Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 29.10.2021 |
Název | 501DO/MO |
Rozhodčí | Pech Jaroslav |
Počet hráčů | 11 |
Typ turnaje | TP Duchcov Forbes |
Místo | Forbes, Duchcov |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Hájek Otto [CZE055126] | |
Janoušková Miluše [CZE050982] | |
Korba Jan [CZE051900] | |
Marková Jitka [CZE064593] | |
Pech Jaroslav [CZE000331] | |
Řeháčková Lucie [CZE043213] | |
Strunzová Jitka [CZE046181] | |
Svobodová Jaroslava [CZE050985] | |
Vlček Patrik [CZE002175] | |
Vlček Petr [CZE050471] | |
Živná Andrea [CZE036966] |
1501DO/MO--:--
Žádné utkání
2501DO/MO--:--
Žádné utkání
- Pech Jaroslav0
Vlček Petr 0 Pech Jaroslav 1
Vlček Petr 1 Hájek Otto 0
Vlček Petr 1 Korba Jan 0 Hájek Otto 1 Strunzová Jitka 0
Vlček Petr 1 Svobodová Jaroslava 0 Vlček Patrik 0 Hájek Otto 1
Řeháčková Lucie 0 Vlček Petr 1 Volný_los 0 Svobodová Jaroslava 1 Vlček Patrik 1 Janoušková Miluše 0 Hájek Otto 1 Marková Jitka 0
Volný_los 0 Řeháčková Lucie 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Vlček Patrik 1 Hájek Otto 1 Volný_los 0
Marková Jitka 1 Volný_los 0 Korba Jan 1 Řeháčková Lucie 0 Janoušková Miluše 1 Volný_los 0 Živná Andrea 1 Volný_los 0 Svobodová Jaroslava 1 Volný_los 0 Vlček Patrik 0 Strunzová Jitka 1 Pech Jaroslav 1 Hájek Otto 0 Vlček Petr 1 Volný_los 0
Marková Jitka 0 Korba Jan 1 Janoušková Miluše 0 Živná Andrea 1 Svobodová Jaroslava 0 Strunzová Jitka 1 Pech Jaroslav 1 Vlček Petr 0
Korba Jan 0 Živná Andrea 1 Strunzová Jitka 0 Pech Jaroslav 1
Živná Andrea 1 Pech Jaroslav 0
Živná Andrea 0 Pech Jaroslav 1
- Pech Jaroslav0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Pech Jaroslav [CZE000331] |
2. | Živná Andrea [CZE036966] |
3. | Vlček Petr [CZE050471] |
4. | Hájek Otto [CZE055126] |
5. | Korba Jan [CZE051900] |
5. | Strunzová Jitka [CZE046181] |
7. | Svobodová Jaroslava [CZE050985] |
7. | Vlček Patrik [CZE002175] |
9. | Řeháčková Lucie [CZE043213] |
9. | Janoušková Miluše [CZE050982] |
9. | Marková Jitka [CZE064593] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Pech Jaroslav [CZE000331] |
2. | Živná Andrea [CZE036966] |
3. | Vlček Petr [CZE050471] |
4. | Hájek Otto [CZE055126] |
5. | Korba Jan [CZE051900] |
5. | Strunzová Jitka [CZE046181] |
7. | Svobodová Jaroslava [CZE050985] |
7. | Vlček Patrik [CZE002175] |
9. | Řeháčková Lucie [CZE043213] |
9. | Janoušková Miluše [CZE050982] |
9. | Marková Jitka [CZE064593] |
Tento turnaj nemá přihlášky online