Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 01.11.2021 |
Název | teplický pohár 501 DO/MO |
Rozhodčí | Skramušský Josef |
Počet hráčů | 10 |
Typ turnaje | TP Duchcov Na Tribuně |
Místo | Na Tribuně, Duchcov |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Buka Karel [CZE041849] | |
Horová Simona [CZE068407] | |
Januš Jakub [CZE005378] | |
Malár David [CZE045837] | |
Pusch Petr [CZE054940] | |
Skramušský Josef [CZE026992] | |
Strunzová Jitka [CZE046181] | |
Veleba Květoslav [CZE050986] | |
Waldhauserová Naděžda [CZE045383] | |
Žák Petr [CZE060082] |
1teplický pohár 501 DO/MO--:--
Žádné utkání
2teplický pohár 501 DO/MO--:--
Žádné utkání
- Malár David0
Januš Jakub 0 Malár David 1
Veleba Květoslav 0 Januš Jakub 1
Horová Simona 0 Veleba Květoslav 1 Januš Jakub 1 Waldhauserová Naděžda 0
Pusch Petr 0 Horová Simona 1 Strunzová Jitka 0 Januš Jakub 1
Skramušský Josef 0 Pusch Petr 1 Volný_los 0 Horová Simona 1 Volný_los 0 Strunzová Jitka 1 Žák Petr 0 Januš Jakub 1
Volný_los 0 Skramušský Josef 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Žák Petr 1 Volný_los 0
Veleba Květoslav 1 Volný_los 0 Skramušský Josef 0 Januš Jakub 1 Buka Karel 1 Volný_los 0 Strunzová Jitka 1 Volný_los 0 Horová Simona 1 Volný_los 0 Waldhauserová Naděžda 1 Volný_los 0 Pusch Petr 1 Žák Petr 0 Malár David 1 Volný_los 0
Veleba Květoslav 1 Januš Jakub 0 Buka Karel 1 Strunzová Jitka 0 Horová Simona 0 Waldhauserová Naděžda 1 Pusch Petr 0 Malár David 1
Veleba Květoslav 0 Buka Karel 1 Waldhauserová Naděžda 0 Malár David 1
Buka Karel 1 Malár David 0
Buka Karel 1 Malár David 0
- Buka Karel0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Buka Karel [CZE041849] |
2. | Malár David [CZE045837] |
3. | Januš Jakub [CZE005378] |
4. | Veleba Květoslav [CZE050986] |
5. | Horová Simona [CZE068407] |
5. | Waldhauserová Naděžda [CZE045383] |
7. | Pusch Petr [CZE054940] |
7. | Strunzová Jitka [CZE046181] |
9. | Skramušský Josef [CZE026992] |
9. | Žák Petr [CZE060082] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Buka Karel [CZE041849] |
2. | Malár David [CZE045837] |
3. | Januš Jakub [CZE005378] |
4. | Veleba Květoslav [CZE050986] |
5. | Horová Simona [CZE068407] |
5. | Waldhauserová Naděžda [CZE045383] |
7. | Pusch Petr [CZE054940] |
7. | Strunzová Jitka [CZE046181] |
9. | Skramušský Josef [CZE026992] |
9. | Žák Petr [CZE060082] |
Tento turnaj nemá přihlášky online