Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 27.10.2021 |
Název | Jackpot cup U Nás |
Rozhodčí | Gyalog Zdeněk |
Počet hráčů | 14 |
Typ turnaje | JC Jablonec U Nás |
Místo | U Nás, Jablonec nad Nisou |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Brandejs Denis [CZE046807] | |
Bukáček Petr [CZE054031] | |
Černohorský Aleš [CZE021801] | |
Červenka Jaromír [CZE031118] | |
Gyalog Zdeněk [CZE016107] | |
Hladík Rostislav [CZE044759] | |
Ligocki Tomasz [CZE038474] | |
Nový Petr [CZE032183] | |
Rajman Karel [CZE047320] | |
Suchá Kateřina [CZE066320] | |
Valkoun Tomáš [CZE045407] | |
Vasko Petr [CZE045408] | |
Vasková Silvie [CZE045770] | |
Žďárský Radim [CZE031119] |
1Jackpot cup U Nás--:--
Žádné utkání
2Jackpot cup U Nás--:--
Žádné utkání
3Jackpot cup U Nás--:--
Žádné utkání
- Ligocki Tomasz0
Černohorský Aleš 0 Ligocki Tomasz 2
Černohorský Aleš 2 Suchá Kateřina 0
Bukáček Petr 0 Černohorský Aleš 2 Nový Petr 1 Suchá Kateřina 2
Rajman Karel 0 Bukáček Petr 2 Nový Petr 2 Vasková Silvie 0
Rajman Karel 2 Gyalog Zdeněk 0 Bukáček Petr 2 Valkoun Tomáš 0 Žďárský Radim 1 Nový Petr 2 Vasková Silvie 2 Hladík Rostislav 0
Volný_los 0 Rajman Karel 1 Bukáček Petr 2 Červenka Jaromír 0 Žďárský Radim 2 Vasko Petr 0 Vasková Silvie 1 Volný_los 0
Hladík Rostislav 1 Volný_los 0 Rajman Karel 1 Brandejs Denis 2 Bukáček Petr 0 Nový Petr 2 Červenka Jaromír 0 Černohorský Aleš 2 Žďárský Radim 0 Ligocki Tomasz 2 Vasko Petr 0 Valkoun Tomáš 2 Vasková Silvie 0 Suchá Kateřina 2 Gyalog Zdeněk 1 Volný_los 0
Hladík Rostislav 0 Brandejs Denis 2 Nový Petr 0 Černohorský Aleš 2 Ligocki Tomasz 2 Valkoun Tomáš 0 Suchá Kateřina 2 Gyalog Zdeněk 0
Brandejs Denis 2 Černohorský Aleš 0 Ligocki Tomasz 2 Suchá Kateřina 0
Brandejs Denis 2 Ligocki Tomasz 0
Brandejs Denis 2 Ligocki Tomasz 1
- Brandejs Denis0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Brandejs Denis [CZE046807] |
2. | Ligocki Tomasz [CZE038474] |
3. | Černohorský Aleš [CZE021801] |
4. | Suchá Kateřina [CZE066320] |
5. | Bukáček Petr [CZE054031] |
5. | Nový Petr [CZE032183] |
7. | Rajman Karel [CZE047320] |
7. | Vasková Silvie [CZE045770] |
9. | Gyalog Zdeněk [CZE016107] |
9. | Valkoun Tomáš [CZE045407] |
9. | Žďárský Radim [CZE031119] |
9. | Hladík Rostislav [CZE044759] |
13. | Červenka Jaromír [CZE031118] |
13. | Vasko Petr [CZE045408] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Brandejs Denis [CZE046807] |
2. | Ligocki Tomasz [CZE038474] |
3. | Černohorský Aleš [CZE021801] |
4. | Suchá Kateřina [CZE066320] |
5. | Bukáček Petr [CZE054031] |
5. | Nový Petr [CZE032183] |
7. | Rajman Karel [CZE047320] |
7. | Vasková Silvie [CZE045770] |
9. | Gyalog Zdeněk [CZE016107] |
9. | Valkoun Tomáš [CZE045407] |
9. | Žďárský Radim [CZE031119] |
9. | Hladík Rostislav [CZE044759] |
13. | Červenka Jaromír [CZE031118] |
13. | Vasko Petr [CZE045408] |
Tento turnaj nemá přihlášky online