Josef 0 Šimáček Petr 1
- Šimáček Petr0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Šimáček Petr [CZE042382] |
2. | Veselý Josef [CZE044923] |
3. | Kameník Tomáš [CZE062967] |
4. | Slugeň Jan [CZE051506] |
5. | Kuča Jan [CZE027500] |
5. | Vankát Karel [CZE062361] |
7. | Rutar Pavel [CZE000832] |
7. | Tanglová Dominika [CZE060779] |
9. | Hejlíková Michaela [CZE069346] |
9. | Rada Jan [CZE051402] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Šimáček Petr [CZE042382] |
2. | Veselý Josef [CZE044923] |
3. | Kameník Tomáš [CZE062967] |
4. | Slugeň Jan [CZE051506] |
5. | Kuča Jan [CZE027500] |
5. | Vankát Karel [CZE062361] |
7. | Rutar Pavel [CZE000832] |
7. | Tanglová Dominika [CZE060779] |
9. | Hejlíková Michaela [CZE069346] |
9. | Rada Jan [CZE051402] |
Tento turnaj nemá přihlášky online