Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 20.07.2019 |
Název | 501. D MUŽI |
Rozhodčí | |
Počet hráčů | 11 |
Typ turnaje | A Pracovní Varan muži |
Místo | Sokolové, Želénky |
Plán | Double KO |
Propozice | Propozice |
Hráči | |
Cibulka Ondřej [CZE062658] | |
Hájek Zdeněk [CZE000284] | |
Holý Miloš [CZE000433] | |
Hotový Miroslav [CZE039380] | |
Korba Jan [CZE051900] | |
Kropáček Jindřich [CZE001624] | |
Malár David [CZE045837] | |
Novák Václav [CZE017496] | |
Papežík Karel [CZE024621] | |
Pokorný Radek [CZE007861] | |
Pokorný Vlastimil [CZE000823] |
- Pokorný Vlastimil0
Novák Václav 0 Pokorný Vlastimil 1
Novák Václav 1 Papežík Karel 0
Novák Václav 1 Pokorný Radek 0 Kropáček Jindřich 0 Papežík Karel 1
Korba Jan 0 Novák Václav 1 Malár David 0 Kropáček Jindřich 1
Korba Jan 1 Holý Miloš 0 Volný_los 0 Novák Václav 1 Hotový Miroslav 0 Malár David 1 Kropáček Jindřich 1 Cibulka Ondřej 0
Volný_los 0 Korba Jan 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Hotový Miroslav 1 Kropáček Jindřich 1 Volný_los 0
Pokorný Radek 1 Volný_los 0 Cibulka Ondřej 1 Korba Jan 0 Hájek Zdeněk 1 Volný_los 0 Malár David 1 Volný_los 0 Novák Václav 1 Volný_los 0 Papežík Karel 1 Hotový Miroslav 0 Kropáček Jindřich 0 Pokorný Vlastimil 1 Holý Miloš 1 Volný_los 0
Pokorný Radek 1 Cibulka Ondřej 0 Hájek Zdeněk 1 Malár David 0 Novák Václav 0 Papežík Karel 1 Pokorný Vlastimil 1 Holý Miloš 0
Pokorný Radek 0 Hájek Zdeněk 1 Papežík Karel 0 Pokorný Vlastimil 1
Hájek Zdeněk 1 Pokorný Vlastimil 0
Hájek Zdeněk 0 Pokorný Vlastimil 1
- Pokorný Vlastimil0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Pokorný Vlastimil [CZE000823] |
2. | Hájek Zdeněk [CZE000284] |
3. | Novák Václav [CZE017496] |
4. | Papežík Karel [CZE024621] |
5. | Pokorný Radek [CZE007861] |
5. | Kropáček Jindřich [CZE001624] |
7. | Korba Jan [CZE051900] |
7. | Malár David [CZE045837] |
9. | Cibulka Ondřej [CZE062658] |
9. | Hotový Miroslav [CZE039380] |
9. | Holý Miloš [CZE000433] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Pokorný Vlastimil [CZE000823] |
2. | Hájek Zdeněk [CZE000284] |
3. | Novák Václav [CZE017496] |
4. | Papežík Karel [CZE024621] |
5. | Pokorný Radek [CZE007861] |
5. | Kropáček Jindřich [CZE001624] |
7. | Korba Jan [CZE051900] |
7. | Malár David [CZE045837] |
9. | Cibulka Ondřej [CZE062658] |
9. | Hotový Miroslav [CZE039380] |
9. | Holý Miloš [CZE000433] |
Tento turnaj nemá přihlášky online